Bu bir sorun mu sizce?

evlenme niyetiniz yakın zaman için olsaydı beraber yaşama için bi deneme yapın derdim. ama şu an buna hiç gerek yok. o sana geliyor, kalıyor, zaman geçiriyorsunuz. bence gayet tatlı, aynen devam edin. kızlara da aldırış etme, he de geç.

Yaşın genç ama çok olgun bir genç kızsın. Forumda o kadar çok kavga gürültü ve anlamsız ilişkiler silsilesi okuduk ki şu paylaşımın beni çok mutlu etti ve gülümsetti.
Doğru iletişim şeklini ve ilişkiyi bulmuşsunuz gibi görünüyor. Ne mutlu size.
Tavsiyem arkadaşına kulak asma, henüz senin olgunluğuna ulaşamamış, ulaşabileceğini sanmıyorum. İçten içe o da böyle tatlı bir ilişki diliyordur kendisi için. Eğer ilişkiniz hakkında seni zehirlemeye kalkarsa mesafe koy yeter. Erkek arkadaşınla da pek sık görüştürme ve çok şey anlatma. Ne kadar çok şey bilirse o kadar çok negatif düşünce üretir, gerek yok.
Birlikte yaşama meselesine gelirsek, zaten birlikte yaşıyor gibisiniz ama aynı eve taşınmak için bence erken. Şöyle bir yılı devirin, sonrasına bakarsınız.

Mutluluğunuz daim olsun

Sevgilinle birlikte yaşadığından ailenin haberi olacak mı? Bence asıl mesele bu.

Bence tatlı bi ilişki gibi duruyor. Arkadaşlarınızın dediklerini dikkate almayın nasıl içinizden geliyorsa öyle yapın. Benim eşimle ilişkim de sizinki gibi başladı, uzun zamandır tanışıyorduk ama arkadaştık, sonra birbirimizden ayrılamamaya başladık, önce onun yaşadığı evde haftanın 5 günü falan kalıyordum, 6 ay sonra birlikte eve çıktık, 1,5 yıl sonra da evlendik. 9 yıldır hala sevgi pıtırcığıyız, kendi alanlarımız var ama hala pek ayrılmıyoruz, genel olarak birbirimizle vakit geçirmeyi tercih ediyoruz. Sıkılma diye bişey hiç yaşamadık, hala da çok iyi anlaşıyoruz. Bu kadar zamandır 3 kere falan kavga ettik.

Arkadaşlarının ilişkin hakkında yorum yapmasını istemiyorsan açıkça söyle. Hikaye falan da atma yani istemiyorsan yorumları da açıkça söyle hayat senin hayatın ben böyle olsun istemezdim ama bu hayat senin ve senin seçimlerin insanların yorumlarını istemiyorsan açıkça söylemelisin yüzlerine bu kadar kolay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…