Callanetics Egzersizleri

Adres çubuğuna "www.google.com" yazıyoruz.

Açılan sayfadaki satıra "callanetics" yazıyoruz. Canımız isterse "türkçe dublaj" diye de ekliyoruz.

Ara tuşuna basıyoruz.

İlk birkaç sonuca bakıyoruz, muhtemelen bulduk aradığımızı zaten, huzur içinde indiriyoruz.

google'ı seviyoruz opuyorumnanaktan

Bence ara verilmeli, kasların dinlenmesi açısından.

kızlar uzun zamandır yazamadım misafirim var.ben bugün 18+21.yi yaptım.şimdi süper callaneticsi indiriyorum yapabilirmiyim bilmiyorum ama başlamak istiyorum.

kızlar benimde 7. haftam bitti sadece 4 cm inceldim göbekten.bu bile benim için büyük başarı.bu ara ilerleme var sanki ama aksilik yürüme bandım bozuldu.ilk 20 dk onla yürüyodum kardiyo amaçlı

merhabalar
öncelikle kendimden bahsedeyim.24 yaşındayım.2 yıllık evliyim.2 yıl önce 51 kg ile evlendim.evliliğimin ilk 8 aydında 14 kg aldım.
diyet ile 61 kg kadar düştüm.ama geri aldım.şuan 64,5 kg yim ve göbek sorunum var. senağlama
birkaç ay önce arkadaşımın tavsiyesiyle 2 hafta kadar Callanetics yaptım.2 hafta sonrası göbekten 10 cm inceldim.her gece yatmadan önce ve kardiyo çalışması ile birlikte yapıyordum.sonuçtan çok memnundum.ama devam edemedim.
bugünden itibaren tekrar Callanetics yapmaya karar verdim.hergün yaptığımda buraya yazacağım.
evlilik yıldönümüme 1 ay kaldı.
21 setten sonra şu göbekten kurtulmak istiyorum.
bugün itibariyle ölçülerim şöye:
boy:1,58cm
kg:64,5
göbek çevresi:95 cm
basen:105 cm
kızlar desteklerinizi bekliyorum.

merhaba didos 86.2 haftada 10 cm bence süper.ben okadar sonuç alamadım henüz.burayı takip ediyorum.sonuçlarını paylaşırsan sevinirim.ama gerçekten devam edersen çok güzel sonuç alacaksın çünkü 10 cm gerçekten süper.

ben bugun 8.yi tamamladim ama hic bi degisim olmadi ölcülerimde yanlis yapiyor olabilirmiyim acabaama gösterdigi gibi yapiyorum aslinda:sm_confused:CADIARZU

ben bugun 8.yi tamamladim ama hic bi degisim olmadi ölcülerimde yanlis yapiyor olabilirmiyim acabaama gösterdigi gibi yapiyorum aslinda:sm_confused:CADIARZU

8 günde ölçülerde değişiklik olması çok zor, kilo oranıyla alakalı da olsa yine de çok zor. benim 2 ay sonra ölçülere yansıdı, ama 2 haftada vücudum şekillenmeye başladı.
Biraz sabırlı olmak lazım.

ok. bende sabredeyim bakalim ama zaten cuma günü türkiyeme geliyorum ordada tatil yapmak varken ailemle callan yapamam valla ama 6 hafta sonra yeniden baslarim ben cok hirs yaptim bu isiolmadi günde 2 kere yapar 21e tamamlarim:lepi::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…