canıma tak etti artık isveç diyetine başladım.Gelin beraber yapalım

dayanamayıp tekrar tartıldım 61.4 yani aşağıdaki tabloyu güncelliyorum
başlangıç (1.gün) :63,4
2.gün: 62,8
3.gün: 62,5
4.gün: 61.4

toplamda 3 günde giden 2 kilo oldu regl dönemimde olmama ragmen
56 yı görene kadar diyete azimle devam

4.gün bitmek üzere. bugun her seferinde bana diğerlerinden bir tık daha zor geliyor
şimdi akşam yemeğimi yiyeceğim 1 haslanmıs yumurta , yagsız beyaz peynir , ve 1 rende havuc
yaklasık 3,5 lt su içtim , 4,5 a tamamlayacagım . Bugun hareket etmek istedim ama hiç halim yoktu :KK43:

günaydın canlar
4.günde kaçamaksız bitti 4 ltye yakın su içtim
5.gün sabah limonlu havuc var ama ben sabah değil öğlen ton balıgı ile yemeyi düşünüyorum
sabah onun yerine şekersiz kahve içeceğim çünkü bugun sabah sporum var , kilo bildirimini birazdan yapacagım

evet canım aslında regl döneminde tartılmamak gerekiyor sonuclar yanıltıcı olabiliyormus ama ben hem aradaki farkı görebilmek hemde ne kadar etkiliyor onu görebilmek için her gün tartılıyorum . Aslında regl bittikten 2 gün sonra tartılmak en dogrusuymus cunku 1,5 - 2 kiloya kadar fazla cıkarmıs tartıda . olsun bakalım 13 gün sonunda kac olacak kilom .. inşallah ilk hedefim 56ları görebilmek. sonra 1-2 gün abartmadan ara verip dukan atak +seyir başlayacagım cok olumlu yorumlar duydum onunla ilgili. senin aktif olarak var mı devam ettiğin bir diyet ?
şu anda yok ama muzaffer kushanın 14 gunlugune baslıyacagım bende haftaya :)

günaydın canlar
4.günde kaçamaksız bitti 4 ltye yakın su içtim
5.gün sabah limonlu havuc var ama ben sabah değil öğlen ton balıgı ile yemeyi düşünüyorum
sabah onun yerine şekersiz kahve içeceğim çünkü bugun sabah sporum var , kilo bildirimini birazdan yapacagım
oh super ilerliyorsun valla üstüne birde spor miss:) bak başlayınca devamı geliyor

tartıldım tablomuz şöyle
başlangıç (1.gün) :63,4
2.gün: 62,8
3.gün: 62,5
4.gün: 61.4
5.gün: 61.1
yavasladı sanırım ama durmak yok , bir de gün içerisinde kilo cok değişiyor , öğleden sonra yine güncelleyeceğim
4günde 2,3 kilo yine fena değil

günaydın kızlar
dün hiç kaçamak yapmadım salatamında yarısını yiyebildim
dün çok su içemedim taş çatlasın 2 ltdir
45 dk antreman yaptım ve listeden cıkmadım
bugun 6. gün sabah 1 kesme sekerli sade filtre kahvemi içiyorum suan
bir kaç saate tartılıp sonucları bildireceğim

61.0 çıktım + 400 neden oldu bilmiyorum ya az su içmekten ya da 2öğünde de ton balıgı yemekten
neyse hızla devam. bugunkü su hedefim yine 4,5 lt ve 30 dk yağ yakım antremanı
saat 16.00 gibi öğlen yemeğimi yiyeceğim

günaydın canım
6.günde bıraktım , 1 gün detoks yapıp yarın yine kaldıgım yerden bu sefer 13 günlük devam etmek istiyorum
yarın tartılıp kaç oldugumu burada paylaşacagım ,hem reglim de bitti bu kez daha sağlıklı olur sanırım :)
bana katılmak isteyen varsa birbirimizi motive edebiliriz:)

Son düzenleme:
günaydın canım
6.günde bıraktım , 1 gün detoks yapıp yarın yine kaldıgım yerden bu sefer 13 günlük devam etmek istiyorum
yarın tartılıp kaç oldugumu burada paylaşacagım ,hem reglim de bitti bu kez daha sağlıklı olur sanırım :)
gunaydın canım tartıldınmı? aa ne detoxu yapıcaksınn

günaydın canım
huhuuuuuuuu ordamısın kız ses ver?

burdayım bebiş 3 ay ara vermek gerekiyormus isveçe o yüzden başlamadım
farklı alternatif arıyorum
hurma yoğurt ya da yeşil elma arası kararsızım
ben bir diyetisyenle çalışıyorum 15 gunluk yag yakma programı... 3 gun oldu canım 15 gunluk hızlandırılmış bir program verdi..Ben et yemiyorum diye balık ve tavuk ağırlıklı 3 normal öğün 3 ara öğün diye 10 gunluk liste var 5 te gelicekk sana onu atabilirim..Yiyerek kilo veriyorsun ve yağdan..istersen seninle paylaşabilirim

X