Aile Planlaması Bursada göbek çeken ebe varmı?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Canım burda salak saçma yorum yapmışlar sana ama benim annem de zamanında göbeğini cektirmeden hamile kalamadigini söylemişti 3 çocuğuda göbeğini çektirdikten sonra olmuş. Ama bunu dikkatli ve bilen birine yaptr hani farklı sorunlar ortaya çıkmasın diye.

Siz bize salak saçma mı dediniz yani şu an? Doğru mu anladım?

Canım bence bu Merve'ye cevap bile atma herkese böyle yapiyo çok bilmis resmen banada hep dalga geçer gbi gülücük attı

Ben öyle kaldım kizima tahmini çekmişti ebe o ay kaldım

Canım bence bu Merve'ye cevap bile atma herkese böyle yapiyo çok bilmis resmen banada hep dalga geçer gbi gülücük attı
Kendisini birsey sanıyor Hee postta var bir bu bir de lotus mu ne öyle biri her posta da yorum yapılır mı ya bu kadar mı bilgesin 2 aylık bebegim var diyor buradaki yorumlara atilcagina gidip uyusa daha iyi

Cahillik mi? Göbek çekme nedir tıp varken. Doktorlar boşuna var bu ülkede zaten. Cahillik derken insanları boş umutlarla avutmayın

Kendisini birsey sanıyor Hee postta var bir bu bir de lotus mu ne öyle biri her posta da yorum yapılır mı ya bu kadar mı bilgesin 2 aylık bebegim var diyor buradaki yorumlara atilcagina gidip uyusa daha iyi
Gözardı et rahatsızsan bu ne kin? 2 aylık bebemin derdini yanmıyorum. Iki aylık bebeğim var demiyorum. pamuk musun nesin

Cahillik mi? Göbek çekme nedir tıp varken. Doktorlar boşuna var bu ülkede zaten. Cahillik derken insanları boş umutlarla avutmayın
Evet tip varsa alternatif tıpta var ikisi de inkar edilemez ikisinden birini komple inkar etmek asıl cahillik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…