Boşanma Hikayem

7 yıllık birliktelikte hiç mi tanıyamadınız kendisini? Kendini iyi kaçıp kurtarmışsın, cesaretini tebrik ederim. El alem ne der diye katlanan, kendini çaresizlik içinde bırakan o kadar çok kadın var ki 😔
Anlasaydım asla ama asla evlenmezdim. Anlayamamamin sebebi kadınlar uzun süreli birliktelik kurduğu ilişkilerden değil tek gecelik ruhum duymadı yani.. kendimi dediğiniz gibi kaçıp kurtardım cok şükür.. umarım hicbir kadın böyle adamlara katlanmak zorunda kalmaz.

Evet ne oldu ayni durumdayım bakalim benim basima neler gelecek arkadas biraz tecrübelerini anlatsa görürse harika olur

Evet ne oldu ayni durumdayım bakalim benim basima neler gelecek arkadas biraz tecrübelerini anlatsa görürse harika olur
Şahıs çok barışmak istedi tabii milena kabul etmedi. Davaları çekilmeli olduğu için hala devam ediyor. Ama şimdi çok iyi, sizde çok iyi olursunuz inşallah 🤲🤲

• Beğen
Reactions: Cac
Merhabalar mesajı geç gördüm kusura bakmayın, karşı taraf evlilik Birliği içerisinde alınan evi bana bıraktı insallah kabul ederse anlaşmalı bosanacagiz kabul etmezse çekişmeli dava devam edecek
İçimden bir his kurtulman yakındır diyor.

Merhabalar mesajı geç gördüm kusura bakmayın, karşı taraf evlilik Birliği içerisinde alınan evi bana bıraktı insallah kabul ederse anlaşmalı bosanacagiz kabul etmezse çekişmeli dava devam edecek

Merhaba
Esteğfirullah
Dava devam ederken evi size nasıl verdi
Noterde sözleşme falan mu yapıldı

Inanın adınıza çok üzüldüm insallah en kârlı siz çıkarsınız. Keşke biraz daha kanıt toplayabilseydiniz ben aldattığı kisilerle fotoğraf ve video (çok ozel) olduğu için şanslı kesimdenim sanirim bunları delil olarak sundum. Siz yinede bir avukata danışın benim bildiğim mesajlarda kanıt niteliğine giriyor çünkü görüştüğü kadınlarla özel mesajlarını kendi telefonumdan çekmiştim onlarida sundu avukatim.
hem tek gecelik iliski hem de neden video cekiyor ki ne ilginc insanlar var

Hayır sözleşme yapılmadı bana evi sana bırakayım ama biraz boşanma işini düşün dedi bende evi almak icin kabul ettim üzerinde ki aile serhini kaldırdık direk satış üzerinden aldim evi.

Yani tapu sizin üzerinize oldu
Ama yine evlilik içerisinde edinilen mal olduğu için yarı yarıya bölüşülmez mi

Inanın adınıza çok üzüldüm insallah en kârlı siz çıkarsınız. Keşke biraz daha kanıt toplayabilseydiniz ben aldattığı kisilerle fotoğraf ve video (çok ozel) olduğu için şanslı kesimdenim sanirim bunları delil olarak sundum. Siz yinede bir avukata danışın benim bildiğim mesajlarda kanıt niteliğine giriyor çünkü görüştüğü kadınlarla özel mesajlarını kendi telefonumdan çekmiştim onlarida sundu avukatim.

Kanıtlayabilmeniz çok iyi olmuş
Özel videolara nasıl ulaştınız

X