borç konusu.

Salto duymamıştım daha önce hemen bakıyorum, çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim tekrardan

Sizin kadar olmalarını beklemiyorum kendi ailemden sadece borç verirler diye düşünmüştüm ama herkesin sınavı başka oluyor yapacak bir şey yok. Umarım çook iyi yerlere gelir kızlarınız, mutluluklar

Arayıp soruyorlar tabi ama ses tonlarından bile anlaşılıyor öylesine sordukları. Ama zaten iyi oluyor verseler bile ben alma taraftarı değilim, verdikleri paradan ufacık küpe alsam sen oraya okumaya mı gittin saçma sapan alışveriş yapmaya mı diye üste çıkarlar gerek yok

Hiç duymamıştım uygulamayı. Çok sağ olun, hemen bakacağım.

Ailenizin tutumuna çok üzüldüm. Yarın bir gün işe girdiğinizde elinize bakacaklarına eminim, o zaman bunları hatırlatın.

Evs’i (Avrupa Gönüllü Hizmeti) araştırın mutlaka. Çok güzel bir proje. Evs Facebook gruplarına katılın, güncel projeleri paylaşıyorlar. Sorusu olanlara yardımcı oluyorlar.

Her şey gönlünüzce olur umarım

Elime falan bakamazlar, fırsatını bulduğum an ayrı eve çıkacağım.
not alıyorum, bakacağım bahsettiğiniz yere, teşekkür ederim güzel dileğiniz için, sizin de gönlünüzce olsun inşallah

Ya 4000 biriktiren 6000 de biriktirir. Erasmusa kabul al en olmadı burs bulursun

Öncelikle azminiz için kutlarım sizi.
Benim ailem de böyleydi ne yazık ki, sizi anlayabiliyorum.
Liseden beri okul hayatım boyunca hep çalıştım. Üniversitede de kimseden para almadan okudum.
Kendi yağında kavrulmaları gerekiyor bizim gibilerin.
Başka türlü halletmeyi deneyebilirsiniz. Hem çalışıp hem dil öğrenebileceğiniz programlar oluyor.

Sizin kadar olmalarını beklemiyorum kendi ailemden sadece borç verirler diye düşünmüştüm ama herkesin sınavı başka oluyor yapacak bir şey yok. Umarım çook iyi yerlere gelir kızlarınız, mutluluklar
Amin inşallah sizde istediğiniz eğitimi alıp istediğiniz mevkilere ulaşırsınız Allah yardımcın olsun

gayet de vermek zorundalar
çocuk yapan bi zahmet gerekirse ölene kadar bakacak arkadaş
hele ki eğitim gibi iş gibi konularda aile destek olmayacak da kim olacak
tamam insan ayakları üstünde durmalı da okul bitmeden iş güç sahibi olmadan değil
iyice sapıttık memleketcek

Ya 4000 biriktiren 6000 de biriktirir. Erasmusa kabul al en olmadı burs bulursun
Biraz kendimi sıkıp biriktirebilirim evet başka çarem de kalmıyor zaten, burslar çoğunlukla anne babanın gelir belgesini istiyor dolayısıyla çıkmıyor bana. Teşekkür ederim yorumunuz için
yalnız olmadığımı duyunca seviniyorum ne yalan söyleyeyim. Turist rehberliğiyle ilgili bir uygulama önerdiler onu deneyeceğim. Teşekkür ederim yorumunuz için

Kendi paraları sonuçta vermek zorunda değiller diye rahatlatıyorum kendimi. teşekkür ederim

Bazı ınsanlar anne baba olamıyor malesef .Elden ne gelır ki

Şoktayım.İlk okula giden kızım var şimdiden hayatını en güzel şekilde nasıl planlarız diye düşünüp,didiniyoruz.Çabanızı takdir ettim.Umarım tüm hedeflerinize ulaşırsınız..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…