BU EVLİLİĞİ NASIL BİTİREBİLİRİM?YARDIM EDİN..

Gozundeki perde kalkmis artik...
Peki bu bahsettigin detaylar ne anlama geliyor? Cocugu hergun annesine goturmesi gibi..? Neden isgillendiniz bundan? Neyi sezdiniz merak ettim..

Sanirim tek çarem o.Biraz birikim yapıp açicam davayı.

Gozundeki perde kalkmis artik...
Peki bu bahsettigin detaylar ne anlama geliyor? Cocugu hergun annesine goturmesi gibi..? Neden isgillendiniz bundan? Neyi sezdiniz merak ettim..
İşten geliyordu.Çocugu alip annesine çıkıyordu. Hergün ama.Cocuk acikirsa ya da altı pislenirse geri getiriyordu.Doyurup altını alıyordum yine annesine götürüyordu. Ben ilk çocuğuma annelik değil sadece bakıcılık yapmışım. Kızımla zaman bile geçirmeme izin vermemişler bebekken

Evet önce yeterli birikimi yapıp davayı o şekilde açıcam.Bu şekilde onunla hergün muhatap olmak benim için çok zor olacak.Ama katlanicam

Teşekkür ederim yorumun için .Asla bırakmam çocuklarimi ona.Birikim yapip davami acicam

Tekrar evlenmeyi asla düşünmüyorum.Yeteri kadar birikim yapıp davamı açicam.Malesef ayni is yerinde çalışıyoruz.Oglumun okulu işe yakin ve iş yeri de evden uzak.O yüzden mecbur her gün o işe gidiyorum.Aksam birlikte dönüyoruz. Şu an konuşmuyorum hiç gerekmedikçe.Böyle sabredip birikim yapacağım.

Annem gel diyor ama o da başkasıyla evli.Kocasina hic güvenmiyorum ve sevmiyorum. Ben eşimi hayatımda istemiyorum ki kovup kovalasın degil sorun.Kovarsa uzaklastirma aldırırım kendi gider

Nasil bir vicdansiz? Ne karakter yoksunuymus.. ne diyecegimi bilemedim. Nerde yetismis bu dağ ayısı, insanligindan utansin.

Cocuklara yazik, nasil bir psikoloji icindeler yazik.. ses_ goruntu kaydi al bence. Boyle bir adamin cocuklarini bile gormemesi gerek !
Ayrica durumu iyi diyordun, nafaka qlabilirsin bence cocuklarin icin. Keske aldatma olayini falan belgeleyip tazminat alabilseydin...
Avukata danis mutlaka, elinde belgeli kanit biriktir.

Avukata danisacagim ama önce biraz birikim yapicam.

Ben anlamadim davayi neden onun acmasini bekliyordunuz? Davayi kim acarsa onun sartlarinda bosanirsiniz. Bu durumda karşı dava acmaniz gerekir ki siz de kendi sartlarinizi sunun. Hem o dava acsa ne kusur sunacak ki? Davasi red olur. Anlasmali bosanmaya yanasmiyorsa siz acin davayi. Oturdugunuz ev evlilik sirasinda alindi ise oradan hakkinizi alirsiniz. Araba veya baska mallar da varsa oyle. Tazminat da talep edebilirsiniz. Is mahkemesine basvurup oradan da hakkinizi alabilirsiniz. Neden bir avukatla gorusmuyorsunuz?

Ne üzerineydi peki işi ve siz orda hangi işe baktınız tecrübe kazanmadınız mı
Banka kartlarının dağıtımını yapan bir şirketin şubesini aldı.Bende sekreterliği ve müşteri temsilciliğini yaptım bilgisayar işlerini hallettim merkezle yazişmalara baktım.Aslinda birçok işte tecrübem var.

Şöyle ki bizim oturduğumuz ev annesinin üstüne,ben ölünce senin diyor.Çekismeli bosanma davasını ben açarsam cocuklari alip beni evden atacak.Orasi kesin. Ben davaya kadar cocuklari da göremiycem. Biraz birikim yapıp öyle davayi açmaya karar verdim yorumların da etkisiyle. Biliyorum ki çekişmeli davalar da çok maliyetli.

Aldatmayı delillendirirseniz mahkeme Çocukları ve ev veya mal varsa yarısını size verir , eşinize belli etmeden delil toplayın..

Yine eski işinizde evden çalışın. Hem çocuğunuz küçük zaten sizle daha çok vakit geçirmiş olur. Hem kazancınız daha iyiymiş.

1-2 yıl para biriktirin. Küçük 4 yaşına gelsin.. şehir dışına gidin direkt ev tutun. Sonra boşanma davası açın. Adresinizi bilmesin.

Kiralar falan da belki daha makul düzeye gelir biraz daha bekleyin ama kuru kuru beklemeyin. Bin TL için calismayin. Hiç çalışmayın daha iyi

Hakim velayeti karşı tarafa vermez. Aldatmayı kanıtlarsan ben boşanmam da diyemez kocan. Aldatmayı kanıtla tazminatını al, 2 çocuk için nafaka da al. İlk eşinden çocuk nafakasi alıyor musun?

Ben de öyle düşünüyorum.En azindan oğlum da orta okula geçmiş olur.Okulunu değiştirirsem bocalar diye korkuyorum.2 sene bekleyeceğim bu arada da birikim yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…