Bir kaç saat önce nişanımı attım...

Seni suanda savunsa bile evlendikten sonra ailesi daha kiymetli olur bundan eminim. Bence biran once gonderin evden sakin aglamalarina aldanma

Bizde bi set istedik diye validem anneme saçma sapan laflar söylemişti kız tarafı altın istermiymiş falan filan o zaman bi yaşıma daha girmiştim kısacası cahillerle görgüsüzlerle uğraşmak çok zor. Sen ve ailen çok iyi insanlara benziyorsunuz merhametten maraz doğarmış, barışayım deme en güzelini yapmışsın ayrılarak şimdi seni çok daha güzel bir hayat bekliyor emin olabilirsin

8 sene aynı evde evlı gıbı yasayıp dugun oalcak dıye 2 tane teneke bılezık ıstemek nasıl bır gurursuzluk ?
Ne yapacaklardı nısan oldu dıye ,bıde 8 senelık bırlıktelıge koc mu gondereceklerdı .

ay bırakın bu ıslerı ne nasıl yasamak ıstedıgınıze bır daha en basından karar verın

8 sene aynı evde değil Cutemom, 8 sene birliktelik olmuş nişandan sonra gelmiş çocuk ingiltereye.

ve sen bu adama güvenip tüm hayatını bir kenara atarak Türkiye de yaşamaya razı geldin öyle mi...canım benim sen yat kalk şükret bu aileden kurtulduğun için.sen ve ailen nasıl bir sevap işlediniz ki Alla ım sizi korumuş.her şerde bir hayır vardır derler ya nişanın bozulması her ne kadar şer gibi görünse de sonrasında yaşayacağın büyük üzüntülerden kurtulmana vesile olmuş hiç üzülme inşallah senin de karşına adam gibi bir adam çıkar ve öyle mutlu olursun ki bugünler aklına bile gelmez...

Ana kuzulariyla evlenmeyin lutfen, ben ve benim gibiler yaptik bi hata zamaninda vazgecmedik, lutfen bizden sonrakiler akillansin..

gereksiz yere görgüsüz durumuna düşmüşsünüz bilezik isteyerek.. kaldı ki onların tavrına karşılık bir istek bence sizinki.. keşke zıkkımın dibi deyip hiç birşey istemeseydin.. sevdiğin adamla mutlu olurdun. ingilterede yaşardınız gül gibi. suratlarınıda görmezdin.

nişanlına dua et bitirmiş
yoksa senin düşünmeden bitirmen gerekirdi....

8 yıllık alışkanlıklar dile kolay geçmez öyle hemen ha deyince
ama size tavsiyem bu kadar fazlasıyla tavizkar olmuşsunuz artık yeter daha fazla küçülmeyin
8 yıllık alışkanlığınızın hemen geçmesini de beklemeyin 3-4 ay sizi dibe sokar ama yanlız kalmamaya çalışın ve nişanlınıza rest çekin dönsün köyüne

Büyük konuşmak istemiyorum ama ne kadar seversem seveyim kimse için hayatımı bu kadar değiştirmem.
En baştan bu yanlış zaten ülke değiştirmek İş değiştirmek vs. Bunlar çok önemli kararlar.
Altın filan çok sonraki hikaye bence.
Sonra en ufak sorunda eski hayatınızı sorgulayacaksınız.
Ve hala adam evden gitmemiş zaten ne kadar yüzsüz olduğu burdan belli.
Bu tip bi adam için ülke değiştirmek mi asla ama asla yapmazdım bunu.

Oncelikle yurt disinda dogmus olmaniza ragmen Turkceniz ve yazim sekliniz cok cok iyi. Tebrik ederim burdan. Turkiyede yasayip sesli harflerden/ nokta/ virgulden bi haber olan uyelerimize gelsin..

Konuya gelirsek.
Biliyorum su an caniniz yaniyor. Ama ilerde " binlerce sukurki oyle biriyle evlenmemisim" diyceksiniz.

Bu adam sizi ikna eder ve gitmez... Bulmuş yağlı kapıyı hazır yurtdışında bide,sizi sevdiğinden değil imkanlardan dolayı gitmez... Umarım yanılırım ama sizde seviyorum ayağına affedersiniz ve malesef bir ömür çekersiniz... Bu yüzden arkanıza bile bakmadan kaçın...

Orada gelinlerini oğullarından boşamaya çalışırken, kızın karnında ki bebeği düşürtmeye çalışırken elleri taa İngiltereye kadar gelip bizim huzurumuzu bile bozdular.

Bunlardan aile olmayı bırakın insan bile olamaz.
Ayrılmak sizin için en hayırlısı olmuş.

Bence çok iyi olmuş ayrılmanız.Onlar bir şey bitirmiş değil.Şimdi ağır konuşmak istemiyorum ama nişanlınız adam gibi birisi olsaydı kimsenin dolduruşuna gelmezdi .
Yani kendisi olmamış birisi .Ben suçu ailesinde aramıyorum.Karakteri olan insanı kendi annesi ,babası bile etkileyemez yanlış yere.
Boşverin,takmayın.

Yüzüğü attım ama gitmedi, yüzüğünü bile çıkartmadı. Bavulunu topla git dedim, işe gitti ve şu an salonda oturuyor. Hiç mi gurur olmaz bir adam da arkadaşım? Hic mi bir özür olmaz?
kardeş hazır ingiltereye gelmiş gidermi hiç kullandırma kendini...ara polisi gönder gitsin bu ne ya okurken ben sişnir oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…