Bugün Ne Giydinin Çotanak Kızları

bu iki renk arasinda gidip geliyorum su anda, bu sefer kuafore gitmeden 2 paket alip kendim yapacagim evde 80 eur vemistim yaa icim aciyor valla o paraya birde hemen dibi geliyor ..
$Coloriste_Goldbraun550_pboxx-pixelboxx-93045_72dpi_425H_425W.jpg $Coloriste_Hellbraun600_pboxx-pixelboxx-93043_72dpi_425H_425W.jpg

Son düzenleme:
selamlar kizlar ..:KK16::KK16::KK16:

logocum selam.. hayirlisi ile sag salim gelsin seninde bebisin tatlim..

her anne nedense kiz hissediyor ilk basta :KK1: bende selimi ilk basta kiz olacak gibime geliyordu.. cevremdende öyle tepkiler aliyordum..
5 aylikken izmirde bir kuaföre gittik kadin hamilesin degilmi demisti evet dedim bakti göbegime biraz.. senin kesin kizin olacak demisti :KK33::KK33: ve cogu kisi böyle diyordu sonra doktora 100 % erkek demisti.. ultrasonda öyle bir cekim yapmistiki gülme krizleri yasamistik o anda tam pipisini cekmis :KK60: :KK60: :KK60:

bizde tekrardan 2. düsünüyoruz artik..
ama önce benim düzensiz adetimi düzene sokmam gerekiyor.. bu hafta icin doktordan randevu aldim 50 gün sürdü arasi cünkü... belki hormon testi yaptirabilirim neden böyle oluyor diye...

bu hafta sacimi boyatmak istiyorum kizlar
ya acik kahverengi yada altin kumralmi ne oluyor ondan dipleri gelince cingeneye dönüyorum cünkü.. birazda koyulsun bakalim nedeyse bir yildan beri karamel geziyorum :KK34:
sizinde fikirlerinize acigim ..

doktor bana%90 dedi ben hala kız olabileceğine inaıyorum ama:KK9:
benim çevremde herkes erkek diyordu
belirtilerimde aslında hep erkekti ama
eşime söylediğimde kız olsaydı süpriz olurdu benim için dedi
biliyordum erkek oldugunu diyor :emir_bebek:

50 gün baya düzensizlik varmıs reglinde ya zor olur birde şişkinliği falan
inşallah hemencicik olur bir bebiş daha :)

saç renklerinde de kutudaki gibi olacagına insan tam inansa 600 cok güzelmiş cok beğendim

speedym çok mersi canım teşekkür ederim

:112::112::112::112:

sipidim tutim tesekkurler dikkat ediyorum merak etmeyınn :KK16:

KENDİNE yeni kıyafetler aldın mı haftasonu :21: :KK34::KK34::KK34: :KK54::KK54:

sorma spaydim her kendini göremedigim resimde basimin etini yiyor yani :))) sanki ondan önce biz yokmusuz yasamamisiz :KK60: :KK60:

Bugun selimin odasini aldik yani siparisi verdik gidip sizinlede paylasayim biemcikle face de paylastim fikirlestik :) yusufun odasida öyleydi..
bende perde ve haliyi gri düsünüyorum..
koltugun üzerinede gri örtü ...

Eki Görüntüle 280266 Eki Görüntüle 280265 Eki Görüntüle 280267 Eki Görüntüle 280264 Eki Görüntüle 280263

canım benim ya aklına gelmiyor işte her dk sizinle yaşadı falan zannediyor sanırım :KK19::KK19: :KK34:
bu arada bayıldım odasına çok güzel başta kırmızı çok seviyorum şu rengi yaa yatağı falan çok güzel mışıl mışıl uyusun paşam.

xzgi siz bebek odası aldınız mı çok güzel modeller var ya :KK9::KK9:

bu iki renk arasinda gidip geliyorum su anda, bu sefer kuafore gitmeden 2 paket alip kendim yapacagim evde 80 eur vemistim yaa icim aciyor valla o paraya birde hemen dibi geliyor ..
Eki Görüntüle 281465 Eki Görüntüle 281466

düz boya evde boyamak kolay oluyor becerebilirsin kesinlikle 2. renk açık güzel duruyor ama 1. renk daha kullanışlı gibi :KK53:

benimde ikinci renk daha cok hosuma gidiyor birde hazir acikken sacimin rengi onu deniyeyim diyorum ama insallah su anki rengin üstüne denersem yesilimtirak bisiler cikmaz ortaya :KK52::KK52::KK52:

olmadi digerini alirim ozaman :KK1:))))))

benimde ikinci renk daha cok hosuma gidiyor birde hazir acikken sacimin rengi onu deniyeyim diyorum ama insallah su anki rengin üstüne denersem yesilimtirak bisiler cikmaz ortaya :KK52::KK52::KK52:

açıık renk kullanırım diyorsan düşünme bile :KK1: boya gitsin :KK52:

bu arada canın sıkkın sanırım üzme kendini ....:129::129:

