Bir etkisi olur mu?

Eğer erkeğin bu durumda pişman olacağını düşürseniz mi kilo vermeye başlıcaksınız?? Yorumlar yok erkek pişman olmaz şeklinde olursa aynı kiloya devam mı???

Artık boşanma raddesine geldikten snRa karşı tarafın ne düşüneceğini önemsemeyin lütfen.Kendiniz ve sağlığınız için kilo verin.

Kadın kilo verip karşısına çıkınca adamın çok pişman olup geri dönmek isteyeceğini sanmıyorum. Sevgi bir kere bitti mi eskisi gibi olmaz bence.

kadın ya da erkek farketmez, bence. insanlar boşadıkları kişi ancak kendilerinden daha iyi birini bulunca burulur, bozulur vs. kimse eski eşini görüp ''oo taş gibi olmuş, aslında fena tip değilmiş bu. niye ayrıldık ki biz?!'' demez bence. eski eş mis gibi hayat kurarsa kendisi de iyot gibi açıkta kalırsa bir pişmanlık olursa olur. belki olur belki olmaz yani. düşünmeye bile değmez. düştüğün zaman seni tekmeleyen birine ayağa kalktığın zaman bırak selamı aman bile verme.

Merhaba, bu ilk konum. Sizden görüşlerinizi öğrenmek istedim. 5-6 yıllık evlilikte eş boşanmak istiyorsa, kadın kiloluysa ve erkek kiloya takıntılıysa, temel sebep olarak bunu göstermiyosa ama bu da onun için sevgisini bitiren bir nedense, boşanma sürecinde kadının ciddi bir kilo verdikten sonra karşısına çıkması sizce nasıl bir etki yaratır onda? yani hiçbir şey hissetmez mi? ya da önemsemez mi? yoksa kafasına dank mı eder, geri dönüş mü yapar, yapmasa da içten pişman mı olur? nasıl bakar bu durumda? bu konudaki yorumlarınız nelerdir? sadece öğrenmek istedim. şimdiden teşekkür ederim.

Not: kadının sonrasında ne düşündüğü, devam edeceği manasında değil, erkeğin ne düşüneceği manasında yazılmıştır sadece.
Omuz omuza diye bir dizi vardı adam kadını kilosu yüzünden bosuyordu falan , adam sonra peşinde köpek olmuştu, ama dizi işte.

sanıyorum 90ın üzerindeydi, son dönemlerde almıştı, strese de dayalıydı biraz. şimdi bir 15-20 kilo kadar vermiş ama.
Sağlığı ve yalnızca kendi için kilo vermeli ama bir kadın olarak hele de evlilikte tecrübeli bir kadın olarak arkadaşınız/akrabanız olan kadının boşandıktan sonra kilo verip benden ayrıldın ama neler kaçırdın mesajı vermek için adamın karşısına çıkmasını doğru bulmuyorum.

Siz de bahsettiniz mesele yalnızca kilo değil ya da ana sebep kilo değil, bir şeyler bitmiş ki boşanma aşamasına gelinmiş, eğer ortada sadece kilo sorunu olsaydı ve adam eşini seviyor olsaydı iş boşanmaya kadar gitmezdi.

Kilo bir sorun mu? Evet sağlığımız için bir sorun, birçok hastalığın sebebi kilodur fakat eğer birini gerçekten seviyorsanız sevginizi bitirmez kilo, evliliğimiz boyunca sadece kilo da değil, yaşlar ilerliyor saçımız ağarıyor, vücudumuz bozuluyor, hastalıklar olabiliyor, ne erkek ne kadın evlendiği gibi kalmıyor, fiziksel özellikleri evlendiği gibi kalmadığı için hangi kadın kocasından boşanıyor? Neredeyse hiç, çünkü sevgi yüzünüzün kırışmasına, saçınızın dökülmesine, kilonuza endeksli değildir, kadın evliliği boyunca kilolu değilmiş son dönemlerde strese bağlı kilo aldı diyorsunuz, bir insan durduk yere strese girmez hayatında yolunda gitmeyen bir şeyler varmış demek ki, strese bağlı kilo alması belki de kilo almasına eşi sebep oldu.

Kadın stresteyken eşi yanında olmamışsa, kilo almasına sebep olacak şeyler yapmışsa ve işine gelmeyince de bahaneler sıralayıp boşanmaya karar vermişse, kilo verip o adamın karşısına çıkmaya bile değmez, kadını fiziği için sevecek adam gitsin dönmesin, kadın da arkasına bile bakmasın hayatını yaşasın.

Merhaba, bu ilk konum. Sizden görüşlerinizi öğrenmek istedim. 5-6 yıllık evlilikte eş boşanmak istiyorsa, kadın kiloluysa ve erkek kiloya takıntılıysa, temel sebep olarak bunu göstermiyosa ama bu da onun için sevgisini bitiren bir nedense, boşanma sürecinde kadının ciddi bir kilo verdikten sonra karşısına çıkması sizce nasıl bir etki yaratır onda? yani hiçbir şey hissetmez mi? ya da önemsemez mi? yoksa kafasına dank mı eder, geri dönüş mü yapar, yapmasa da içten pişman mı olur? nasıl bakar bu durumda? bu konudaki yorumlarınız nelerdir? sadece öğrenmek istedim. şimdiden teşekkür ederim.

Not: kadının sonrasında ne düşündüğü, devam edeceği manasında değil, erkeğin ne düşüneceği manasında yazılmıştır sadece.
Gerçekten seven adam kadın kilolu dahi olsa ve bu durum görsellik açısından onu rahatsız ediyor olsa bile ,onu uyarır hatta destek verir kilo vermesi için .Pat diye kilo için kadını boşamaz seven insan bunu yapar .İş boşanma boyutlarına vardıktan ,o konuşmalar geçtikten sonra kiloda verse kendi açısından iyi olur ancak .Ne bileyim böyle bir adama sevgisi kalmaz insanın çünkü destek verip ona kilo vermesi açısından yanında duracağı yerde .Böyle sebeple karı boşayacak adama ben olsam güvenmem .

Bu biraz şey gibi olmamış mı ....
Türkan Şorayla, Hülya Koçyiğit in değişen kız filmleri gibi..

Ama o filmlerdeki mutlu sonların gerçek hayatla hiç bir ilgisi yok. . başımıza ne geliyorsa bu filmlerin yarattığı kelebek etkisinden geliyor...

Sırf kilodan ayrılan bir adam geri dönse ne, pişman olsa ne, ne düşünse ne? Kırılma yaşanmış bir kere...

X