Bir tek benim kocam mı böyle anlamıyorum...

Kullandığı zaman;inanilmaz felsefe yapar,aklınizin alamayacağı derin düşünceler ve zeki sozler sarfeder,özellikle cocuklugundan,anılarından bahseder..Gözleri kırmızıdır, yüzünde sapşal bir tebessüm olur,iştahı açılır ve cok yer..
Şimdi eger kullaniyorsa ve haftada iki gün olduguna eminseniz,zararlı olabilecegini düşünmüyorum hatta alkolden daha az zararlı bana göre...Önemli olan şu bıraktiysa sorun yok size göre!ama bırakmadiysa böyle kabullenmeniz yalnız bunu ona söylememeniz dogru bir tavır olabilir....Yani ictigini bilip salaga yatacaksiniz tabiri caizse...Ama uzerine ne kadar giderseniz gidin bırakmak istemedigi surece birakmaz...
O kadar derin düsünceleri olmuyor. Genel bi muhabbet yapar tv.deki bi filmi ya da maçı yorumlar genelde. Bi de oğlunu ihmal etmiş gibi vicdan yapıyor sanki biraz. Gelir gelmez onunla oynamaya başlıyor çünkü.. su sıralar artık sorgulamayi biraktim diyebilirim. Biraz uzaktan takip edicem.dile getirdikçe ters tepmesinden korkuyorum olayın. Yani eğer yoksa böyle bişey sürekli söyleyip de aklına düşürmek istemiyorum bunu..

O kadar derin düsünceleri olmuyor. Genel bi muhabbet yapar tv.deki bi filmi ya da maçı yorumlar genelde. Bi de oğlunu ihmal etmiş gibi vicdan yapıyor sanki biraz. Gelir gelmez onunla oynamaya başlıyor çünkü.. su sıralar artık sorgulamayi biraktim diyebilirim. Biraz uzaktan takip edicem.dile getirdikçe ters tepmesinden korkuyorum olayın. Yani eğer yoksa böyle bişey sürekli söyleyip de aklına düşürmek istemiyorum bunu..
Umarım yoktur varsa bile dunyanin sonu degil ileri gitmedigi müddetçe...Ama anlattiklarinizdan bıraktığı anlasiliyor insallah oyledir,dedigim gibi üzerine gitmeyin ve bahsini kapatin bence...

Inş
Umarım yoktur varsa bile dunyanin sonu degil ileri gitmedigi müddetçe...Ama anlattiklarinizdan bıraktığı anlasiliyor insallah oyledir,dedigim gibi üzerine gitmeyin ve bahsini kapatin bence...
Inşallah yoktur canım..
Bi de sorum olacak size; bunun kullanıldığı ortamda bulunan insan dumanindan kokusundan da etkilenebiliyor mu acaba?? Bu konuda bilginiz var mı?

Eşimin babası 2006 da vefat etmiş.. sağ olsaydı zaten ben de ayrı evde israr ederdim canım. Kv önce küçük kaynımla birlikte oturuyormuş. Anlaşmazlık çok diye ayrılmışlar. Benim eşim de o zamanlar bekar oldugu icin annesiyle yasiyormus haliyle. Aslinda ben de çok hatalıyım bu konuda. Ev durumlarını yaşam tarzlarini bilmeden etmeden kabul ettim bi tek annesi diye. Ama kv.ailenin büyüğü oldugu icin herkes bize geliyor bayramlarda falan.. onu geçtim özel hayat konusunda gercekten cok zorluk cekiyorum... eşimi istedigim gibi karşılaşamıyorum istedigim ortamı oluşturamıyorum evdeyken. Bizim en büyük iletişim problemimiz birlikte oturmaktan kaynaklaniyor bence. Hala daha eşimin de benim de evlilik hayatina tam anlamiyla adapte oldugumuz söylenemez.annesiyle yaşadıģimiz için yeterince sorumluluk sahibi de olamiyor malesef. Dışarı çıkacağı ya da geç geleceği zaman sorun yapmıyor çünkü biliyor ki biz oğlumla evde yalnız değiliz annesi var...
Harcamalarini elimden geldigince kontrol etmeye çalışıyorum ama eşim genelde savurgan biridir bu ot için yapilan harcamayı anlamam zor gibi sanki...
Arkadasim ot diyip masumlastirmayin benim en nefrettigim konu budur gercekten bildigin madde zehir uyusturucu esrar o ki umarim insallah kullanmiyodr esiniz. Diger soylediklerinizde haklisiniz bende kvdemin pisikolojik sorunlari yuzunden evim varken 1 sene ayni evde yasadim kocam var gibi hissetmedim ozel hayat sifir o kk uda dediklerinize tamamen katiliyorum benim esimde ilk senemzde annesiyle babasiyla evdeym diye eve bi yatmaya gelirdi ilgi alaka yok gezme yok hizmetci gibi yasadm en sonunda yeter annenin psikoloji sagligi benmkinden onemli degl ya diyip cektim geldim evime bazen resti cekmek gerekiyo ortam sartlari nasil bilemem ama bi diger fikrimde kvdenizin birzda eltinizle yasamasi azcik sesinizi cikarin gencliginizi onlara heba etmeyin