kızlaaar nasılsınız
uzun zamandır bişey yazmıyorum buraya bu aralar canım da sıkkın bu olaylar yüzünden bişey yapasım gelmiyor
ülkemizin başındaki kara bulutlar dağılsın artık :KK25:

selayıım konuşamıyoruz ne zamandır girmiyosun msn e biz daha selimle konuşcaktık bi türlü olmadı
saç rengini çok koyultma sakııın açık renk sana yakışıyor bu 600 no. iyiymiş bence ne sıkıntın var kii

tuticim sözleniyo musun çooook sevindim Allah tamamına erdirir inşallah
zordur bu işler evet ama sonra çok tatlı anılır

bmcim yine yoğunsun bakıyorum, hedefler büyükmüş kolay gelsin inşallah başarırsın canım senin resim noldu yapabildin mi

:KK1:hedefler biraz büyük ama yapılamıycak şey değil azim ve sağlık yeter :KK23:
resim yattı hanturksüm taşınırken dikkat edilmedi halloldu yani:KK53:

Son düzenleme:
barbiiim diğer taraftan cevabını okudum da burdan yazıyım dedim
numaranı aldım diğeri duruyo mu hala onu silmedim
ben seni ne zamandır arıcam aklımdasın da bi türlü fırsat olmuyo ya işimiz bitmiyo buralarda konuşalım mutlaka

xzgim nasıl gidiyor hamilelik tadını çıkart hiç yorma kendini boşver ev işlerini.
sen de aklımdasın arıcam seni de çok özledim sizinle konuşmayı hatta selay geldiğinde bi aradım seni ama görmedin heralde.

:KK1:hedefler biraz büyük ama yapılamıycak şey değil azim ve sağlık yeter :KK23:
resim yattı hanturksüm taşınırken dikkat edilmedi halloldu yani:KK53:
tabiki canım istedikten sonra herşey olur, yaa resme üzüldüm takrar zaman bulursan yap bence ihmal etme

teşekkür ederim hanturksum bende seni hayırladımmı hatırlamıyorum cnm hersey ıcın hayırlı olsun bayagdır gırmıordum kk ya ama takıp edıyordum..sorma ya ulkemızın basında cok karabulutlar var of offfffff sehitler derken sımdıde deprem cok zor hiç bir seyın garantısı yok maalesef...:KK50:

handem öylesine meseleler iste biraz moral bozuklugu yapti...
msn i cok az aciyorum tatlim yaaa actigimda sen hic olmuyorsun..

selim artik abi oldu :KK1: iyice konusmaya basladi...

huuuuuuu selammmm fırsat buldukça geliyorum:KK3: seloşum saç boyasında ben nedense 550 olan rengi daha çok beğendim:KK23:

benim renk cok akti o yüzden fazla koyu olmayan bir renk yapayim diyorum ... off cok kararsizim aslinda bilmiyorum da

boya almaya gittim almadan gerki döndüm bu kararsizligim yüzünden 2-3 yere girip boyalara bakip bakip mallasip ciktim iyice karisti kafam :)

ay bu neeee:18: başka birini alsana kuzu
yok yok onu almıyorum zaten bebegım
Slmmm Slmmmm canlar nasılsınız?
Uğrayamıyorum artık hiç buralara , okadar yoğun geçiyoki günlerim ben bile anlamıyorum
Haftanın 3 günü kurstayım , kalan iki günüe ev işlerine anca yetişiyorum yada komşularda oluyorum, haftasonu malum eşim evde
Çok tatlı komşularım oldu burada .
Yusuf paşamda kreşe gidiyo çok güzel şeyler öğreniyo

Ezgim hep aklıma geliyosun napıyo, nasıl hamileliğin diye:KK49: :) ne kadar kaldı ?sağlığın sıhatin iyidir inşlh .

Aygüşüm sen nassin ? paşan nasıl ? :KK55:

Barbitom facede yok noldu kıslar ?:KK5:

Tutişim sen nasılsın sarı şekerim.:KK23:

Ürtmenim kuşummm sen ?:KK6:

Diğer kısçeler hepiniz cümleten nasılsınız :KK3::KK3::KK3::KK3:
canım benım cok sagolasın
hep soruyorsun zaten halimi hatrımı
hamılelıgım daha ıyı gecmeye basladı mıde bulantıları acısından ama sona yaklastıkca agırlasıyorum
ne guzel faalsin masallah parada kazanmaya baslamıssın hayırlı olsun :KK1:

biemcim canım hoşgeldin ben iyiyim saol canım,ne güzel kursa başlamışsın hadi bakalım hedeflerinide gerçekleştirirsin inşallah canım...

