çok arada kaldım...

Sanırım bir çok aldatılan kadıncağızın gazabını yaşıyorum şuan. Aslında masum bir arkadaşlıktan bahsetmek istemiştim ama gerçekten linç malzemesi oldum. Metres bile olmuşum aman yarabbi...
Masum bi arkadaşlıksa neden konu açtınız ne diye neyin arasında kaldınız

Sanırım bir çok aldatılan kadıncağızın gazabını yaşıyorum şuan. Aslında masum bir arkadaşlıktan bahsetmek istemiştim ama gerçekten linç malzemesi oldum. Metres bile olmuşum aman yarabbi...
hiç aldatılmadım. gazaba da uğramıyorsunuz. yaptığınız doğru bir şey değil ve size bu söyleniyor? metressiniz elbette.
masum bir arkadaşlık mı peehhhhh

Bir de bu yasak ilişki konularını açanlar genelde çok hadsiz ve saldırgan oluyor. Yani zaten evli adama yanlayan birinden ne beklenir
Üstelik hem bunu yazıp hem insanlara saldırmak ne. Ne bekliyordunuz yani "aayy canım büyük aşk bırakmayın birbirinizi" mi diyelim
Beğendim sizi büyük kadınsınız vesselam.

Yalnız o "aldatılan kadincagiz"diye küçümsemeye çalıştığınız kadinlara sizde dahilsiniz..Adam sizi de karısıyla aldatıyor ☺️size aşk cümleleri kurup karısıyla yatıyor,ona da aynılarını söylüyor..Uyanık olun az..Kanmayın bu heriflere hemen...Ne aşkı ya hahahahhaha

Hiç aldatılmadım, en azından bildiğim bir aldatılma olayı yaşamadım. Travmam ya da korkum yok bu konuda. Ama sizin o masum arkadaşlık palavralarınızı yemeyecek ve aldatmanın sadece fiziksel birliktelik olmadığını bilecek kadar zekam var çok şükür.

Herkese hayırlı, mutlu günler.
Ben Ankara'da Doktora öğrencisiyim. 4 ay önce Almanya'dan 1 yıllık bir eğitimi bitirerek döndüm. Bu sürede bir yazılım mühendisiyle tanıştım. Kendisi Pakistan'lı. Tanışmamız da aynı okulda ve aynı iş yerinde çalıştığımız için dostça başladı. Çok terbiyeli, kendini bilen, ahlaklı bir insan. Benimle bu süre boyunca yıllardır tanıyormuş gibi arkadaşlık etti, bu sadece arkadaşlık olarak kaldı.
Onu gördüğümden beri bana da bir şey oldu. Ben asla ilk görüşte aşka inanmazdım ama sanki yıllardır tanıdığım birini tekrar görmüşüm gibi oldu. Çok yakınlık duydum, aştan da öte tuhaf bir histi. Hatta günlerce yemek yiyemedim, işime odaklanamadım, şoka girmiş gibi dolaştım öylece. Şimdi bu söylediklerim mantıksız geliyor olabilir ama onunla konuşurken sanki kendimle konuşuyormuşum gibi geliyordu. Ne düşündüğünü bile anlayabiliyordum. Öylece 1 sene boyunca ikimiz de aynı şeyleri hissettik, dostça aynı ortamlarda bulunduk, birkaç kere oturup sohbet ettik bu kadar. Sonra bu 1 senenin sonunda ben döneceğimde bana beni ilk gördüğünden beri şokta olduğunu, beni uzun süredir tanıdığı hissine kapıldığını, hatta beni göremeyince, konuşamayınca nefes alamadığını, bana karşı çok yoğun bir sevgi hissettiğini söyledi. Ben de kendisine karşı aynı hislerim olduğunu gizlemeden yapamadım. O benden daha sonra ülkesine döndü, ben de 4 ay önce Türkiye'ye geldim.

Ama bir sorun var ki bütün bunları söyledikten sonra ağlayarak, özürler dileyerek evli olduğunu bir de kızı olduğunu söyledi. 2 yıl önce evlenmiş 11 ay sonra staj için Almanya'ya gelmiş vs... Şimdi her an, her dakika bana mesaj yazıyor. Boş zamanlarında arıyor. Ankara'ya gelmek istediğini söylüyor. Bu süre boyunca eşi iki kere evi terk etti. Ancak yeni evliyken de defalarca aynı şeylerin olduğunu söylüyor. Eşi ve ailesi ile ilgili bir çok şey paylaştı. Ben de kendisiyle birçok şey paylaştım. Yaptığımın doğru olmadığını, masum bile olsa hislerimin bile doğru olmadığını biliyorum. Kilometrelerce öteden yuvasını asla yıkmak istemiyorum. Sürekli eşiyle arasını düzeltmeye bile uğraşıyorum... nasıl tuhaf bir durum anlayamıyorum. benden kimsenin haberi yok, ondan da kimsenin haberi yok. ama biz belki de bu dünyada birbirimize en yakın insanlarız.

Sürekli bana benimle evlenmek istediğini, görmek istediği insanın ben olduğumu söylüyor. Bana bazıları kızabilir biliyorum. Türkiyeye gelmek için uğraştığını hissediyorum ama bir şey söylemiyor. Ne yapmam gerekir bana fikirlerinizi söyler misiniz... Defalarca iletişimi kesmeyi denedim. O da bir kere denedi bu çabalarımız sadece birkaç saat sürdü :KK70: o bana her gün komik şarkılar söylüyor Türkçe konuşmaya çalışıyor, bana eşek sıpası demeyi öğrettim :KK70: herkese eşek sıpası diyor... şimdi ben ne yapacağım

Metres is loading......

ben hiç metressiniz, kötüsünüz demedim.
ama bir insan kendine neden bunu yapar inanın anlamıyorum?

bu tür ilişkilerde sadece iki taraf üzülür, erkeğin karısı ve erkeğin karısını aldattığı kadın.
erkek de hevesini aldattığından alır, karısını da kendisini affetmek zorunda bırakır çeşitli yalvarışlarla...
sonra aldatılan kadın yıllarca bu olayı atamaz içinden, aldattığı kadınınsa yılları boş boş geçmiş olur.

oysaki o vakti ya güzelce gezerek gezmek ya da gerçekten kendine uygun birini bularak ve onunla zaman geçirerek hayatını güzelleştirmek varken neden bunu yaparlar hiç anlamıyorum inanın.

Söylemek istediğim paylaştığımız her şey dostça. Kötü bir niyet yok. Bir yanlış da yok.
Değil tabi ki, bilmiyorum kendinizi mi kandırmaya çalışıyorsunuz beni mi. Yazdıklarınız hiç dostça bir ilişkiyi betimlemiyor. En basitinden flört ediyorsunuz. Burada yazdıklarınız bile flörtöz. Dediğim gibi yapılması gereken diyalogu tamamen kesmek ama siz bunu yapmayacaksınız alenen belli

Ben gerçekten bazen hemcinslerimi anlayamıyorum. Aşkımdan ölsem bile adam beni kandırmış ya. Arkadaştık diyorsunuz nasıl arkadaşlık, ne konuştunuz arkadaşken ?Medeni durumunu bile paylaşmamış arkadaşı ile . En başından niyeti belli adamın ki gizleme gereği duymuş evli olduğunu. Duygularınızı anlayamıyorum , ne sizin ne de sizinle benzer durumu yaşayan kadınların. Biri bana bunu yaşatsa nefrete dönüşür o aşk zaten görmek istemem ,beni salak yerine koyan biri ile ne aşkı ?

X