Callanetics Egzersizleri

arama motoruna callentics egzersizleri yazdıgında çıkan 3. siteden (zayıflamayla ilgili bir site) siteden indirebilirsin

ve yapmaya başlamadan önce daha sonrada aynı kıyafetle yada kıyafetsiz ölçülerini al bence
daha sonra her gün ölçülme ve bitiminde yine al ölçülerini

altyazi önemlimi sizce yani ne dedigini anlamak önemlimi önemliyse lütfen banada altyaziyi nasil indirecegimde yardimci olun

alt yazısız da yapabilirsin ama alt yazı ile hareketleri yaparken nerde zorlamamn gerekitiğini hangi kasını sıkman gerektigini daha iyi anlarsın hareketler daha etkili olur böylece
aynı sitede alt yazı da olması lazım

Altyazıya gerek yok ki arkadaşlar, zaten türkçe seslendirme yapmışlar, o video hem altyazılı hem türkçe seslendirmeli..

evet ben iki sene öncesinde indirdigimde seslendirme yoktu artık seslendirmesi de var seslendiren arkaadşın agzına sağlık ,sağolsun
mesaj attım arkadaşım sana yine de ,seslendirmeli video linki

canım rica etsem seslendirmeli video linkini banada atabilirmisin çok memnun olurum arkadaşım tşk.ederim

benim indirdigimde seslendirme yoktu oldugunuda bilmedigim icin alt yaziyi sordum cok tesekkür ederim arkadaslar yardimlariniz icin

kızlar ben tekrar dan spora başlayım diorum callanı yapmayı düşünüom birde tibetin gençlik iksiri hareketlerini yalnız yapan arkadaş tibet hareketlerinin göğsünü büyütüğünü yazmış bende büyüsün istemiorum
callanaı yapan arkadaşlar önden lesilie yapıomusunuz ben daha önce sonuç alamadım artık incelmek istiom ama nasıl yapmam lazım sadece callan mı önden leslie sonra callan mı?

kilo vermek için leslie ve callan sadece şekillenmek için callan. hareketleri doğru yapmak çok önemli, ben mesela kilo fazla vermediğim halde selülitlerim %85 oranında callan sayesinde azaldı.

kilo vermek için leslie ve callan sadece şekillenmek için callan. hareketleri doğru yapmak çok önemli, ben mesela kilo fazla vermediğim halde selülitlerim %85 oranında callan sayesinde azaldı.

ben baya yaptım bir fark göremeyince bıraktım tekrar başlayım istiorum callana ilk 21 yapıp sonuç alanların nasıl yaptığını merak ettim ben toplamda 15-20 arası yaptım ama aralıklı off çok kafam karıştı

ben 2 aydan fazla süredir her gün yapıyorum haftada bir falan dinlenip, 21 yapmıyorum. ama hareketler kolay geliyorsa hareketleri yanlış yapma ihtimalin var, o zaman etkisi zor olur tabi.

Yaklaşık 1 haftadır hareketleri yapıyorum.Kesinlikle sırtı inceltiyor ve kalçayı sıkıştırarak toparlıyor.Ancak şimdilik göğüste pek bir küçülme olmadı.Platesin lastikle yapılan göğüs hareketleri göğsü küçültüyormuş.Göğüs için ayrıca onu yapmayı düşünüyorum.

callan çok az küçültür zaten, ben 2.5 aydır yapıyorum hiç küçülmedi, ama 3 gün plates lastiğiyle göğüs yaptım, küçüldü pişman oldum, bırakınca eski haline döndü neyse ki:)

meraba arkadaşlar; callanetic egzersizlerini ben de başlamak istiyorum.videoları nasıl indiroruz??yardımcı olursanız çok sevinirim...kaydirigubbakcemile5

Bir de arkadaşlar sırtımda hafif bir kamburum vardı,inanırmısınız 1 haftada nerdeyse tamamen yok oldu.Ayrıca kollarımın üst kısımları ve omuzlarımın da küçüldüğünü bugün farkettim.Yapan arkadaşlara bir sorum olacak.Acaba 6 gün yapıp mutlaka 1 gün ara vermek zorundamıyız?Yoksa hiç ara vermeden de yapılırsa bir mahzuru varmıdır?Sorularımı cevaplandırırsanız sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…