Çaresiz hissediyorum

Benim penceremden olduğunu düşünmüyorum yine de teşekkür ederim
Misal,üzülüyorsun ve eline ne geçiyor.
Ben 26 yaşında olsam zerre düşünmezdim.
Aksine bu adam beni bıraktıktan sonra kendi kıymetimi anlardim.
Yazıl bir salona,iyice guzelles,fit ol,kendini meşgul edecek birseyler bul.
G.tu b.klu bir adamdan ayrildiginiz için sanki hayatınız kararmiscasina yikiliyorsunuz ya ben de buna uyuz oluyorum.
Yazık değil mi kızım sana..
Aaa sinir bastı bak.

Kesinlikle bir anda düşman oluyorlar sanki onca şeyi kendin yaşamışsın gibi

Olan olmuş biten bitmiş üzülme

Zaten bende kızıyorum kendime, ama bazı şeyler inanın olmuyor farkındayım değmiyor değmiycek sinir etmek istemezdim ama hislerimi paylaştım

Kesinlikle bir anda düşman oluyorlar sanki onca şeyi kendin yaşamışsın gibi
Boşuna kafanı "nasıl bu hale geldi" diye düşünme. İçinden çıkamazsın. Bir insana da ne kadar ilgi gösterirsen, ondan kopamadığını gösterirsen o kadar nankörlik yapar. Önüne bakmaya çalış.

Zaten bende kızıyorum kendime, ama bazı şeyler inanın olmuyor farkındayım değmiyor değmiycek sinir etmek istemezdim ama hislerimi paylaştım
Bak birde erkeklerde şu vardır ; ortak arkadaşınız varsa sizi sorar..
Çıkıp biri derse ki "kız yıkıldı,üzüntüden yemeden içmeden kesildi" iyice havaya girer,o kıçı daglara değecek kadar kalkar.
Özetle uzulsen bile asla dışarıya belli etmemeye calis.
Boşuna.havaya sokma bunun gibileri..

Öncelikle aniden olmamıştır onun hazırladığı bir zemin varmış belli ki ama sizi elde var olarak görmüştür uzun ilişki olduğu için. Şuan acı çekmek çok normal sonuçta ortada bı emek vardi ama bence böyle birinden kurtuldugunuz için ilerde sevineceksiniz hayatta her şey bı tecrübe. İçinize kapanmayin ona inat biseyler yapmayın kafanızı ve ruhunuzu toplayana kadar duygusal bı iliskiden uzak durun zaman her şeyin ilacı

Yat kalk şükret böyle birinden daha sevgiliyken kurtulduğuna. İşler ciddileşse veya evlilik, çocuk olsa bu adam yine aynısını yapacaktı ve çok daha zor olacaktı senin için.
Çok değil 1 2 aya rahatlarsın ama bu sürede terapi alabilir , sevdiğin şeylere yöneltebilirsin. Kendini salarsan daha kötü olur. Ben de nişan attım ve bu zor dönemde resmen kendimi keşfettim , ne cevherler varmiş meğer içimde sakladığım ve şimdi iyi ki diyorum

İyi olmanıza sevindim umarım bende bir gün iyi ki diyebilirim

Zaten şuan ilişkiye negatif baktığım için düşünmüyorum, ne yazık ki emek ve bence en önemlisi zaman sevgi vs tüketiyorlar bir şekilde hayırlısı olsun inşallah teşekkür ederim

Benim bi arkadaşım sevgilisini sürekli aldatıyordu yakalansada yakalanmasada vicdanen kıza olduğundan daha ilgili davranıyordu kız da onu çok sevdiğini düşünüyordu bazı erkekler böyledir vicdanını rahatlatmak için çaba sarfederler sende de ilgisini çeken şeyler vardı illaki ama asıl aradığı neyse onu bulmaya çalışıyor şuan
Sen önüne bak hiç bir aşk bi taraf için harika diğeri için 12 günde başkasıyla olacak kadar yanıltıcı olamaz çocuk aşık değilmiş senin kadar üzgünüm

Sizi terk eden sevmediğini söyleyen biri için neden üzülüyorsunuz ki. Daha yaşınız çok genç hobi edinin tamamen kendinize zaman ayırın mutlu olmak için çabalayın. Hayat aşktan sevgiliden ibaret değil

Teşekkür ederim

Bir insan gerçek yüzünü 3 sene nasıl bu kadar güzel saklar bilmiyorum ki, haklısınız neler geçmiyor ki ama sanki bütün hislerimi bende güzel olan ne varsa aldı gitti gibi hissediyorum
Saklamamıştır siz gormek istememişsinizdir

Yırmı yıldır bazı insanları da goruyoruz ama halen müdavimleri var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…