Binnaz Abla

Hayır olumludan olumsuza döndü çok sıkıntılar çekçekmişim

Canım fal kardeşim sen istemezsen o şekilde olmak zorunda değil. Boşver gitsin bu adamı, bırak gitsin başka erkek bak. Dünyada başka erkek mi yok ..hayatının 8 ayını acı öekmeye neden veresin yahu? 8 ay nerdeyse koskoca bir yıl. Fala harcadığın parayı gezmeye sosyalleşmeye harca ortamlarda mutlaka başkalarıyla tanışırsın.

Umarım sen de kimse de yazdıklarımı yanlış anlamaz, kimseye akıl öğretme vb derdinde değilim sadece bu topikteki kimsenin mutsuz olmasını istemem. Bu topiğin uzun süredir yakılanlardanım, burdaki herkesi kardeş sayarım. O yüzden kimsenin maddi manevi yıpranmasını asla istemem. Olmuyorsa bir noktadan sonra canıma yazık diyip sitti etmek gerek inanın. Koskoca 80 milyonluk ülkedeyiz, binlerce değil milyonlarca erkek var herkesin mutlaka sevebileceği, anlaşacağı birden fazla erkek var bu popülasyonda. Bundan başkasını sevemem olmaz demek çok büyü bir yanılgı, ben 3 kez aşık olmuş biriyim mesela 3 ü de bk çıktı o apayrı :bicak: Konuya geleyim zaman insanlar için en değerli hazine kimse için ziyan etmeyin değmiyor. Parayı, zamanı ailenize, arkadaşlarınıza, kariyere, yeni insanlara yatırın. Eyyorlanmam bu kadar umaırm okuyan herkes hayatta her istediğine kavuşur.

Son düzenleme:
Serkan tekin baktığı ilk falda sorduğum kişinin hayatında kimse yok dedi son falda ilişkisi olduğunu öğrendiğimi söylediğimde siz çok üzüleceksiniz 8 ay bu böyle gidicek fslan dedi önceki falda tek bi kısım bildi serkan tekin komple falı çıkan oldu mmu
Serkan Tek bana da benzer bir durum yaşatmıştı zamanında. İlk falı karmaşık da olsa sonucunu güzel olacağa bağlamıştı. Sonrasında o da dahil kimsenin göremediği bi gelişme yaşandı. Kendisi çok övülüyor diye ilk falından çıkan olmamasına rağmen tekrar danışıp o gelişmeyi sordum. Bu sefer fal tamamen olumsuza döndü. Sonuçta ise ne ilk falı ne de 2. Falı gibi olmadı hiçbir şey. Hiç takılmayın bence.
Bunların dışında MissCherryBlossom MissCherryBlossom un yazdıklarını okuyunca ne kadar doğru da keşke yapabilsek diyor insan. Bu cendereden çıkmak imkansız gibi görünüyor, halbuki ufak da olsa bir adım atsak her şeyin güzelleşmeye başladığını görebileceğiz. Umarım başarabiliriz 💕

Serkan Tek bana da benzer bir durum yaşatmıştı zamanında. İlk falı karmaşık da olsa sonucunu güzel olacağa bağlamıştı. Sonrasında o da dahil kimsenin göremediği bi gelişme yaşandı. Kendisi çok övülüyor diye ilk falından çıkan olmamasına rağmen tekrar danışıp o gelişmeyi sordum. Bu sefer fal tamamen olumsuza döndü. Sonuçta ise ne ilk falı ne de 2. Falı gibi olmadı hiçbir şey. Hiç takılmayın bence.
Bunların dışında MissCherryBlossom MissCherryBlossom un yazdıklarını okuyunca ne kadar doğru da keşke yapabilsek diyor insan. Bu cendereden çıkmak imkansız gibi görünüyor, halbuki ufak da olsa bir adım atsak her şeyin güzelleşmeye başladığını görebileceğiz. Umarım başarabiliriz 💕
Serkan Tek i yıllar önceden farklı biri için denemiştim çıkmadı arkadaşlar kesin bilgi yayalım...

Herkese merhaba :KK54:
Uzaktan takip ediyordum yorumlarınızı aranıza katılmak istedim.
En son byv Falcı Mars’a tarot baktırdım. Biriyle konuşmaya başladım onu sordum o kadar kötü yorum yapmış ki moralim bozuldu 😔
Baktırıp çıkmayan var mı ?

Herkese merhaba :KK54:
Uzaktan takip ediyordum yorumlarınızı aranıza katılmak istedim.
En son byv Falcı Mars’a tarot baktırdım. Biriyle konuşmaya başladım onu sordum o kadar kötü yorum yapmış ki moralim bozuldu 😔
Baktırıp çıkmayan var mı ?
Geçen yıl bu Zamanlar baktırdım bi sürü detay vermiş yaşamadım dediği şeyleri

Canım fal kardeşim sen istemezsen o şekilde olmak zorunda değil. Boşver gitsin bu adamı, bırak gitsin başka erkek bak. Dünyada başka erkek mi yok ..hayatının 8 ayını acı öekmeye neden veresin yahu? 8 ay nerdeyse koskoca bir yıl. Fala harcadığın parayı gezmeye sosyalleşmeye harca ortamlarda mutlaka başkalarıyla tanışırsın.

