Bosanmali miyim?

Ah hata üstüne hata.
Düğün gününüzde yapılanlardan sonra siz de kayınpeder gibi başlarım böyle düğüne deyip o düğünü iptal etmeliydiniz, keşkenin faydası yok artık tabii.. Olmuş olan.
Hamile kalmasaydınız bari diyeceğim, o da olmuş.

Sizin yaşadığınız evlilik değil. Evlilik böyle birşey değil.
Eşiniz olacak adam da ailesi de iğrenç insanlarmış.İğrenç.
Daha fazla şeyler yazmak isterdim. Umarım sebep olduklarının bedelini öderler.

Size boşan veya boşanma demek bana düşmez ama böyle hayat geçmez.Kızlarınıza üzüldüm. Ama onların sağlıklı bir ortamda yetişmesi için elinizden geleni yaparsınız diye düşündüm. Hayırlısı

Şu an öyle kızgınım ki sana. Yahu sana evlendiğinin ilk gününden beri çektiren bir adami sen nasıl baba yaptın ha nasıl? Pardonda aklın hiç mi çalışmıyor! Boşan Tabiki!

Türk toplumunun yapısı malum, flört dönemi çok uzayamıyor, aynı evde vakit geçirip adamın ne halt olduğunu anlayamıyorsunuz, bu yüzden yanlış evlilik yapıyorsunuz, onu anladık. Yahu evlendiğiniz günden beri bir gün yüzü görmemişsiniz, bu adamdan, evliliğinizden ne ara emin oldunuz da hamile kaldınız, daha kendi anasının babasının eteğinden ayrılamamış. Adam hamileyken size şamdan fırlatmış, ayrılsam mı diyorsunuz. :kızgın: Kırık çıkık yoksa ayrılmayın mı diyelim ? Annesinin babasının kuzusu koca sendromu olan herkeste aynı şeyi görüyorum, bir noktadan sonra kadın gururunu, hayatını falan hiç düşünmüyor. Tek derdi kocasının üzerinden kv veya kp ile iktidar savaşı yapmak oluyor. Son koz olarak da hamile kalıyor, çocuk olursa eve bağlanır diye. Halbuki koca olamamış adamdan baba hiç olmaz. Bu taktik de tutmuyor. Sonra iş inada biniyor, hakaret de işitse, dayak da yese ayrılmayı yenilmek sayıyor. Yeter ki kv/kp kazanmasın.
Yazık vallahi yazık, size de kızlarınıza da yazık. Doğru düzgün, mutlu, huzurlu bi hayatı haketmiyor musunuz sizce de ? Kızlarınız büyüdükçe onların da huzuru kaçacak. Bence hayatınızı bu hödükle harcamayın, kendisi 5 yaşından sonra hiç büyümemiş bence, bi tek emziği eksik :işsiz:

Yok kardeş neden boşanacaksın ki az çekmişsin bi 10-15 sene daha sık hele dişini :KK43: yapmayın ne olur kozlarınızla hayatınıza bakın

Benim gibi salak az bulunur diyordum seni gördüm bacım kusura bakma.
Tek farkımız benim çocuğum yok ve bu amip herifi boşayacağım.

Ne bitirdin kpss ye ciddi çalışabiliyorsan eğer bu sene sık dişini işini al eline kızlarınla hayatına bak zaten hayatında olan biri değil ki varlığı zarar sana
2 yıllık üniversite bitirdim. Bekarken de açıktan lisansa tamamladım. Çevrem ve kendim hep içkisi kumarı dayağı yok diyodu ben abartiyorum diyodum. Annem ailem arkamda ama annem babamı örnek verirdi kavgacı bı insandı ben neleri çektim diye. Bu başka bı siddet anlatamiyodum

Maalesef. İçinde olunca sindirilince herşey dogalmis gibi geliyo. Ama çevremde arkadaşlarımı onların da evliliklerini gördükçe iyice dayanamaz oldum
Koca yerine anne düskünü bi benek almıssın gibi üzüldüm adına bosanmayı kafaya koymalısın onsuz daha mutlu olacagın günler göreceksin inan bana. Aileni üzme artık daha fazla

