Boşanma Hikayem

Öncelikle çok geçmiş olsun. Ben de boşanma aşamasındayim. Ben de aldatildim. Hem de beni boşandığı eski eşiyle aldattı. Ben aldatildigimi öğrendiğim gün anlaşmalı boşanma için gittik. Ama bu yaratik anlaşmalı boşanmayı çekişmeliye çevirdi dava süreci 2 yıldır devam ediyor şansıma bir de pandemi girdi. Ben hukukçuyum sana tavsiyem altın miktarın çok degilse ver ona ve anlaşmalı tek celsede kurtul o adamın soyadından da yasattigi eziyetlerden de.
Altınlarım 100 bini geçiyor. Ortak aldığımız evde var o evde de emeğim var açıkçası hakkımı bırakmak istemiyorum.. sizin delilleriniz var mıydı sundunuz mu mahkemeye ?

Ne güzel çok şükür kendi gelirin de varmış. Dgs ile 4 yıllık bir bölüme tamamlayıp bir yandan okuyup bir yandan çalışabilirsin. Biliyorum zor olur ama genceciksin Allahın izniyle kalkarsın altından. Bence ihtiyacın yoksa tazminat ve nafaka işlerine girme böyle biri sana kolayca nafaka ve tazminat ödemez aksine çekişmeliye döner süreç uzar daha da yıpranırsın. Anlaşmalı boşanın bitsin gitsin kurtul o adamdan bir an önce.
Davam çekişmeli çoktan açıldı. Alacaklarım çok fazla açıkçası ona bırakmak istemiyorum tabi süreç ne getirir şimdi bilemiyorum. Çok teşekkür ederim bu arada ufaktan dgs sınavına hazırlanmaya başlayacağım:)

Bu kadar sinsi bir sekilde sakladıysa nasıl öğrendiniz,çok merak ettim yani tesafüden mi oldu, önünüze mi çıktı?
Şöyle ki beyimiz çift telefon kullanıyormuş tabi benim bundan haberim yok. Benimle iken yani tek kullandığı sandigim telefon bozulunca diğer telefondan hattı iptal ediyor güncel hattı takip telefonu temizleyip getiriyor benim telefon bozuldu artık bunu kullanacağım diyor. Ben tabi şüphelendim biri ne ara bozuldu diğerine ne ara geçti diye ama ses etmedim. 1 hafta sonra evden çok şüpheli bir şekilde çıkıp gece yarısı eve geldi telefonu kurcalayınca birşey bulamadım taa ki google den anılarınızı tazeleyin maili gelene kadar.. sonrası zaten tabiri caizse basimdan aşağı kaynar suların dökülmesi kolumun kanadimin çat diye kırılması bir oldu..

Altınlarım 100 bini geçiyor. Ortak aldığımız evde var o evde de emeğim var açıkçası hakkımı bırakmak istemiyorum.. sizin delilleriniz var mıydı sundunuz mu mahkemeye ?
Fazlaymış altin miktari. evet delilleri sundum. Attığı iftiraları da ispatladım. Ama bunlar benden nafaka almak için karşı dava açtılar. O davayı mahkeme bana geç tebliğ etti. O yüzden de dava uzuyor.

Fazlaymış altin miktari. evet delilleri sundum. Attığı iftiraları da ispatladım. Ama bunlar benden nafaka almak için karşı dava açtılar. O davayı mahkeme bana geç tebliğ etti. O yüzden de dava uzuyor.
Anladim boşanma davalarında tecrübeli bir avukatla çalışıyorum umarım bu konularda hak kaybına ve zaman kaybına uğramam. Sizin içinde en güzel şekilde sonuçlanir insallah

Hepinize canı gönülden iyi akşamlar dilerim öncelikle..

Hanımlar 7 yıllık bir birliktelik 5 aylık evliliği Ocak ayında evden ayrılarak baba evine gelerek sonlandirdim davamı o ay içerisinde açtım. Mayis ayında ilk duruşma gerçekleşecek insallah.

