Bir kadının tek başına tatile gitmesi

Ben 1 gece 2 gündüz tatil yaptım tek başıma . İkinci oğlum doğduktan sonra sürekli ağlamak istiyordu canım . Eşim de süt sağıp dolaba koy , yeteri kadar olunca da git kafanı dinle demişti . Beykoz’da öğretmen evinde kalmıştım . Sürekli uyuduğum için pek bir şey anlamamıştım gerçi aradığım da oymuş herhalde bana çok iyi gelmişti . Ben gezilerde turla gezmeyi severim. Kalabalık olmalı benim çevrem daima . Eşim sabahtan akşama kadar çocukların içindesin zaten hiç mi yorulmuyorsun insanlardan diyor
Umarım gönlünüzce bir tatil geçirirsiniz. Korona bitsin ben de Mardin’e gitmeyi istiyorum. Hiç görmedim .

Offf o zaman ılk fırsatta gıdın derım, süryani mutfagı harıka, tarıhı muhtesem cok memun kalacagınıza emınım

Ben bekarken tek başıma tatile gittiğim çok oldu. Başta mecburiyetten gittim çünkü yanıma arkadaş bulamıyordum. Daha sonraları tek başına olmanın keyfine alıştım. İstediğin saate kalkıyorsunuz, istediğinizi yiyebiliyorsunuz. İstediğiniz yere gidebiliyorsunuz. Başkasının keyfini düşünmek zorunda kalmıyorsunuz. Özgürsünüz yani. Tek başına yemek biraz garip geliyor başta ama alışıyorsunuz. Gittiğiniz yer düzgün bir yer olsun. Büyük bir tatil köyüne mi gideceksiniz yoksa pansiyona mı? Pansiyona gidecekseniz bir ailenin işlettiği bir yer olsun, daha rahat edersiniz. Tek başınıza olduğunuzu görüp size takılmak isteyen tipler ne yazık ki çıkabilir. Benim yanımda genelde bir kitap olurdu, defter kalem olurdu. Böyle biri yaklaşmaya kalktığını sezdiğimde kitabı ya da defteri açardım önüme, elime de kalemimi alıp kaşlarımı çatarak çok meşgul olduğum izlenimini verirdim. Bu işime yarardı.

Gide gide kirsala mi gittin @isiltilibalon?

Abla bu sefer konuyu "belirli bir yaştan sonra tek başına tatile gidilir mi?" diye açmamışsın, ona çok şaşırdım.
Şaka bi yana tek başına tatile gidilir. Hatta müthiş olur. Amann üç günlük dünya onu düşün bunu düşün ömür geçiyor. Atla git ege'ye miss gibi.

İstiyorsanız gidin tabiki
Ama ben tek başına tatilde hoşlanmıyorum
Yanında kardeşim yada arkadaşım olsun isterim
Turlarda vardı gördüğüm kadınlar tek başına gayet güzel egleniyordu
Sosyal bir insansanız orada da arkadaş edinebilirsiniz.
Tercihlere bağlı.

Ben hiç tek başıma gitmedim ama şartlar öyle gerektirmişti. İzin alarak da gitmedim çünkü izin alsam zaten vermeyeceklerdi. Çalışma hayatına başlayınca ilk defa ben x şehrine gideceğim (üni okuduğum şehre) demiştim olay olmuştu nasıl gidersin diye annem abine söyledin mi, izin aldın mı ? Demişti. Olay çıkartıp duruyorlardı başlarda sonra sonra kabullenmeye başladılar. Öyle şehir şehir tek başıma gezecek bütçem ve zamanım olmadı hiç ama arkadaşlarla sevgiliyle gitmek çok eğlenceli ama ben de pandemi bitince yurt dışına gitmek istiyorum tek başıma

Eş, aile hepsi

üniversiteydeyken yazları bir bahane ile kalıp güni birlik egede çok yeri gezdim. sonra arkadaşlar dahil olmak istedi falan hep bir arıza çıktı. en güzeli kendinle tatil bence. ben de çok bunaldım. ama mesajınız umut verici inşallah bu günler biter yeniden özlediğimiz hayata geçeriz. hiçbir şey olmaz tek başına gayet de keyifli oluyor.

Yurtdışında da yurtiçinde de kısa tatillere tek başıma gittim 3-4 günlük. Bence muazzam keyifli birşey, kendi kendine kalmayı seven biri için mükemmel bir aktivite.

2 kere gittim bir yurtiçi bir yurtdışı olmak üzere, yurtdışı olan zaten kısaydı, yurtiçi olan çok güzel geçti bir sürü insanla tanıştım, ama sonradan görüşmeye konuşmaya devam etmedik
Ben çok eğlendim, yine pandemi olayları düzelince arkadaşlarımdan ayrı 4 5 günlük kısa zamanlı gideceğim, tek gitmenin yeri başka, arkadaşlarla olan başka benim için artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…