canını yananın ettiği beddua.... fikri olan yazsın lütfen kızlar......

Ben buaralar beddua ediyorum kizlar :KK43:(
6 yillik sevgilim beni 2 hafta once terk etti.
ilk ailesini one surdu ama sonradan baskasini sevdigini ve iki aydir hoslandigini soyledi.
kizda beni bile bile onunla yakinlasmaya devam etmis.
suan birlikteler, gece gundur hic durmadan mesajlasiyorlar.
Ve benim cektigim acilarin daha beterini cekerler insallah diyorum, benim hayalimi yiktilar allahta onlarin hayalini yiksin, suan mutlu gecirdikleri her dakika aci olarak geri donsun istiyorum.. cunku inanin canim cok yandi, ben yazin yuva kurmaya ilk adimlari atacagiz diye beklerken, aldatildim...resmen dunyam basima yikildi :KK43::KK43:

ilerde anlarsın böyle karaktersiz insanlarla bir ömür geçer mi hiç?
dua et ki erken yapmış bunu ya evlenince yapsaydı daha çok yıkılmaz mıydın?Allah'a şükretmelisin erken gösterdiği için hem üzülme tencere yuvarlanır kapağını bulurmuş seni bile bile ona yanaşan kız yarın aynı şeyin kendi başına gelmesinden gocunmayan kızdır sevgilisi olan erkeğe yanaşabilen kız nasıl bir karaktere sahipse sevgilisi olduğu halde başkalarını görebilen erkek de öyle karaktere sahiptir,bütün bunları iyi düşün değerlendir böyle bir eşin olsun ister miydin gerçekten?eş dediğin uçan kuştan gözünden sakınmalı,gözü oynamamalı,değil bir başkasından hoşlanmak başka bir kadının gölgesine bassa ar duymalı,seni bilmem ama ben böyle bir eşim olsun istiyorum ben hayatındayken başkalarına bakabilen adamın arkasından beddua etmem sadece şükrederim Allah'ıma beni kurtardığı için...
Allah cümlemizi karaktersizlerden uzak tutsun:Saruboceq:

yeni yeni kendime geliyorum.....
ahım üstünde..bana çektirdiklerinin daha beterini yaşasın...hakkım helal değil:eek:lmaz: ona eminim yüzü gülmicek,gülmesinde...her acı yaşadığında ben geleyim aklına...rabbim bana unuttursun onu,o daha beter olsun...

ben canımı yakanlara hiç bir şey demiyorum.o zaman ahhalmış oluyolar galiba başlarına muhakkak bişey geliyo.ama çok bunaldıgım zaman bana yaşattıklarının aynısını onlarda yaşasın derim 2 eksik 5 fazla degil aynısınıki benim nasıl bunaldıgımı anlasınlar ve akıllarına ben geleyimyada allah dünyada vermesin ahirette versin derim.düzya gelip geçici bi yerde çok canları yansın diye galiba çokmu acımasızım.

beddua etmekde allaha havale etmek bi yerde sonucta ilahi adalet isliyo ve sana yapılanı karsıdaki aynı seyleri yasayarak oduyo

Biri bana feci halde beddua etmişti.
Dilerim ki benim yaşadığım acının katbekat fazlasını yaşarsın, dilerim ki sürünürsün ve daha pek çok şey...
Aynen öyle oldu..Öldüm de, süründüm de. mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

en etkili beddua Allaha havale etmek çünkü o zaman Allah mazlumun ahını asla yerde bırakmıyor ve hemen cezalandırıyr

beddua döner sizi bulur aynende öyle oluyor en iyisi Allah'a havale etmek Allah kimsenin ahını kimsede bırakmaz

Bu bedduamı olur duamı olur bilemiycem ama ..Ben canım yandığında ne şekilde olursa olsun..Benim çektiğimi,çektiren benden çeksin derim ...

Daha bir özetle benim çektiğimi sende benden çek inşAllah :KK66:)

Yinede düşmanımdan dahi dualarımı eksik etmem..Beddua etmek bana yakışmaz..

hiissettıklerını dıllendrmene yanan canını bedduayla söndürmeye çalışma..
ALLAH okadar büyük ve haberdar ki her sanıyenden sen dillendirmesen de o veriyo cezasını ..
bed dua etmek tarzım değil ama
ALLAH a havale ederim çok...

Bir çok arkadaşın dediği gibi bence de en iyisi Allah'a havale etmek.. Çünkü O'nun adaletinin en doğru zamanda ve eksiksiz işleyeceğinden şüphem yok. Ama bir keresinde canım gerçekten çok yanmıştı ve o zaman sanki böyle ben ne olduğunu anlamadan ağzımdan "Allah seni bildiği gibi yapsın." bedduası döküldü... Kötü hissettim o an, o yüzden en iyi Allah'a havale etmek...