selayım wuuu gülen suratımın odası pek bir şahane iyi günlerde,sağlıcakla kullansın...ben bide xzgimin kıızının odasını merak ediyorum eminim onun odasıda çok güzeldir...
biizm oda hazır telefonda resımlerı bıl atamıyorum onu kablomun calısması ıcın cd yuklemem lazım
telden yuklerım belkı burayada usenıyorum
whatsapp dan hemen kolaylıkla selayıma atmıstım bı o gordu odayı

teşekkürederim tutişim , hoşbuldum :) inşlh inşlh çok istiyorum Rabbim nasip eder imşlh :KK31:
xzginin bebişini çok merak ediyorum bende :):KK49:
:KK1: nesini merak ediyosun bende cok cok merak edıyorum nasıl bısey olucagını
selam kızlarr
ohhh ne güzel sohbetler edilmişş
son baktıklarım
tuticim hayırlı olsun inşallah zor ama bi o kadarda heycanlı bi sürece girmişsin
Allah tamamına erdirsin inşallahh
ezgicim sende kıyafet problemin başlamıs daha cumartesi her mağazayı gezmiş biri olarak
tavsiyelerim h&m de kot pantolonlar süper dar paça falan ama 100 tl
50 tl ye olanlarda var ama pek güzel değil hamile elbiselerinide pek beğenmedim
sanki böyle yasımıza göre olgun duruyor kıyafetler
ben daha ayvadan biraz büyük göbek oldugu için
pantolonlada rahat edemiyorum diye normal standdan aldım 2 elbise
siyah olan 50 cizgili olan 60 tl
inanılmaz rahat birde mankenlerde boyu baya oldugu için kısa duruyor ama 167 boyumla
benim diz kapagımın üstünde cok az
Eki Görüntüle 281442
lc waikikide var ama ya ben beğenemiyorum bi kaç ay sonra napcam hiç bilmiyorum
birde gerçekten pahalı kıyafetler
bu tarz elbiseler koton da ve mangodada var
şimdiden kolay gelsin sabır diliyorum alışveriş yaparken:KK1:

bizimde oğlumuz geliyormuş cumartesi günü öğrendik %90 erkek dedi doktor
ben de hala ama ben kız hissediyorum diyorum:KK1:
ooo logocum canım aklımdaydın nasıl gıdıyor hamılelık?
yorumlarını okudum sagol canım gıdemedım bende bı turlu cenazemız vardı bugun yarın gıder bakarım artık
hayırlı olsun oglusun oluyomus ısım dusundunuz muuu

Eki Görüntüle 281465 Eki Görüntüle 281466
bebegım 2cısının rengı cok guzel ama 1cısını boya derım ben cunku rengı tutmaz mutmaz rısklı
ama koyu renklerın oyle rısklerı yok daha ıyı rengı tutar dıye dusunuyorum 2 paket nıye alıyosun 1 paket yeterkı

:112::112::112::112:

KENDİNE yeni kıyafetler aldın mı haftasonu :21: :KK34::KK34::KK34: :KK54::KK54:

canım benim ya aklına gelmiyor işte her dk sizinle yaşadı falan zannediyor sanırım :KK19::KK19: :KK34:
bu arada bayıldım odasına çok güzel başta kırmızı çok seviyorum şu rengi yaa yatağı falan çok güzel mışıl mışıl uyusun paşam.

xzgi siz bebek odası aldınız mı çok güzel modeller var ya :KK9::KK9:

düz boya evde boyamak kolay oluyor becerebilirsin kesinlikle 2. renk açık güzel duruyor ama 1. renk daha kullanışlı gibi :KK53:
yok alısverıs yapamadım babamın dayısı trafık kazası gecırdı
amelıyat oldu yogun bakımd vefar ettı cenazeydı falan gıdemedım
odamızıda aldk hatta bu ay sonu gelıyor bıle :KK1:

barbiiim diğer taraftan cevabını okudum da burdan yazıyım dedim
numaranı aldım diğeri duruyo mu hala onu silmedim
ben seni ne zamandır arıcam aklımdasın da bi türlü fırsat olmuyo ya işimiz bitmiyo buralarda konuşalım mutlaka

xzgim nasıl gidiyor hamilelik tadını çıkart hiç yorma kendini boşver ev işlerini.
sen de aklımdasın arıcam seni de çok özledim sizinle konuşmayı hatta selay geldiğinde bi aradım seni ama görmedin heralde.

handemm ıyıyım sen nasılsın asıl
ben hıc aradıgını gormedım kaynadı gıttı herhalde kusuruma bakma olurmu :26:

yok alısverıs yapamadım babamın dayısı trafık kazası gecırdı
amelıyat oldu yogun bakımd vefar ettı cenazeydı falan gıdemedım
odamızıda aldk hatta bu ay sonu gelıyor bıle :KK1:

ya kötü olmuş gerçekten allah rahmet eylesin :2:
Bebeğin odası bile hazır ne güzel :KK37: kız çocukları için öyle güzel şeyler var ki.
bizimde aralık ayında kısmetse bebeğimiz olacak arkadaşımız doğum yapacak nasıl çocuk sevmek istiyorum anlatamam :KK31:
artık yavaş yavaş erkekler içinde bişeyler çıkartmaya başlamışlar hayran kaldım :nazar::nazar::nazar:

X