canıma tak etti artık isveç diyetine başladım.Gelin beraber yapalım

bende kararsızdım britneyyyyy britneyyyyy tartılıp tartılmamak konusunda her gün :/
sporu henüz yapmadım hiçbir şey olmasa bile leslie yapayım diyorum 3 mile , hiç yoktan iyidir..
sen spor yapmışmıydın ? verdiğin kiloları geri aldınmı buarada ? suan kaç kilosun
ben pek spor yaptım denemez arada ip atladım sadece. Sadece gunluk 10.000 adım atmaya çalıştım. Leslie yi zamanında yaptım 3 mile bile beni çok terletiyordu başka burn fat ve 5 mile a geçtim zaman zaman hergun aynı tempo olmasın diye. Ben şu an 66 yım ve sağlam bozdum hamburger, pide ve tatlı yememe rağmen ..Her gun tartılmak insanın psikolojisini bozuyor bende yapıyorum bunu ama ödem oluyor, regli oluyor + veya az verildiğini görünce insanın ister istemez motivasyonu bozuluyor.

şeyden de korkuyorum ki oldu da verdirdiği kiloları geri aldırıyor kesinlikle
bu kısa süreli bir motivasyon
ben oncedende yaptım ve 5 kilo verdım ve kolay kolay almadım. Günlerdir gerçekten çok abartılı şekilde yememe içmeme rağmen +800 ki normal beslensem gene iner vucudum alıştı artık o kiloya ve porsiyonlarım küçüldü merak etme o yuzden geri aldırmıyor.

ben oncedende yaptım ve 5 kilo verdım ve kolay kolay almadım. Günlerdir gerçekten çok abartılı şekilde yememe içmeme rağmen +800 ki normal beslensem gene iner vucudum alıştı artık o kiloya ve porsiyonlarım küçüldü merak etme o yuzden geri aldırmıyor.

iyi bari, ben diyetisyenle de calıstım mesela yavas ilerliyorsun ama bu sekilde de çok motive edici o yüzden devam

dün hiç kaçamaksız akşam yemeğimi de bitirdim
3.gün sabah: 1 kesme sekerli sade filtre kahvemi içiyorum , kızarmıs ekmek bulamadıgım için normal ekmek yemek istemedim ama belki bir parça yerim
birazdan tartı sonuclarını da bildireceğim
Başlangıç: 63,4
2.gün: 62,8

dün hiç kaçamaksız akşam yemeğimi de bitirdim
3.gün sabah: 1 kesme sekerli sade filtre kahvemi içiyorum , kızarmıs ekmek bulamadıgım için normal ekmek yemek istemedim ama belki bir parça yerim
birazdan tartı sonuclarını da bildireceğim
Başlangıç: 63,4
kesme şeker vs içme yerine kuru kayısı, incir yada gün kurusu ye... -600 gayet guzel :)

Tartıldım 62.5 cıktı ama adetiminilk ve en şiddetli günü ondan da az zayıflamış olabilirim
45 dk hilt antreman ve şimdiye kadar 1.5 lt su ictim
Şuan öğle yemeğimi.yiyorum
Haşlanmış ıspanak ve 1 domates
Yeşil elma meyve olarak

günaydın kızlar bugun 4.günüm sabah 1 kesme sekerli sade filtre kahve + 1 dilim kızarmıs ekmek vardı
kızarmıs ekmeği öğlene atıyorum cünkü canım hiç istemedi
birazdan tartılıp kilomu bildireceğim
başlangıç (1.gün) :63,4
3.gün: 62,5
4.gün:

günaydın kızlar bugun 4.günüm sabah 1 kesme sekerli sade filtre kahve + 1 dilim kızarmıs ekmek vardı
kızarmıs ekmeği öğlene atıyorum cünkü canım hiç istemedi
birazdan tartılıp kilomu bildireceğim
başlangıç (1.gün) :63,4
3.gün: 62,5
4.gün:
canim cok guzel gidiyosun ama regliyken tartilinca moral bozuyor ama olsunrelinde bitsin daha - goruceksin:) ben valla 1 kasik diye bakmadm goz karari yag tadini sevmiyorum
ondan az koyuyorum ama zeytinyagi kullandigin icin cok sorun yok canim

canim cok guzel gidiyosun ama regliyken tartilinca moral bozuyor ama olsunrelinde bitsin daha - goruceksin:) ben valla 1 kasik diye bakmadm goz karari yag tadini sevmiyorum
ondan az koyuyorum ama zeytinyagi kullandigin icin cok sorun yok canim
evet canım aslında regl döneminde tartılmamak gerekiyor sonuclar yanıltıcı olabiliyormus ama ben hem aradaki farkı görebilmek hemde ne kadar etkiliyor onu görebilmek için her gün tartılıyorum . Aslında regl bittikten 2 gün sonra tartılmak en dogrusuymus cunku 1,5 - 2 kiloya kadar fazla cıkarmıs tartıda . olsun bakalım 13 gün sonunda kac olacak kilom .. inşallah ilk hedefim 56ları görebilmek. sonra 1-2 gün abartmadan ara verip dukan atak +seyir başlayacagım cok olumlu yorumlar duydum onunla ilgili. senin aktif olarak var mı devam ettiğin bir diyet ?

X