Bence enteresan olan kısım haftanın 2 günü düzenli olarak dışarıda geçiriyor olması.
Yani belki ben yanlış düşünüyorum ama evli birinin düzenli olarak arkadaşlarıyla görüşüyor olması rahatsız edici siz evdeyken o kendi bekar hayatında gibi takılıyor.
Ayda 1 çıkar anlarım veya hanımıyla çıkar görüşürz normal ama sürekli böyle yanlış geliyor.
Önce bunda kısıtlama yapmalısınız çünkü siz evlisiniz evine bağlı size bağlı olmadığı sürece daha bir çok endişe ve sorunlarınız olur.

Arkadasim ot diyip masumlastirmayin benim en nefrettigim konu budur gercekten bildigin madde zehir uyusturucu esrar o ki umarim insallah kullanmiyodr esiniz. Diger soylediklerinizde haklisiniz bende kvdemin pisikolojik sorunlari yuzunden evim varken 1 sene ayni evde yasadim kocam var gibi hissetmedim ozel hayat sifir o kk uda dediklerinize tamamen katiliyorum benim esimde ilk senemzde annesiyle babasiyla evdeym diye eve bi yatmaya gelirdi ilgi alaka yok gezme yok hizmetci gibi yasadm en sonunda yeter annenin psikoloji sagligi benmkinden onemli degl ya diyip cektim geldim evime bazen resti cekmek gerekiyo ortam sartlari nasil bilemem ama bi diger fikrimde kvdenizin birzda eltinizle yasamasi azcik sesinizi cikarin gencliginizi onlara heba etmeyin
Ben de sizin gibi düşünüyorum.. azı çoğu ya da türü farketmiyor hepsi aynı kategoride ve insana zarar veriyor... inşallah...dualarım bu yönde.. :/
Bizim aramızdaki iletişimin zayıf olmasina sebep bu hayat şartları zaten... aynı evin içindeyiz ama hayatımız hep sınırlarla dolu. Kv. de maşallah gece 3 tur dolanır evde... 2 saatte bi ya lavaboya ya mutfaga gider. Kendine benden daha iyi bakiyor vallahi. Süt içmeden meyvesini yemeden yoğurdunu yemeden yatmaz. Hem dogal ilaçlara hem de diger ilaclara bağımlı ilginç bi yaşamı var. Hap yutmayinca iyilesemeyecegini düsünen biri...kalabalığı da çok sever..ben de tam tersi sakinlikten yanayım ev ortamında. Ama hiç de öyle sakin gecmiyor günlerim. Büyük evi oldugu için kimse benim müsait oluo olmamama takilmaz canlari ne zaman isterse gelirler kapiya. Her zaman herkese müsait ilmak zorundaymışım algısı var etrafımdakilerde. Kimsede anlayis düsünce adina bir çaba yok malesef. Sırf bu kadar sınırlama ve baskı yüzünden eşimle aram açılıyor. Etrafa gösteremedıgim tepkiyi bi anda eşime gösterip kendimj rahatlatmaya çalıştığım zamanlar da oldu...ve anladım ki bu ilişkimize daha da çok zarar vermeye başladı.bunu yapmamaya özen gösteriyorum artık. Ama yine de aramizdaki kopukluğu tam anlamiyla kaldirabilmis değilim. Bana bikeresinde ; şu duş alma olayını benim işten gelme saatime denk getirme hoş olmuyor dedi. Ilk başta anlamadim ne demek istediğini sordum sebebini. Annesi yanlış anlarmış hoş değilmiş bunu yapmam. Çok sinirlendim bana bunu demesine...
Bu kadar derin düsünen birinden ilgi muhabbet beklemek ne kadar dogru diyorum kendime şimdi...

Bence enteresan olan kısım haftanın 2 günü düzenli olarak dışarıda geçiriyor olması.
Yani belki ben yanlış düşünüyorum ama evli birinin düzenli olarak arkadaşlarıyla görüşüyor olması rahatsız edici siz evdeyken o kendi bekar hayatında gibi takılıyor.
Ayda 1 çıkar anlarım veya hanımıyla çıkar görüşürz normal ama sürekli böyle yanlış geliyor.
Önce bunda kısıtlama yapmalısınız çünkü siz evlisiniz evine bağlı size bağlı olmadığı sürece daha bir çok endişe ve sorunlarınız olur.
Eşim çok inat ve dediğim dedik bir tiptir. Kimse ona baskı yapamaz. O doğru olanı bilir ve ona göre davranır. Kendi görüşü bu.. degistiremedim bunu...