Ayrılma sebeplerine gelirsek aldatilma fiziksel-psikolojik-cinsel şiddet, ailesinin hakaretleri, eve geç gelme veya hiç gelmeme tamamen beni hiçe sayma sebeplerinden dolayı en sonda aldatıldığımi öğrenince açtım davayı.

Benim hatam şudur ki balık baştan kokmuştu ve ben evlenmiştim.. tabi o zamanlar tek sorun ailesiydi ben uzaktalar bir şekilde seviyorsak bu evlilik iyi olur dedim ama evlendigim adam tam manasıyla Manyak cıktı.. hakaret şiddet vs derken dediğim gibi aldatildigim için ayrılmaya karar verdim ve şuan da bitik durumdayım çok üzgünüm..

Yaşım 24 bu arada.. Destekleriniz için açtım konuyu. Davamı çekişmeli olarak açmış bulunuyorum karşı taraf altınlarımı vermeyi kabul etmedi 1 yıl dolmadigindan da anlaşmalı boşanamıyoruz. Benim sizlere sormak istediğim çekişmeli dava açıp tazminat alan var mı ne kadar aldınız davanız ne kadar süre içinde sonuçlandı? Birde tam olarak bu aldatilma acısı ne zaman geçiyor.. psikolog tedavisine de başladım ama kendimi çok değersiz hissediyorum.. Gelecek yorumlar içinde şimdiden teşekkürler..
Merhaba, hemen hemen aynı durumdayız. Çekişmeli boşanma davamı açtım. Fakat aldatmayı ispatta zorlanıyorum. Onun telefonundaki yazışmalarının fotosu delil olmuyormuş. 5-6 whatsap yazışması var, ama onun telinde olduğu için delile koyamıyoruz.

Merhaba, hemen hemen aynı durumdayız. Çekişmeli boşanma davamı açtım. Fakat aldatmayı ispatta zorlanıyorum. Onun telefonundaki yazışmalarının fotosu delil olmuyormuş. 5-6 whatsap yazışması var, ama onun telinde olduğu için delile koyamıyoruz.
Inanın adınıza çok üzüldüm insallah en kârlı siz çıkarsınız. Keşke biraz daha kanıt toplayabilseydiniz ben aldattığı kisilerle fotoğraf ve video (çok ozel) olduğu için şanslı kesimdenim sanirim bunları delil olarak sundum. Siz yinede bir avukata danışın benim bildiğim mesajlarda kanıt niteliğine giriyor çünkü görüştüğü kadınlarla özel mesajlarını kendi telefonumdan çekmiştim onlarida sundu avukatim.

Inanın adınıza çok üzüldüm insallah en kârlı siz çıkarsınız. Keşke biraz daha kanıt toplayabilseydiniz ben aldattığı kisilerle fotoğraf ve video (çok ozel) olduğu için şanslı kesimdenim sanirim bunları delil olarak sundum. Siz yinede bir avukata danışın benim bildiğim mesajlarda kanıt niteliğine giriyor çünkü görüştüğü kadınlarla özel mesajlarını kendi telefonumdan çekmiştim onlarida sundu avukatim.
Şöyle söyleyim, onun telefonundaki yazışmayı, kendi telefonumla fotoğraf çektim. Ekran görüntüsü şeklinde düşünün. Kabul olmayan bu, gizli çekmişim diye suçmuş. Anlamadım gitti, başka nasıl çekebilirim ki

Şöyle söyleyim, onun telefonundaki yazışmayı, kendi telefonumla fotoğraf çektim. Ekran görüntüsü şeklinde düşünün. Kabul olmayan bu, gizli çekmişim diye suçmuş. Anlamadım gitti, başka nasıl çekebilirim ki
Çok şaşırdım çünkü aynı şekilde sundum ben mesaj kayıtlarını.

