Bu gece sıkılanlar geyik yapalim cok sıkıldııııım

Bu aralar doğuma merak sardım siz nasıl doğurdunuz acaba:KK76:
doktorumla normal doğum diye konuştuk aylarca aynı doktora gittim ama arefe gecesi sancılandım hastanede bambaşka bir doktor vardı benimki tatile gitmiş.doğuramadım bir türlü vakumla aldı doktor. :olamaz: ha hemşirenin de elini yolmuşummm doğumdan sonra gösterdi kızcağız

doktorumla normal doğum diye konuştuk aylarca aynı doktora gittim ama arefe gecesi sancılandım hastanede bambaşka bir doktor vardı benimki tatile gitmiş.doğuramadım bir türlü vakumla aldı doktor. :olamaz: ha hemşirenin de elini yolmuşummm doğumdan sonra gösterdi kızcağız
Ayy zor bi an valla bende diyorum eşim girsin doğuma ona yolarım

Hadi ya

ama ne yapayım alışmıştım doktoruma.tanımadığım bir kadın hiç doğuran görmemiş bir ben başbaşa kaldık.bir türlü doğuramadım.o da vakumla aldı.ilk aylarda çocuğun kafası huni gibiydi sonra düzeldi :anneadayı:

Ben epidural diye tutturdum sırtıma lokal icin 15 20 igne yedim uyusmadim. Beni epiduralden vazgeciremediler. Igneyi sapliyorlar, omurlarimin arasi cok darmis uyusmadigim icin sıkınca iyice daralıyormus. Sonra bayıldım. Ayilinca mecbur kaldım anesteziye tamam demeye
Evet o riskide var hatta hissedenler oluyormuş direkt genel anestezi veriyorlarmış

X