Popüler Konu Callanetics egzersizleri yapanlar buraya

Merhabalar ben youtube üzerinde videolara baktım ama hangisi orjinal, hangi videoyu uygulamak gerekiyor??? Yardımcı olursanız çok sevinirim

Videolar youtubeda yok arkadaşlar. Bu program ücretli olduğundan telif yiyip siliniyor. O eklenen videolarda başkalarının uyarladiğı callanetic benzeri sporlar..

Bende 3 video var 10 saatte Genclesme olan, Super Calletic ve Evolution olan.. Bilgisayara gectigim vakit 3ünü de yükleyecegim burayada eklerim

callaneticsin kendi sitesinde bir ay ücretsiz deneme var. Oradan bi ay tüm videolara bakabilirsiniz. Ben videoları ekrandan çekip aldım.

Dediğim gibi

10 Saatte 10 Yaş olan

Super Cal.

Evulotion Cal.

defneci bu dediklerin bende mevcut birçok paylaşımda yaptım burada ama sadece 10 saatte 10 yaş gençleşin türkçe dublajı var diğerleri için programlar aracılığı ile dublaj yapmaya çalıştıysam da olmadı senin keşfettğin bir yöntem var mı? malum dublajlı videoda callan teyzemiz çok önemli detaylar veriyor bi sakatlık çıkmaması açısından iyice anlayabilmek gerekir videoları

merhaba , vermem gereken 25 kg var . ve mumkun olan en kısa surede vermek ıstıyorum. oruc ve callanetıcs kombınasyonuyla gıtmek ıstıyorum. gunde 2 kez 10 gunde 10 yas vıdeosunu yaptıktan sonra sıralama nasıl olmalı?super callanetıcs mı yoksa 1 gun cardıo callan 1 gun evolutıon callan mı yapmalıyım ? yardımcı olursanız sevınıım

Oruç için karatay diyeti şeklinde ilerlerseniz bu programla baya hızlı verirsiniz herhangi bi sağlık sorununuz yoksa. 21 gün 10 saatte 10 yaş yaptıktan sonra süper callaneticse geçebilirsiniz

Merhaba .. 10 günde 10 yaş gencles videosuyla 10 gün callanetics tamamladım .bugün süper callanetics e geçiyorum. .vermem gereken çok kilo var .süper callanetics ı kaç gün yaptiktan sonra cardio ve evulation a geçebilirim bilen var mı nasıl bir sıra izlemeliyim ?

Bayanlar merhaba ben baktım baktım bu 10 yaş gencles videolarini bulamadım .yardım edebilirmisiniz

Bu linkte callanetics videolari ve kitabi mevcut. Drive uzerinden bazi videolar acilmiyor ancak indirirseniz telefon vb aciyor. İyi zayiflamalar.
Teşekkür ederim beginning açılıyor ama konusmalar ingilizce olduğu için karışık göründü gözüme .ilk sayfada 10 yaş olan Türkçe dublajlı yazmışlar onu bulamazmiyiz .

Teşekkür ederim beginning açılıyor ama konusmalar ingilizce olduğu için karışık göründü gözüme .ilk sayfada 10 yaş olan Türkçe dublajlı yazmışlar onu bulamazmiyiz .
5 video 1 kitap var linkte o videoda var dublajli ve altyazilisi
Beginning in yanindaki video. Drive açmiyor ama telefona indirirseniz açiliyor

5 video 1 kitap var linkte o videoda var dublajli ve altyazilisi
Beginning in yanindaki video. Drive açmiyor ama telefona indirirseniz açiliyor
Cok teşekkür ederim sonunda acabildim.ama biraz komikler ve çok eski videolar .bu programın yeni versiyonunu cikarmamislarmi 70 ler gibi 😄

X