canını yananın ettiği beddua.... fikri olan yazsın lütfen kızlar......

Ah etmeseniz bile döktüğünüz gözyaşı yeter beddua etmeye gerek yok Allah hakedene cezasını mutlaka verecektir. Kimsenin yaptığı yanına kalmıyor. Şuan benimde canım çok yanıyor çok kırgınım hiç haketmediğim şeyler yaşadım yüzüne söylemedim ama asla hakkımı helal etmiyorum Allah bildiği gibi yapsın. Hesap döner ağlayan güler...

ben de yüzüne söylemedim ama asla hakkımı helal etmiyorum yaptıklarını,haketmeden yaşadıklarımı düşündükçe içim acıyor istemeden de olsa beddua ediyorum ama etmemeye çalışıyorum yine de Allah bildiği yapsın ne diyeyimm......

ben beddua etmek yerine kendim için dua ediyorum, allahım diyorum nekadar üzüldüğümü görüyosun, nolur nolur unuttur diyorum, daha iyisiyle unuttur diyorum, ve inandığım bişey varki allah canı yanan kulunun duasını kabul eder.

gercekten sevenin ahı tutar diyorlar. bende beni çok sevdiğini söyleyen birini sebebsiz yere bırakmıstım ama canını yakmak için değil sadece mantıklı düşünmek istedim.ailem kabul etmiycekti çünkü. çok geçmeden baska biriyle konusmaya başladım ve o bana öyle bir acı cektirdi ki 2 senede ancak acısı dindi.ah aldım diye düşünürm hep çünkü bıraktığım cocuk son msjında sende ağla diye bir mej atmıstı.ve hakkını helal etmemeişti. çok pişmanım ama olan oldu işte

bedduaya gerek yok kimsenin ahı kimsede kalmaz zaten cnm kaydirigubbakcemile5 (tecrübayle test edilip onaylanmıştır )

benimde bir hatam oldu.bir çocukla konuştum bana ilgisi olduğu halde ama asla aşkım flm demedim sanki biarz ümit verdim daha sonra olmayacağını söyleyince yıkıldı. kısa bir süre sonra birini sevdim beni aynı şekilde bıraktı....kimsenin canını yakmayın kızlar :KK43:

bende ediyorum mutlu olama hiçbir zaman evlendiğin kızla mutlu bi hayatın olmasın bi şekilde hep sorun cıkarsın en sonundada boşan inş.ben seni nası unutamıyosam sende beni unutama hep vicdan azabı olarak kalayım içinde ve pişman ol beni seven insanı ben üzdüm o yüzden şimdi mutlu değilim die dert yan diyorum..tutarmı tutmazmı bilmiyorum ama canım cok yandı napim iyi şeyler dilemek gelmiyo içimden

benıde sevdiğim aldattı içimi çok yaktı ole derın yaralar açtıkı hala ızlerını taşıyorum mafoldumben ve bedduada ettım kuranı kerımı alıp aglayarak neler demedımki biliyorum gunah:1no2: ama taşıyamadım yaptıklarını içimdeki nefretı kustum ona ve halende dıyorum rabbım ne dunyada nede ahırette guldursun inş alacagı kız başını yerden kaldırmaz ıkısıde benımle alay etti rabbım ıkısınınde yuregını yaksın senağlama

Ben de geçmişte çok derin gönül acısı çektim, anlayabiliyorum. Ama birilerinin kötülüğünü istemek insana bir şey kazandırmıyor. Ben kendi köşemde yaşadım yaşayacağımı. Ama acı veren mutlu olmuyor kızlar, buna inanın.

valla beddua ettim ne yalan söylim napayım ettirmesinlerdi ama öyle bi çek,yolarki bana çektirdiklerinin yanında az bile oh olsun dha beter olsunlar...ayyy sinirim bozuldu yine nerden okudum burayı yaa

kurBan olduğum allahımmmm size öyle Bi gelin versin ki Beni mumla arayasınız mumlaaaaaaaa :nazar: (eski kayınvalide adayıma Bu)

