Boşanma konusundaki cesaretsizliğim

Memurum dediniz ve tayin hakkıniz varmış.
Öğretmen olduğunuzu düşündüm bir an.
Acaba dedim öğrencilerinden birinin annesine daha makul bir ücrete baktirabilir misin kızını ama bilemedim..

Allah yardımcınız olsun..
O yuva bozmayi meslek edinen kv ler in yatacak yeri yok da kimse diyemiyor işte..

ohh iy iolmuş
bide ağlayarak geldi heee erkekler kolay kolay ağlamaz :)
herşeyi düzelticem gitme vs mi dedi

kreş en mantıklısı küçük de olmayacak kuzu

ohh iy iolmuş
bide ağlayarak geldi heee erkekler kolay kolay ağlamaz :)
herşeyi düzelticem gitme vs mi dedi

kreş en mantıklısı küçük de olmayacak kuzu

“Ne yapabilirim ben” dedi, doğru adamın yapacağı bişey kalmadı, en sonunda kovdu bile o zaman da tüm sülaleyi başımıza musallat etti. Sonra gelip eşimin yanında bizden özür diliyor benim avuçlarımı öpüyor, ama ertesi gün yine aynı kadın

Şu an eşinizle aynı evde yaşıyor musunuz ?
Ben tek bir söze takıldım, eşiniz bütün yaşananları bilmesine rağmen nasıl herkesin yanında "seni tanısaydım evlenmezdim" diyebiliyor
Kayinvalide kendi eşi ile bile anlaşamıyor ayrı kalıyorsa, size de çok rahatlık vereceğini sanmıyorum.
Başka bir yere bile taşınsanız o zaman da gelir aylarca yatılıya kalır gibi geliyor.
Umarım ben yanılırım ve mutlu olursunuz.

Eşimin gözünü açan teyzesi oldu.
şöyle söyliyim; kv telefonşa gündüz beni arıyor, o ev benim evim istediğimde gelirim bana yüz yapamazsın diyor. Bir sürü laf sayıyor. Ben de içime atıyorum, asla eşime demiyorum. Anneden böyle görmüşüm, sanıyorum ki doğrusu bu. Akşam kadın habersiz bize geliyor yine. Eşimin yanında yanaklarımı öpüyor, bana aşkım balım diyor, ama ben o telefon görüşmesindendolayı asık suratlıyım. Eşim de sanıyor ki anası hep böyle beni seviyor ben problemliyim. Bu hep böyle oldu 2 yıl boyunca. En sonunda büyük tartışmada(2ay önce) eşimin teyzesine dedim her şeyi. O bunları çağırdı yanında konuştuk. Eşimin teyzesi kv’yi azarladı, eşime “senin karın yerinde benim kızım olsa bi dk tutmazdım sizin aranızda” dedi. Eşime kv’nin yaptıklarını bide o anlatmış. Yani o teyze benim değil, kv’nin iki yüzlü olduğunu ortaya çıkardı

Eşim Şehir dışını istiyor. Ama ben ona diyorum, annen aylarca kalır. Ki kendi de dedi, gelir kalırım diye. Diğer oğluna her hafta gidip 3 gün kalan bi kadın bu. Aşırı seviyor başkasında yatmayı. Eşim kalamaz, çağırmicaz diyor. Ya hangi gün bu eve davetli geldi ki dedim:) ben biliyorum gelicek, kapıda kaldım dicek, gece dışarda mı yatıyım dicek ağlicakmillete dicek, bizim başımızı derde sokacak.

evet şuan aynı evde yaşıyoruz, fakat bi tedavi döneminde olmamdan dolayı kardeşim benle gelmişti hala burda bide annem geldi.

Şiddete karşıyım, istesemde yapamam, hatta dayak yiyen birini görsem canım yanar ama şu kadını evire çevire dövdüğümü ve saçından tutup kafasını kaputa geçirdiğimi hayal ediyorum

Şiddete karşıyım, istesemde yapamam, hatta dayak yiyen birini görsem canım yanar ama şu kadını evire çevire dövdüğümü ve saçından tutup kafasını kaputa geçirdiğimi hayal ediyorum
:))) benim kız kardeşim yapacaktı neredeyse, yaşına hürmeten durdu. “Okumuş eşekler” diye bana ima ettiğinde:)) Allaha havale ediyorum

:))) benim kız kardeşim yapacaktı neredeyse, yaşına hürmeten durdu. “Okumuş eşekler” diye bana ima ettiğinde:)) Allaha havale ediyorum
Ya gerçekten ben burada okurken çıldırdım. Allah yardımcınız olsun. İnsanda peygamber sabrı olması lazım.

Allah yardımcınız olsun her şey gönlünüzdekinden bile güzel olsun inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…