bosanmak istiyorum ama degistim ben diyor.

1 aydir öfkelenmedi hic birseye. Ama diyor ki ben sinirli bi insanim kabul ediyorum. Yine sinirlenebilirim gozum donebilir. Cok dikjat edicem saygizlik yapmycam ama Sen ben sinirliyken cevap verme sus ben kendim pisman oluym cevap verilince gozum donuyor diyor.
Böyle diyeceğine öfke kontrolüm için psikologa ya psikiyatriste gidicem dese belki samimi bulurdum.
Ne demek cevap verme insanız sizde sinirlenebilirsiniz.
Her şeyi geçtim eşiniz vicdansız merhametsiz biri lohusa kadından çay istemek nedir ?
Kusura bakmayın ama evliliğiniz midemi bulandırdi .
O kadar toplumsal cinsiyet rollerine sıkışmış bir evlilik ki sosyologlar üzerine tez yazar o derece.
Zaten bir süre sonra homosapiens eşiniz eski haline döner kimse olmadığı biri davranamaz uzun süre bekleyin ve görün diyorum.

Belki hakim savcı vb dir
Ben avukatım zaten ,şu an hakim ve savcılık yapan arkadaslarim var, hakim savcılar öyle sabahlara kadar dosya çalışmaz ve en önemlisi dosya başına ücret almazlar. Yıllık izinleri, hafta sonları, yok mazeret izinleri , adlı tatil, rapor alma falan derken çok aşırı da calismazlar zaten. Kamu da zaten kim böyle sabahlara kadar çalışıp, dosya başına para alırki ??

Beraber tedavi görelim fikrini öne atın ve onunla birlikte her seansa gitmeyi teklif edin tedavisini olsun. Dediğim gibi sizde onunla birlikte terapi görün hem size hem ona çok iyi gelecektir. Herhangi bir psikolojik ve bedensel olarak sorunu kalmadığı anda bence o zaman tekrar değerlendirin.

3.5 yillik evliyiz 6 yıllık bir beraberligin sonunda evlendik. Ikimiz de kamu görevlisiyiz. İkimizinde meslegi ve gelir durumu ust duzey denilebilir.

Esim tam bir is kolik evlendigimiz ilk gun bile eve gec geldi isim var calismam lazim diye, neyse gunler günleri kovaladi degisen birsey olmadi surekli gec geliyor 9 dan once nadir geliyor, 11 12 yi bile buluyordu bazen. Dolayısıyla aksam yemeklerini genelde tek yiyordum. Sabah kahvaltılarıni da hafta sonu hariç genelde tek yapiyorduk, ondan once yapiyordum brn çünkü gec kalmaya tahammülü yoktu.
O yaparken de kahvaltiyi ben onun gömleğini takımını cikariyordum ayakkabisini temizliyordum, kendim hazirlaniyordum. Geri o giyinirken kahvalti masasini topluyordum. Kisacasi 3. 5 yillik evliligimizde birakin bir cay koymayı tabak toplamayi, kendi gomlegini dolaptan almışligi yoktu. Ustune surekli elestiriyor kiziyordu yanlis eksik bisey gorsun.
VUtu takıntısı vardi. Gomleklerini 4 kere utuledigimi yine de olmamis dedigini bilirim.

Duzelir bize baglanir diye cocuk yaptim. Hersey daha da kotu oldu. Cocugun da sorumlulugu uzerime bindi. Dogum yapp geldigim ilk gun bile bana cay koy diye bardagini uzatabildi. Ofke problemi var ufacik bisey yuzunden evi dagittigini bilirim. Kufur hakaret cabasi.

Ekonomik olarak durumumuz iyi ama benim maaşımı da kendi maasi olarak goruyor.

Annemlerin her hareketine aliniyor. Ailemin hepsiyle sorun yasadi. Ama haksiz olmasina ragmen hep ozur de diledim onlar adina ama yetmedi onlarla telefobla kendi yaninda konusturmamaya basladi.

Boyle gittikce kotuye giden bir surec hic duzelme olmadi. Evlilik otururr dedim ama olmadi. Disardan bakan herkes durumi goruyordu. Disariya da o enerjiyi veriyorduk. Ve burada daha anlatamadigim bir suru problem daha kaynana, cinsellik, vs vs.

Ben bosanmaya karar verdim. Kendime ev baktim aslinda kafamda herseyi ayarlayip bitirdikten sonra ona söyledim. Bi anda afalladi istemiyorum seni seviyorum dedi. Bir hafta dusun tasin ailen yanında oyle karar ver dedi.

Bir haftanin sonunfa benim kararim ayniydi ama bulustugumuzda cok pişman oldugunu beni bu kadar kirip incittigini goremedigini bundan sonra hayati benimle paylasacagini vs. Soyledi.

Ben de hersey bitti ama bebegimiz icin bi sans daha verdim. 1 ay olacak eskisi gibi degil düzelmiş gibi sürekli yardim ediyor saygili davraniyor isten erken geliyor. Cocukla ilgileniyor. 180 derece degisti. Ama bende biten duyguları canlandirmiyor bu bitirmeyi ben bi anda dusunmedim ki asama asama o seviyeye geldim. Şimdi bu evde boğuluyorum. Bitirmek istiyorum. Ama bu kadar duzelmisken şımarıklık olur onu bilemiyorum. Kafam cok karisik. Tek bilgidim onun gecmiste yaptiklarini affedemedigim. Sizce ne yapmaliyim
Biraz denemek istersen de ne. Ama burdakı kadınlar hep doğruyu söylerler. İçinde kalmasın sonra pişman olma.

Madem inandın bir şans verdin bırak göz boyamak için bile olsa istediğin gibi biri olsun yapabildiği kadar. Belki bu şekilde olursa sende de bir şeyler değişir. baktın eski haline dönüyor hadi yallah dersin

Siz kendinize eşinizden daha fazla kötülük etmişsiniz. Bence sizin profesyonel bir yardıma ihtiyacınız var.. kocanıza annelik etmişsiniz. O da şımarık ve nankör bir evlat gibi davranmış. Yani deneyin ama çok uzun sürmez kendisine dönmesi. Ben en çok çocuklara üzülüyorum. Bu kadar gerginliği ve korkuyu haketmiyorlar.

Ayrıca bu adam eve erken gelebiliyordu da daha önce neden gelmemiş? Demek ki işle alakalı değil di mi?

Ben avukatım zaten ,şu an hakim ve savcılık yapan arkadaslarim var, hakim savcılar öyle sabahlara kadar dosya çalışmaz ve en önemlisi dosya başına ücret almazlar. Yıllık izinleri, hafta sonları, yok mazeret izinleri , adlı tatil, rapor alma falan derken çok aşırı da calismazlar zaten. Kamu da zaten kim böyle sabahlara kadar çalışıp, dosya başına para alırki ??
Pardon cahil cahil konuşmuşum:)

X