Bir çok arkadaşın dediği gibi bence de en iyisi Allah'a havale etmek.. Çünkü O'nun adaletinin en doğru zamanda ve eksiksiz işleyeceğinden şüphem yok. Ama bir keresinde canım gerçekten çok yanmıştı ve o zaman sanki böyle ben ne olduğunu anlamadan ağzımdan "Allah seni bildiği gibi yapsın." bedduası döküldü... Kötü hissettim o an, o yüzden en iyi Allah'a havale etmek...

Tum kalbimle katiliyorum, cok dogru!

hiçbir zaman beddua etmedim.
hep sadece 'Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın' dedim.
ahımı alanların ah edecek hallerinin kalmadığını gördüm.

kızlar canı çok yanan birinin ettiği beddua gerçek oluyo mu döner dolaşır seni bulur diyen de var........ kimseye beddua etmek istemem ama yaşadığımı ya da bunları yaşatanlar yaptıklarını kendileri de yaşasın istiorum sadece ne diosunuz tecrübeli olan görmüş geçirmiş vardır muhakkak içimizde ne diosunuz????????

Bu konu hakkinda hagla yorum istiyorsaniz, ben size yazabilirim.

Allah öyle bir düzen kurmuş ki beddua etmene bile gerek yok zaten.en basitinden hangi konuda kötülüğü dokunduysa o konuda mutlaka okişi kendini üstün görüyordur ve o konuda rahattır.kaybetme korkusu yaşamaz.rahat olduğunda da önlem alamaz.gün gelir kaynakları tükenir.hem madem canınız yandı sizde tam tersine bunu uyarı olarak alın.bir farkındalık bir tecrübe olarak alın.o yönünüüz geliştirin.

birde yaprak dökümünde ali rıza beyin söylediği bir söz vardı. kendini ne kadar güçlü hissediyorsa o kadar canı yanacak.güzel bir sözdü bu.çünkü kaybı o kadar büyük olacak.

eğer bu dediğinizaşk konusundaysa.gene aynı durum geçerli.artı insanların zamanla güzellikleri- yakışıklıkları ve gençlikleri azalıyor.emeklerinizi,sabrınızı,hoşgörünüzü hor kullanmışsa.onunkinide kullanan çıkacakdır.ne yazık ki:KK1::KK47: bu dünyadaki tek kötü onlar değil.

ne demiş sezen aksu ELBETTE ONLARDA SEVERLER:KK1::KK3::21::nazar:

Allah öyle bir düzen kurmuş ki beddua etmene bile gerek yok zaten.en basitinden hangi konuda kötülüğü dokunduysa o konuda mutlaka okişi kendini üstün görüyordur ve o konuda rahattır.kaybetme korkusu yaşamaz.rahat olduğunda da önlem alamaz.gün gelir kaynakları tükenir.hem madem canınız yandı sizde tam tersine bunu uyarı olarak alın.bir farkındalık bir tecrübe olarak alın.o yönünüüz geliştirin.

birde yaprak dökümünde ali rıza beyin söylediği bir söz vardı. kendini ne kadar güçlü hissediyorsa o kadar canı yanacak.güzel bir sözdü bu.çünkü kaybı o kadar büyük olacak.

eğer bu dediğinizaşk konusundaysa.gene aynı durum geçerli.artı insanların zamanla güzellikleri- yakışıklıkları ve gençlikleri azalıyor.emeklerinizi,sabrınızı,hoşgörünüzü hor kullanmışsa.onunkinide kullanan çıkacakdır.ne yazık ki:KK1::KK47: bu dünyadaki tek kötü onlar değil.
ne demiş sezen aksu ELBETTE ONLARDA SEVERLER:KK1::KK3::21::nazar:

Bende ayni düsüncedeyim cok güzel anlatmissin..Bu aralar kafami kurcalayan konu..:26:O kadar eminken acaba der oldum..:44:

içten yürekten gelerek söylediğim tek şey şu: sen benim canımı çok yaktın, Allah da senin canını yaksın... bilmiyorum bana dönüşü olurmu bunun ya da o ne durumda şimdi iyi mi kötü mü,bazen derdi acaba bana beddua mı etti diye sorardı arkadaşıma ama şimdi ne durumda bilmiyorum,ama adaletin yerini bulcağını düşünüyorum,tabi bende %100 haklımıydım onu da soruyorum kendime ama kendi payına düşen kadar Allah onun da canını yaksın diyorum...
Adalet yerini buldu mu:)

X