2 yıllık üniversite bitirdim. Bekarken de açıktan lisansa tamamladım. Çevrem ve kendim hep içkisi kumarı dayağı yok diyodu ben abartiyorum diyodum. Annem ailem arkamda ama annem babamı örnek verirdi kavgacı bı insandı ben neleri çektim diye. Bu başka bı siddet anlatamiyodum
Anladım canım inş benim de kızım olacak bende KPSS çalışıyorum inş atanırız benim eşimle bir problemim yok şükür ama kzıım için atanmak istiyorum hem emeğimin karşılığını almak istiyorum onca yıl okudum hemde kızıma daha gibi güzel imkanlar sağlamak istiyorum inş atanırız 🙏🏻Birde eşin değiştirmek için her yolu denediysen ve değişmiyorsa hala artık umursama sen kızlarına ve hayatına bak sizi umursamayanı sizde umursamayın

Bu terbiyesiz adamla ne akla hizmet evlendin kardeşim, bide hemen çocukları yapmissin 1 sene bir deneseydin oluyor mu bu adamla evlilik baksaydın sıkı sıkıya korunsaydın niye acele ettinki o herifi baba yapmak için, yazık değil mi geçip giden hayatına bu nedir yaa kac kurtar kendini seninkin koca değil ömür törpüsü ne güzel adamlar ne güzel hayatlar var bu ömür böyle geçmez gitsin ailesiyle yasasin öküz.

Kesinlikle bosanmalisiniz ve hakkin olanlari da (altin, nafaka vb.)soke soke almalisin:KK34:boyle ana kuzusu olup ewlenipte milletin basini yakanlarin allah belasini wersinnn:kızgın::sinirli:

Merhabalar. Ben 28 yaşında 2.5 yıllık evliyim. Herşey düğün günüyle basladi. Eşimle de ailesiyle de sıkıntım hiç bitmedi. Düğün günü daha beni evden çıkarmadan belimde kırmızı kusagimla kaldım. Gorumcemin karnı ağrımis kayinpederim bilmem naparim düğünü diyerek hastaneye kostular beni ailemin evinden daha çıkmadan rezil ettmeye başladılar. Neyse iyileşti görümcem(?) Düğünde gorumcemin ön koltuk sevdası tuttu.kaynanamin tabiki sen öne oturcaksin diye gazlamalari. Eşimde arkadaşı arabayı kullaniyodu arabaya da benim arkadaşlarımdan biri oturdu.Salya sumuk ağlamalar serviste tripler eşime ana kız birbirlerini doldurmalar hepsi kulağıma geldi arkadaşlarım tarafından. Triple geçti düğünüm. Bundan sonra eşim gerçek yüzünü göstermeye başladı. Evlendiginiz ilk gün evimizde vakit geçirdik 2. Gün balayina çıkacaktık. Eşim tutturdu aileme ugrayalim el opelim. Ee dedim tamam ailesi tabiki. Benim aileme 1 saat onun ailesine 10 dk mesefaye taşındık bu arada. Destek olurlar bize cart curt o zamanlar aşığım seviyorum ya hicbiseyi sorgulamadim. Sadece onun ailesine gidiliyo el öpmeye bu arada. İçeri bı girdik kardeşi odadan çıkmadı, babasının suratı 5 karış annesi desen öyle.neye uğradığımi şaşırdım hiç bişey yokken. Eşim bı önceki gün serum takıldı halsiz dusmustu hastaneye gittik bana tutturdu aileme söyleme uzulmesinler,soyleyim yok. Babası trip atınca baba biliyomusun dün ben hastanelik oldum. Babası demez mi ogluna ben sana kızmıyorum sen karina kızıyorum bana dönüp nasıl soylemezsin.daha evliliğimin 2. Gununden el kızı olmuştum. Eşim hicbisey demedi babasıyla arasının kötü olmasına üzüldü sadece çünkü ailesine özellikle babasına aşırı düşkündür. O moral bozukluğuyla balayına cikicaktik ben istemiyorum dedim eşimde tamam dedi evimize geçtik. Neyse akşam gitmeye karar verdik. Keşke gitmeseydik. Balayini suratiyla tribiyle burnumdan getirdi ailesiyle kötü olmasının bedelini bana odetti odadan çıkmadı çıksa sürat 5 karış eli telefonda annesiyle konusuyo babası hakkinda laf ariyo. Bitmedi o 5 gün ama benim burnumdan geldi. Son gün yumusamisti araları. Yine oraya gidelim yemek yeriz hem dedi. Yine tamam dedim. Bu arada kayinpederim eşimin yorganiyla yastigiyla sarılıp uyumuş düşünün.oraya gittik neyse bı tatsızlık yoktu. Babası tutturmazmi gitmeyin burda kalın(!) Evimiz 10 dk yürüyerek dayalı döşeli hazır güzelim ev. Eşim gözümün içine bakiyo kalalım diye. Yine tamam dedim ah salak kafam. İnanır misiniz 3 gün orda kaldik. Adamda karim eşim vakit geçirelim hevesi bir kere bile olmadı. Neyse 3 gün sonunda eve geçtik. Babası boş durmamış hemen altınlara göz dikmiş. Evlenmeden önce ev aldı eşim kredisi var haliyle bozdurup borcu kapatalım diye girmiş eşimin aklına. Bana ne danışma ne bişey. Daha 1 hafta olmadan babasıyla iş yapıp altınları da bozdurdu.sadece bari annemin babamın taktiği 4 bilezik dursun bende dedim, bana gelip olur mu babam ne düşünür dedi eşim olcak mahluk.Ben hictim yani. Ben 4 ay sonra hamile kaldım ikiz kızlarım olcagini öğrendim. Öğrenmeden 1 ay önce ise girmiştim katlanamiyodum artık. Hergun ailesine yemeğe çaya gitmek zorunlu hale gelmişti. Evimizde vakit geçirdiğimiz yoktu konuştuğumuz bişey paylastigimiz. Sevgiliyken peşimden ayrılmayan benim için ağlayan adama neden böyle oldun diyince ben bekarken PlayStation oynuyodum ailemle hiç vakit geciremedim diyince şok oldum.ne yani ailenle vakit geçirmek istiyosan benle niye evlendin o zaman? Abisinin düğün günü geldi o hamile halimle çalıştığım 1 aylık maaşımı aldı elimden abisine taktı. Hem benim altinlarimi aldı, hem benim maasimla abisine bilezik taktı.hepsini aldı harçlık bile bırakmadı bana. Zaten eve 3 günde 1, 5 TL bırakır sadece yalandan biseye ihtiyacın var mı diye sorar istesemde param yok der. Abisinin düğününde durmak istemedim bitene kadar hamileydim zaten beni eve bırak dedim çünkü abisi ve eltim bizim dugunumuzu bırakip kendi dugunleri için yer bakmaya gitmişler. Neyse beni eve bıraktı gitti geldi bana neler yapmadi. Kız kardeşim de var evde hamile halimle masadaki bütün samdanlari üstüme fırlattı kapıların camlarını indirdi. Ama ailesine sut dökmüş bir kedi.O dönemde çok heveslendim keşke yapmasaydim diyorum şimdi ailemden çok rica ettim 30 bin TL'ye araba aldırdım. Kendisi bana inanır mısınız sadece nisanimda bin liralik bı künye aldı. Ona da babasıyla birlikte gitti. İkiz kızlarıma doğum yaptım o halimle kaynanamın tek derdi, diğer oglu çocuk yapsin. Kaynim bı espri yaptı aklınca esim gelince doğum çok güzel huu çok kolay de 10 lira vereyim. Narkozun etkisiyle bişey demedim ben kendi derdime düşmüşüm. Kaynanam gelene geçene geçmiş olsuna gelene bunu anlatiyo yok doğum çok kolay dicekmisim 10 TL vericeklermis bana. Ne eşim tarafından ne ailesi tarafından evlendigim günden beri gün yüzü gormedim. Sinir hastası oldum resmen annem bile taniyamiyo sen nasıl bu kadar sinirleniyosun hemen diyo.Kızlarım şimdi 19 aylik zaten annemlerle baktık malum ikiz olunca tek bakmak imkansız.3 hafta annemlerde kaliyodum 1 hafta evime geciyodum.Esimin de işine geliyordu ona göre kâr ediyo çok cimridir bu arada. Sürekli ayrı kaliyoduk zaten. Artık katlanamadim evime gectigimde birseyde bile yardımcı olmuyo doğru dürüst kizlar altını pisleyince odadan cikiyo kokudan rahatsız olup. Ona göre babalık mama almak bez almak oyuncak aldı mı vicdanını rahatlatiyo.bana emziremedigim için anamın babamın yanında dogurmakla ana olunmuyo diyen insan. En son artık annemlerin evine geçtim. Ben geçtikten 1 hafta sonra bedelli askere gidecekti. Geldi sadece kızları gordu 45 dk. Ne konuşalım demek ne vedalaşmak hicbisey. 1 hafta ne aradı sordu.bi askerdeyken aradı hicbisey olmamış gibi konusuyo. Anası babası kardeşi babaannesi birlikte gitmişler teslim olurken. Ailesi yani. Çünkü ne beni ne kizlarimi 1 gün ailesi yerine koymadi. Artık dayanamıyorum boşanmak istiyorum hergunum mutsuzlukla gecti. Kızlarimla mutlu olmak istiyorum sadece.beni 1 gün bile umursamayan bir insan için hayatımı mahfetmek istemiyorum. Sizce napmaliyim?
Bosan bacım bekarlik sultanlık