Eşimde bazen gözleri eve kızarık gelir ne yalam söyliyim bende şüpheleniyorum bazen ama işini düşününce tozlu bir ortamda calışıyor normal diyorum şimdide gözlerim ağrıyor diyor bilmiyorum kuruyorum galiba bazen insan ne düşüneceğini bilmiyor sizde öyle olabilirsiniz gözlerin kızarması için bircok etken olabilir canım bence siz hatayı eski nişanlısı niye terk etmişş onu öğrrnmem lazımdı sonra sorgulamadan evlenmişsin benim tesbitim internetteki kişilerden özellkle eş arayanlar yada kız düşürme niyetiyle yürüyenler yüzde doksan iyi tipler olmuyor istisnalar vardır birşey demiyorum ama şunuda unutma yüzde yüz insan yoktur herkesin hataları vardır tabi bu hatalar ne kadar tolere edilir orasıda var inşallah kullanmıyordur ama gittiği mekanı öğren polise ihbar et demiş biri mantıklı geldi bana

film filan izleyin. zaten ne konuşacaksınız ki hani özel bi konu olmadıkça. beraber oyun oynayabailirsiniz. bunlara da mı yanaşmıyor?

ayrıca adam namaz kılıyor diye alkolu kesin bırakmıştır gözü ile bakıyorsunuz ama uyuşturucudan şüpheleniyorsunuz. dine imana gelip alkolu bırakan uyuşturucuyu da bırakır. ha nacizane fikrim arada sırada içilen ottan zarar gelip gelmeyeceği de tartışılır. bazı ülkelerde yasal bile.
Tasvip etmiyorum kesinlikle kokusu bile midemi bulandırıyor ama Hollanda da metrolar da bile içiyolar bu mereti gezerken kafayı buluyorsun mide bulantısı da cabası

Tasvip etmiyorum kesinlikle kokusu bile midemi bulandırıyor ama Hollanda da metrolar da bile içiyolar bu mereti gezerken kafayı buluyorsun mide bulantısı da cabası
ya ben de tasvip etmiyorum tabi ki ama şimdi uyuşturucu deyince eroin eritip damardan basmıyor demek ki. medikal amaçlar için bile kullanılıyor bu ot. ha tabi ki içmesin o ayrı mesele.

ya ben de tasvip etmiyorum tabi ki ama şimdi uyuşturucu deyince eroin eritip damardan basmıyor demek ki. medikal amaçlar için bile kullanılıyor bu ot. ha tabi ki içmesin o ayrı mesele.

Evet bir zararı yok normal esrarsa tabi haberlerde izlediğimiz şu zombi zıkkımından değildir umarım gerçi o değildir onda değişik haraketleri oluyor

Evet bir zararı yok normal esrarsa tabi haberlerde izlediğimiz şu zombi zıkkımından değildir umarım gerçi o değildir onda değişik haraketleri oluyor

öyle olsa belli eder bence kendini yani bonzai filan diyorsun sanırım. allah korusun. o sentetik uyuşturucu, ölüme bile götürür.

Eşimde bazen gözleri eve kızarık gelir ne yalam söyliyim bende şüpheleniyorum bazen ama işini düşününce tozlu bir ortamda calışıyor normal diyorum şimdide gözlerim ağrıyor diyor bilmiyorum kuruyorum galiba bazen insan ne düşüneceğini bilmiyor sizde öyle olabilirsiniz gözlerin kızarması için bircok etken olabilir canım bence siz hatayı eski nişanlısı niye terk etmişş onu öğrrnmem lazımdı sonra sorgulamadan evlenmişsin benim tesbitim internetteki kişilerden özellkle eş arayanlar yada kız düşürme niyetiyle yürüyenler yüzde doksan iyi tipler olmuyor istisnalar vardır birşey demiyorum ama şunuda unutma yüzde yüz insan yoktur herkesin hataları vardır tabi bu hatalar ne kadar tolere edilir orasıda var inşallah kullanmıyordur ama gittiği mekanı öğren polise ihbar et demiş biri mantıklı geldi bana
Hep aynı yere gitmiyorlar ki.. bazen tarla kenarinda takiliyolarmis bazen bi ağacın altında bazen de bazi bekar arkadaslarinin evinde.
Bigün sakince konusurken sordum. Polis gelse toplasa sizi götürse; hadi sen içmiyosun ama orda bulunduğun için sana da o muamele yapilacak. Hic mi rahatsizlik duymayacaksin.rezil olmayacak mısın bòyle bi durumda dedim.
Polis bazen dolasirken gelip kimlik kontrolü yapiyomus. Icilse bile ordakiler satıcı olmadiklari için bisey yapmazmiş.. bòyle demişti tabii ne kadarı bilmiyorum...

Haftanin en cok gezilen 2 gununu arkadaslarina ayirmis adam.Kurnaza bak sen.
Şu son zamanlarda bazen cumartesi yerine pazar çıkar o zaman daha erken gelir ertesi gün iş oldugu için. Yani bunu da yine kendilerini ne zaman ayarladilarsa o zaman buluşurlar. Arkadaş konusunda çok bencildir eşim. Dışarı çıkacaģı günler için başka planlar yapilmasindan pek hoslanmaz. Özel bisey olmadıkça...

X