Çok şaşırdım çünkü aynı şekilde sundum ben mesaj kayıtlarını.
İnan çok zor durumdayım, çok da kuvvetli bir boşanma avukatı, hatta, iyi ki göstermemişsiniz dedi, bunu kullanırdı 3 yıla kadar hapis cezası var bu durumun dedi. Gizliliği ihlal vs durumu

İnan çok zor durumdayım, çok da kuvvetli bir boşanma avukatı, hatta, iyi ki göstermemişsiniz dedi, bunu kullanırdı 3 yıla kadar hapis cezası var bu durumun dedi. Gizliliği ihlal vs durumu
Ben bir çok avukatla görüştüm telefon şifresini illegal bir yolla kırılmadığı sürece alınan kanıtlar delil niteliğinde. Farklı bir avukatla mi görüşseniz?

1.5 sene olacak neredeyse ben ayrılalı. Son duruşmam 1 ay sonra. Herşeyi talep ettim. İster versin hakim ister vermesin. Yalancı tanıklarıyla şov üstüne şov yaptı. Benim kanıtlarım sizinki kadar sağlam da değil. Onda kanıt yok ama yalancı şahit bol. Ne olacak avukatım bile kestiremiyor.

Yazdıklarınızdan da gayet güçlü olduğunuz belli oluyor. Hislerinizi de çok iyi anlıyorum. Zaman geçtikçe çok daha iyi hale geliyorsunuz merak etmeyin. Travma sonrası stres bozukluğu dedi bana uzman mesela. Hala arada duygularım dalgalanıyor ve hissediyorum. Kontrol etmeye çalışıyorum. Yine de bir an bile üzülmedim, çok şükür kurtuldum.

Hanımlar 7 yıllık bir birliktelik 5 aylık evliliği Ocak ayında evden ayrılarak baba evine gelerek sonlandirdim davamı o ay içerisinde açtım. Mayis ayında ilk duruşma gerçekleşecek insallah.

Ayrılma sebeplerine gelirsek aldatilma fiziksel-psikolojik-cinsel şiddet, ailesinin hakaretleri, eve geç gelme veya hiç gelmeme tamamen beni hiçe sayma sebeplerinden dolayı en sonda aldatıldığımi öğrenince açtım davayı.

Benim hatam şudur ki balık baştan kokmuştu ve ben evlenmiştim.. tabi o zamanlar tek sorun ailesiydi ben uzaktalar bir şekilde seviyorsak bu evlilik iyi olur dedim ama evlendigim adam tam manasıyla Manyak cıktı.. hakaret şiddet vs derken dediğim gibi aldatildigim için ayrılmaya karar verdim ve şuan da bitik durumdayım çok üzgünüm..

Yaşım 24 bu arada.. Destekleriniz için açtım konuyu. Davamı çekişmeli olarak açmış bulunuyorum karşı taraf altınlarımı vermeyi kabul etmedi 1 yıl dolmadigindan da anlaşmalı boşanamıyoruz. Benim sizlere sormak istediğim çekişmeli dava açıp tazminat alan var mı ne kadar aldınız davanız ne kadar süre içinde sonuçlandı? Birde tam olarak bu aldatilma acısı ne zaman geçiyor.. psikolog tedavisine de başladım ama kendimi çok değersiz hissediyorum.. Gelecek yorumlar içinde şimdiden teşekkürler..
Durumunuzu merak ettim ön duruşmada herşey hayal ettiğiniz gibi olmuştur inşallah

Durumunuzu merak ettim ön duruşmada herşey hayal ettiğiniz gibi olmuştur inşallah
Kendi kendisiyle celisti dilekçede altınları aldi gitti diyen adam duruşmada altınlar nerede bilmiyorum dedi :) 4 ay sonraya 2.durusma var bakalım cok teşekkür ederim temenniniz icin

7 yıllık birliktelikte hiç mi tanıyamadınız kendisini? Kendini iyi kaçıp kurtarmışsın, cesaretini tebrik ederim. El alem ne der diye katlanan, kendini çaresizlik içinde bırakan o kadar çok kadın var ki 😔

X