Aldatilma konusunda bir konu actim herkes bosan dedi.ben size net yorum yapamiyorum o hakka giremem sizi tutan bisey var mi bosanirsaniz oh kurtuldum diyebilir misiniz nerden bulastim bulasmaz olaydim dusunceleri var mi bu sorularla yanit bulabilirsiniz.bir de benim sctigim konuda fikriniz ne olurdu yorum yaparsaniz cok srvinirim

Kuzum benim. Yaşadıklarının benzerini ben de yaşadım. İnsan güzel umutlarla kendisine aşık adamla evleniyor. Düğün günü olanları idrak bile edemiyorsun. Balayın zehir oluyor. Derken hamilelik. Bu arada Hayırlı uğurlu olsun kızların. Mutlulukla büyüsünler inşallah. Ha bugün düzelir ha yarın. Acaba suçlu ben miyim? Filan derken zaman geçiyor gidiyor. Geriye bakınca kendine acıyıp karşındaki davara kızıyorsun. Boşanmalı mıyım diye sormuşsun? O yüzden söyleyeyim bence boşan. O süreçte nasıl davranıyor bak. Ne kadar doğru bişey yaptığını anlarsın. Bize de haber ver. Güp güzel günlerin olsun kızlarınla. Yalnız değilsin. İlk günden değişen erkek çooookkkkk
Bu zamana kadar her olayı öyle manipüle etti ki kendimi suçlarken buldum.onlar cahil huyları böyle sen takma. Ama hala onlarda aynı eşimde son güne kadar düşünün vedalasmadi bile neymiş ben yüzüne bakmamisim neymiş acelesi varmis. Ne acelen olabilir ki?
Ordayken aradı terapiste gitmeyi teklif etti. Hala seninde hataların var ben annemlere gidiyodum hamileyken kızıp. Sende annenlere gidiyodum ben bişey diyomuydum diyo. Zaten canına minnet

Kuzum benim. Yaşadıklarının benzerini yaşadım. Bana deli
Bu zamana kadar her olayı öyle manipüle etti ki kendimi suçlarken buldum.onlar cahil huyları böyle sen takma. Ama hala onlarda aynı eşimde son güne kadar düşünün vedalasmadi bile neymiş ben yüzüne bakmamisim neymiş acelesi varmis. Ne acelen olabilir ki?
Ordayken aradı terapiste gitmeyi teklif etti. Hala seninde hataların var ben annemlere gidiyodum hamileyken kızıp. Sende annenlere gidiyodum ben bişey diyomuydum diyo. Zaten canına minnet

Eşiniz ne iş yapıyor bosanin nafaka ve tazminatını ayrıca altinlarinizi alin. Adam musvettesi
Hava yollarında teknisyen. Sürekli para yok diye ağlar .2. cumlesinde bu ay da çok sikisigiza getirir konuyu.kendimi sürekli yük masrafmisim gibi hissettirir. Unutmam montumu bile annem aldi,telefonum kirildi yarı parasını annem verdi.babasina annesi aldı telefonu dedi.o kadar aciz

Kıyamam sana ya neler çekmişsin böyle.Bende anakuzusu bir kocadan boşanmaya çalışıyorum.Bu modeller için anne baba ve kardeş çok önemlidir.onların gözünde eş ve çocuk hiç önemli degildir olmasa da olur.Düzelir diye sabretmişsin ama düzelmez.Kpss'ye iyi çalış memur ol ve boşan

X