Cimri kayinvalidemle ben!! OFF OFF

Aynı ev, ana kuzusu koca adayı .... Arkana bakmadan kaç
Ailen yok mu senin , kimse görmüyor mu bu durumları
S... et gitsin böyle evlilik mi olur

Bu konu tam benlik. 7 aylık evliyim ve son derece cimri bi kaynana ve kayınpedere sahibim. Aynı evde değiliz ama aynı apartmandayız. Dediklerinin aynısını yaşadım. Birçok eşyam eksik kaldı, eşimle evlendikten sonra kendimiz aldık. Koltuk yok vestiyer yok, perdeler eksik, tv ünitesi yok vs vs idi. Üstelik bankada paraları doluydu kayınvalidem ağzından kaçırdı. Buna rağmen erkek tarafının yapması gereken şeylerin parasını bile annemle ortak ödediler. Annem emekli maaşı olan, yalnız bi kadın. Babam çok önceleri vefat etti. Eşimi sevdiğim için pişman değilim ama aynı evde olsak 1 dk dayanamazdım. Diyeceğim o ki, ayrı ev şansın yoksa bu işi tekrar gözden geçir. Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin

Ya keske nisani atmak okadar kolay olsa. Herkes biliyor davetiyeler basildi. Ben simdi nasil kalkip da vazgectigimi söylicem. Bizde birde sey var aman aman elalem ne der dünyasi... :-(

Ay aynı beni anlattın.15 yıllık evliyim.halen daha kayınvalidenin seçtiği koltuklarda oturuyorum.değiştireceğim değiştirmesine ama kadını değiştiremiyosun ki onu naapacaz!!arkadaşlar doğru söylüyor.nişanı at.bırak başkası üzülsün sen üzüleceğine.onların kahrını başkası çeksin sen değil.aynı olayı yaşamış biri olarak söylüyorum sana.o kaynana hiç değişmedi yıllardır hep aynı.aynen onun dediği oluyor hep.olmazsa küsüyor surat asıyor herkese.

Hiii çok fenaymış ya ben aynı ilçeye yerleşirler mi acaba diye bir haftadır karnıma ağrılar giriyor allah yardımcın olsun işin çok çok çok zor.Çok iyi düşün eğrisini doğrusunu derim evlenmek için evlenme mutlu olmak için evlen.çok seviyorsan ve vazgeçemeyeceksen şayet şart koş sen gelinsin yahu şartlarını belirt.ya da ayrıl gitsin ya değmez.

Ya keske nisani atmak okadar kolay olsa. Herkes biliyor davetiyeler basildi. Ben simdi nasil kalkip da vazgectigimi söylicem. Bizde birde sey var aman aman elalem ne der dünyasi... :-(
elalem bişey demesin diye, bile bile cehennem hayatını yaşıcm diyosun yani. nişan atmak kolay olmayabilir, ama boşanmak nişan atmaktan çok daha zor olcak

evleninca boşanmak daha mı kolay? şimdi bunu diyosan o zaman hiç adım atamazsın. herkes bilsin ne çıkar. onlar mı yaşayacak bu zorlukları.

Annemle babam ayri. Anneme anlatmiyormuyum hepsini. Anlatsam kafayi yerdi heralde ..

Büyük hata yapıyorsun, asla ailenden hiç bir şey gizleme hele ki bu konularda, şu an sakladın yarın öbür gün evlendiğinde kadına konuşacak alan bırakmamış olursun, çok meraklıydınız her şeye evet deyip verdiniz kızı derler.
Annene durumu anlat, müdahale etsin, olmuyorsa bitir
Evlilik şaka değil hayatını yakarsın, evini ayırmadan asla evlenme, eşya şu bu hiç mühim değil ama evin ayrı olmalı mutlaka

Sorun cimri kayınvalide değil
Büyümemiş eş adayında
Hiç bir sözünü yerine getiremiyor
Çünkü maddi olarak ailesine bağımlı
Kadın tabi ki karışır, herşeyin en iyisini isterseniz ikiniz çalışıp kendiniz almalısını.
Hem sponsor olsun hem ses etmesin olmaz diyosunuz, olacak iş mi?

Sözlüm bana ailemle yaşayacağız dese ben sözü atardım. Zebra mebra önemli değil

Yol yakınken dön arkadaşım yazık etme kendine çok pişman olursun çok yipranirsin çok uzulursun evlilik çok başka birşey lütfen evlenme vazgec

EVLENME! Her şey bal gibi de nişanlının suçu!

Hayir hayir nisanlimin kendi dükkani var allaha sükür iyi kazaniyor. Sadece kazandigi bütün parayi annesine veriyor. O koltuklari mesella nisanlimin parasiyla aldik. Yani kayinvalidem seciyor nisanlim aliyor :-( :-/

Ben ne boşan derim ne nişan boz, senin durumun farklı.

Sen nişanlını al karşına. Sen ayrı ev sözü vermiştin. Annen benim istediğim şeyleri yapmadı. Ben bu şekilde mutlu olamam de. Yine söz falan verirse. O koltuk perde değişecek de. 1 hafta içinde değişmezse sizde daha fazla masraf yapıp kendinizi yıpratmayın. Ben nişan atacagım de.

Hayir hayir nisanlimin kendi dükkani var allaha sükür iyi kazaniyor. Sadece kazandigi bütün parayi annesine veriyor. O koltuklari mesella nisanlimin parasiyla aldik. Yani kayinvalidem seciyor nisanlim aliyor :-( :-/
Vermesin, büyüdüyse şayet
Büyümediyse de annesinin dizinin dibinde otursun
Ya ayrıca beğendiğin koltuk bile alınsa, ailesiyle yaşayacaksan ne anladın o işten?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…