beddua gercekten magdur tarafından yapılırsa yerını buuyor ama bır de su var herks kendını haklı gorur bır ilişki de yani karsı tarafı genelde suçlar ama onun ne düşüncelerle bızekotu gelen davranıslarda bulundugunu her zaman tam olarak kestıremeyız ;bu yüzden haklıyı ve haksızı en iyi yaradan bilir ,onun adaletıne guvenıp yarabbi sana bırakıyorum demek lazım ..Aksı halde ettıgımız beddualar bızı gelıp bulur ;şöyle derler bır beddua agızdan cıktıgı vakıt semada dolaşır hak edenı bulursa ona gıder ;ama hak etmıyorsa edeni gelir bulur ...o yüzden yarabbı adaletıne sıgınıorum demek daha doğru bence

kızlar canı çok yanan birinin ettiği beddua gerçek oluyo mu döner dolaşır seni bulur diyen de var........ kimseye beddua etmek istemem ama yaşadığımı ya da bunları yaşatanlar yaptıklarını kendileri de yaşasın istiorum sadece ne diosunuz tecrübeli olan görmüş geçirmiş vardır muhakkak içimizde ne diosunuz????????

beddua etmek dogru degılmıs canını yakan bırı yada bırılerı varsa onları yaradna havale etmek gerekır cunku enbuyuk cezayı o verır ben yasadım ve gordum ama er ama gec ıllakı cezasını verıyo yaradan ondan dahı,a ıyı bılmedıgımız kesın allah herseyın en ıyısını bılır ben hep yaradana sıgınır ona havale ederım canımı acıtanları ve cezalrınıda bulurlar

beddua derken hanı şöyle olsun böyle olsun,demem....

ama 'yaşattıgı acıyı yaşasın o da aynısını ve anlasın'derim...

hiç beddua etmedim diyebilirim, ama içim o kadar çok sızladı ki.. belki beddua etsem bu derece kötü olmazdı.. üzülüyorum aslında, 3 günlük dünya... ama bana yaptıkları kimsenin yanına da kalmadı/ kalmasın da.. :umursamaz: (evet bu beddua oldu sanursam bilmiyorumkismile )

kızlar canı çok yanan birinin ettiği beddua gerçek oluyo mu döner dolaşır seni bulur diyen de var........ kimseye beddua etmek istemem ama yaşadığımı ya da bunları yaşatanlar yaptıklarını kendileri de yaşasın istiorum sadece ne diosunuz tecrübeli olan görmüş geçirmiş vardır muhakkak içimizde ne diosunuz????????

herkes hayatında birilerinden haketmediği şeyler görür canım bu durumda herkesin beddua edebileceği biriler vardır ama bence beddua edilmemeli çok hakedene bile,en güzeli Allah'a havale etmek inan o en güzel cevabi verir ah alan da iflah olmaz bedduaya hiç gerek yok tatlım,ilahi adalet er geç tecelli ediyor çünkü...

Ben buaralar beddua ediyorum kizlar :KK43:(
6 yillik sevgilim beni 2 hafta once terk etti.
ilk ailesini one surdu ama sonradan baskasini sevdigini ve iki aydir hoslandigini soyledi.
kizda beni bile bile onunla yakinlasmaya devam etmis.
suan birlikteler, gece gundur hic durmadan mesajlasiyorlar.
Ve benim cektigim acilarin daha beterini cekerler insallah diyorum, benim hayalimi yiktilar allahta onlarin hayalini yiksin, suan mutlu gecirdikleri her dakika aci olarak geri donsun istiyorum.. cunku inanin canim cok yandi, ben yazin yuva kurmaya ilk adimlari atacagiz diye beklerken, aldatildim...resmen dunyam basima yikildi :KK43::KK43:

ben ona ne bedduaar ettim ne beddualr baktım aynılarını ben yaşıyorum sonra allaha havale ettim ahımı yerde koyma dedim geçende onu tanıyan biri bana dediki iki eli yakasına gelmiyomuş durmadan kaza yapıyomuş diyomuş onun ahı beni tuttuyo haklıda ama napim ben çok sewdim ailem istemedi demiş neyse uzun lafın kısası beddua etme dönüp dolaşıp sahibini buluyo mewla büyük sen içinden derin bi ah çektiğinde o görüyo seni ve neden çektiğini bilmiomuki sanki burda olmasa bile öbür tarafta hesabını sorar

bende söylemiştim Ömür boyu hakkım üstünde kalsın.. Yaptıklarını allah başına çevirsin diye..
hak etti pişman değilim

X