Boşanmak istemek ve cesaretsizlik..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evettt kesinlikle öyle 20.000 £ kazanıyor. Bende tabikiii kaçıramazdım ve öylede yaptım okey. Güle güle

Böyle bir akşamda içten duamdır en beterini yaşamadan Allah canınızı almasın okey ? Haydi güle güle.
allah asil seni daha beter duruma dusurmeden canini almasin tabi daha beterine dusebilir misin bilmiyorum. o cocugun insallah senin elinden kurtulur da kendisini ahlakli buyutecek birine denk gelir babasiyla birlikte.

Allah tüm kötü düşüncelerinizi yaşatsın. Güle güle
herkesten once siz insanlara kotu dileklerde bulundunuz o yuzden hiiccc umrumda bile degil su yazdiginiz. sizin duaniz kabul olacak olsa zaten hepimize gokten hollandali koca duserdi

allah asil seni daha beter duruma dusurmeden canini almasin tabi daha beterine dusebilir misin bilmiyorum. o cocugun insallah senin elinden kurtulur da kendisini ahlakli buyutecek birine denk gelir bab

Harika bir yorum olmuş eline sağlık

sevmiyorsaniz ve sadakat gosteremeyecekseniz evli kalmayin.

ama karsinizdaki insana da cok bel baglamazdim, evli bir insana yuruyecek bir yapisi var demek ki..

Böyle bir akşamda içten duamdır en beterini yaşamadan Allah canınızı almasın okey ? Haydi güle güle.
Aynen sen dedin diye şimdi Allah duanı kabul edecek ve hepimiz kocasını aldatan ahlaksızlara dönüşeceğiz. Bir atasözü vardı ya. Şeyin duası kabul olsaydı Kemik Memik yağıyordu sanki, cok fazla kitap okumuyorum hatırlayamadım sen hatırlamıssındır kesin.

Ovulasyon testi hep pozitif
13 Aralık 2020

Beğenmediğiniz eşinizden 1 kızınız var ve 2.çocuk istiyormuşsunuz.

Boşanmak hep gündeminizdeyse çok tutarsız bir davranış değil mi ?

94.6 kilodan 53 e giden yolda eşiniz hep yanınızdaymış.

Umarım eşiniz gözünü açar ve neler olduğunun farkına varır ; kızına sahip çıkar.

Hayırlısı olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…