çocuk bakış açısı

talin

Guru
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2007
4.250
27
45
Bir anne çocukları için kek hazırlıyordu. Biri altı, diğeri dört yaşındaki erkek çocukları fırından çıkacak ilk keki kimin yiyeceği konusunda tartışmaya başladılar.

Anneleri bu durumu oğullarına iyi bir ahlak dersi vermenin fırsatı olarak gördü ve şöyle sordu:

“Şimdi burada peygamberimiz oturuyor olsaydı “kardeşim ilk keki yesin, ben bekleyebilirim!” derdi, değil mi?”

Kardeşler başlarını aşağı yukarı doğru sallayarak “evet” cevabı verdiler.

Birkaç saniye sonra, büyük kardeş yüzünde bilmiş bir ifadeyle kardeşine döndü ve:

“Sen şimdi peygamberimiz gibi davranacaksın, anlaştık mı?'
:Roflol:

çok süper ya bu çocukların zekalarına hayranım ya

ZEKİLER İŞTE DOĞDUKLARI ANDAN İTİBAREN HERŞEYİ BİLİYOLAR.
GEÇEN GÜN KAYINVALİDEM GELDİ OĞLUM 6 YAŞINDA KIZIMDA 7 AYLIK.OĞLUMUN HERZAMANKİ MKISKANÇLIĞI TUTTU BİTÜRLÜ SEVDİRMİYO BABAANNESİNE KARDEŞİNİ....BABAANNESİDE ŞAKAYLA ;BENDE Bİ TANA DOĞURACAM SANA SEVDİRMEYECEĞİM
OĞLUMDA ;SEN YAŞLISIN DOĞURAMAZSIN Kİİİİ
:roflol:

ZEKİLER İŞTE DOĞDUKLARI ANDAN İTİBAREN HERŞEYİ BİLİYOLAR.
GEÇEN GÜN KAYINVALİDEM GELDİ OĞLUM 6 YAŞINDA KIZIMDA 7 AYLIK.OĞLUMUN HERZAMANKİ MKISKANÇLIĞI TUTTU BİTÜRLÜ SEVDİRMİYO BABAANNESİNE KARDEŞİNİ....BABAANNESİDE ŞAKAYLA ;BENDE Bİ TANA DOĞURACAM SANA SEVDİRMEYECEĞİM
OĞLUMDA ;SEN YAŞLISIN DOĞURAMAZSIN Kİİİİ
:roflol:

herşeye verecek bir cevapları var işte:roflol:

çok guzeldi Talin, tesekkurler
çocuklarimizin hepsi çok akillilar gerçekten :-))

ben artık bir çocuğa bir şey söylerken iki kere düşünüyorum yaaaa , ortmada rezil edecek diye :))

aynen öyle canım.2 kere değil 10 kere düşünsek bile yeridir.çünkü çocuklar söylenilenleri hiç unutmuyorla.gün geliyor öyle bir cevap veriyorlar ki şaşırıp kalıyoruz sonra da
çocuk büyütmek gerçekten bir sanatyerimseniben
sevgilera.s.

X