Cimri kayinvalidemle ben!! OFF OFF

Eller yarın elinde çocukla geri geldiğinde bunlar madem kötüydü nisanliyken anlamadın mi o zaman niye ayrılmadın demek ki sen de bişi vardı kendini temizledin geldin de der. .

Yada yeni gelinken cok cekti yüzü gülmedi öldü kendine yazık etti öldü gitti de der 30 sene sonra

Hangisi iyi sen seç

Sende bak canım. Mesele para değil. Alamazsanız almayın eski kullanırım. Ama düğün alışverişinde benim istediğim olmayacaksa. Olmasın. De

Ayrıca işi kendinin. İyi kazanıyor diyorsun. Nasıl para yok

Dediginiz gibi bu aksam bulusdugumuzda ya sözünü tutarsin ayri evde otururuz yada benden bu kadar derim. Bakalim ne dicek
Ne derse desin, geri adım atma
Sende çok tuhafsın

Birine cevap olarak durumumuz yok dedi nişanlım diyosun

Bana yazdığın cevapta, kayınvalidemin kendi evi var nişanlım 2 katlı ev aldı aşağı katı istiyo kayınvalidem diyosun. Hani durumları yoktu ?

Durumunuz var da sende iş yok anne sözünden çıkamıyosun diyemedin mi

Kayınpederinle ikisi senin evinde neden kalsınlar canım şu an nerede oturuyorlar orada otururlar ayrıca senin annen baban yok mu niye seni ezdiriyorlar, niye sen nişanlanmadan önce bunları onlarla konuşmadın, ailen konuşmadı biraraya gelip daha nişanlanmadan önce paranı annene neden veriyorsun demedin mi sen bu insana çok enteresan yani.

Laf olsun işte. Ama annesi durmadan kizina para yolluyor. Maddi durumlari kötü olsa durmadan disarda yemek yemezlerdi. Kizinada para yollamazdi annesi

Aileniz yok mu sizin? Ne demek bizimle yasayacaklar? En bastan ayri evde oturacaginiz konusulmadi mi? Aileniz mudahele etmiyor mi bu duruma?

Aileniz arkanizda dursun. Sizi sahipsiz birakmasin. Anneniz kayinvalideyle gerekirse babaniz kayinbabayla konussun. Ayri bagimsiz ev kurulacak yoksa bu is olmaz desin.

Tek basiniza halletmeniz zor bu isi ailenizden destek alin.

Elalem ne der diye mutlu olmadığın bir hayat mı yaşayacaksın?
Ayrıca davetiyeler basıldı diyorsun herşey bir gün içinde mi oldu sanki sen kabullenmişsin bile durumu.
Bırak kendi zevkine göre almış kaynanan zaten seninle oturacakmış eşyaları boşuna almamış olur kendi sefasını sürer.
Gerçi bana pek ayrılacakmışsın gibi gelmedi ama ben uyarayım da hayat senin sonuçta.

bir kere başta sakatlık var. koskoca adam neden maşını annesine veriyor???bu adam kendi ailesini kuruyor,siz kv den mi harçlık alacaksınız? görünen köy şudur ki,evelenince de aynen devame decek.o evi kv çekip çevirecek,sen hizemtlisi oalcaksın..para işleri de ondan sorulacak..gelen giden ,harcanan, evin herşeyi ondan sorulacak..sen de köşe minderi.ya da hi,zmetlisi diyelimm.
bunca şeye rağmen hala elalem ne der diyorsunuz pessss....bi de almanyadasın,oralarda nasıl başarıyorsunuz türkiyenin köyünde gibi yaşamayı anlayamaıyorum.

Hayir durumlari tabikide iyi. Ama bana laf olsun diye durumumuz suan kötü diyo. Yani demiyor senin istediklerini alamiyorum annem onay vermiyor onun yerine durumuz kötü diyo.

Nişanlımla hiçbi sorunum yok demişsin daha nası bi sorun olacak adam anasıyla mı evleniyo senle mi seni adam yerine koyan yok yaşayacağın hayat apaçık ortada daha napim diye soruyosun

Hayir durumlari tabikide iyi. Ama bana laf olsun diye durumumuz suan kötü diyo. Yani demiyor senin istediklerini alamiyorum annem onay vermiyor onun yerine durumuz kötü diyo.
Çünkü sen zebra diyosun koltuk diyosun hala
Ya de ki yemişim zebrayı gel gazeteyle kaplarız camları ama asla içiçe oturamam, başbaşa olmayacaksak evlenmeye de lüzum görmem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…