Umarım sen de kimse de yazdıklarımı yanlış anlamaz, kimseye akıl öğretme vb derdinde değilim sadece bu topikteki kimsenin mutsuz olmasını istemem. Bu topiğin uzun süredir yakılanlardanım, burdaki herkesi kardeş sayarım. O yüzden kimsenin maddi manevi yıpranmasını asla istemem. Olmuyorsa bir noktadan sonra canıma yazık diyip sitti etmek gerek inanın. Koskoca 80 milyonluk ülkedeyiz, binlerce değil milyonlarca erkek var herkesin mutlaka sevebileceği, anlaşacağı birden fazla erkek var bu popülasyonda. Bundan başkasını sevemem olmaz demek çok büyü bir yanılgı, ben 3 kez aşık olmuş biriyim mesela 3 ü de bk çıktı o apayrı :bicak: Konuya geleyim zaman insanlar için en değerli hazine kimse için ziyan etmeyin değmiyor. Parayı, zamanı ailenize, arkadaşlarınıza, kariyere, yeni insanlara yatırın. Eyyorlanmam bu kadar umaırm okuyan herkes hayatta her istediğine kavuşur.
Teşekkürler güzel yorumların için 🥰 fala odaklanıp 8 ay kederlenmeyi düşünmüyorum tabikiii sadece ilk faldan bu kadar olumsuzlaşması vs sinir bozucu oldu bir süre fal defterini kapatıyorum ki hayatımdaki güzellikler çoğalsın yoksa gerçekten bir alışkanlık hem cebimizden hem de psikolojik olarak etkilendiğimiz süreçler ortaya çıkıyoruz . İnşallah hepimizin güzel dilekleri gerçekleşir :)

Kızlar geçenlerde burada birinin söylediği isme fal göndermiştim başka bir uygulamadaydı. Valla bir şeyler bilmiş detay olan. Ben aşk değilde aile ile ilgili bi durumla baktırmıştım fiyatıda diğer kişilere göre uygun 😂 baktırmak isteyen 1-2 kişi varsa bana mesaj atsın bi teyit edelim acaba bana şansa mı bilmiş 😂 baktırdıktan sonra banada dönüş yaparsanız sevinirimmmm😀
Hangi siteydi bu acaba okurken merak ettim falcıyı 😂🙏🏻

Kızlar Zülal Şen nasıl?
Çıkıyor mu falları.
Bende anda çok iyiydi nokta atışı yaptı hatta şok oldum.

yılllarrrrrrrrrrrr önceeeeeeeee baktırmıştım saçmalamıştı hiçbir dediği çıkmadı boş biri bence
Çingene de garip bir falcı.
Şöyle olursa olur böyle olursa olmaz gibi e bizde biliyoruz onu 🤣
Evlilik uyumu aşk uyumu vs diyor birde .
Hesaplama yapıyor sanırım yıldızname gibi.
Genelde olumsuz yorum yapıyor konuya bağlı yorum yapıyor.
Mesela eski sevgilim dönecek mi yok dönmez diyor yada dönse bile yine gider vs.
Bunu bende söylerim bu birşeyi bildiği anlamına gelmiyor.
Benim exle sorunlarımız vardı o dönem .
Mesela evlilik uyumunuz var birleşiceksinix demişti heralde bir tek bana olumlu konuşmuş oda patladı🤣
Zaten eski döndü ama ben istememiştim umrumda bile değil zaten.

ben bişe keşfettim geçmiş yıllara şöyle bi bakınca

tarotta bana eğer olumlu çıkmış ama vade verilmemişse ya da uzun vade verilmişse hiç çıkmamış o şey. direkt olumsuz olmuş yani kim bakmışsa baksın. hatta o yüzden şimdi baktırınca eğer böyle olumlu denmiş ama uzun vade verilmişse direkt olumsuz olarak anlıyorum nitekim öyle de oluyor.

Aslı güle baktıran var mı?
Çok olumsuz bir fal atmış bana moralim çok bozuldu .
Çıkıyor mu falları

Çıkıyor mu falları
aaa morelini bozma. Vade verdiyse bekle derim. Falsepeti diğer yerlere göre fiyat olarak uygun ve çok iyi olan yorumcularda var. ben yeni gelenlere de şans vermeye çalışıyorum. Ayşe Narin ve Dolunay Han ı deneyebilirsiniz.

Epey baktirdim son dönemde kimler patlayacak kimler cıkacak şu ana kadar net degil
Ama nakta ya attigim fala cok uzulmustum kitaptan sayfa okur gibi fallari oluyor sanki tiyatral bir sahne dinliyorum fal baya olumsuzdu tabi ciikmasini da istemem
Zeyder , berra alin , milas cansin,selin imer gibi böyle birkac isimde olumsuz sonuc verdiler
Ama diger cogunlukta olumlu sonuc verdi nerdeyse mayistan beri de baktiriyorum bakalim ... cıkan var diyemiyorum

aaa morelini bozma. Vade verdiyse bekle derim. Falsepeti diğer yerlere göre fiyat olarak uygun ve çok iyi olan yorumcularda var. ben yeni gelenlere de şans vermeye çalışıyorum. Ayşe Narin ve Dolunay Han ı deneyebilirsiniz.
Valla vade falan bile vermedi direk kestirip attı .
O kadar emin konuştu ki.
Orda çok fal baktırdım kimse onun kadar emin konuşmadı.
Hemen ayrıl bitir demek ne kadar kolay ya.
Devam eden bir ilişki için diyor bide.
Bi tadsızlık oldu erkek arkadaşımla aramda .
Bir kaç gün mesafeliydük.
Asla adım atmaz ancak sen yazarsan falan dedi.
Ama öyle olmadı çok şükür 🙏
Adım geldi yani barıştık.

Çıkıyor mu falları
Çıkmadı bana da cok olumsuzdu sordugum kisiyi bosverip alakasiz seyler anlatti falda dinlemedim bile sonucta ben o kisi icin yorum istemisim baskasini sormamisim ki sanirim olumsuz odakli ..

X