çok arada kaldım...

Metres denmesine şaşırmış bir de, şaka gibi. Ya ne denecekti? Bir de bu metreslerin tek bildiği, onları eleştirenler aldatılmışmış da, ondan böyleymiş. Hiç aldatılmadım, aldatılacağımı da sanmıyorum, ama metresleri sevmiyorum. Kendilerini tercih edilmiş olduklarına inandırıp, nikahlı eşin aldatıldığını sanıyorlar ama aslında tam tersi. Bir de ahlaklı demiş adama. Ne ahlaklıymış ama. Evlenir evlenmez çocuğu yapıp, karısını yalnız bırakmış, sonra da antenleri açmış. Muhtemelen pakistandan kurtulmak için, ve yine de çok bayağı bir durum. Neymiş, iyi niyetliymiş, karısıyla arasını düzeltsin diye uğraşıyormuş. Sen kimsin? Görüşme, olsun bitsin. Çekil aradan, düzelir zaten. Umarım bu zihniyetteki insanlar hep kendileri gibiyle karşılaşsınlar.

Evliyken biriyle gorusulmez.. eşiyle arasını düzeltmeye çalışmak onunla görüşerek olmaz.sagliksiz birliktelik siz dur demedikce devam ediyor.o evli bir adam dediğiniz gibi!!!

Çok hoşuma giden bir söz var bu konuda adam eşinden boşanırsa metresinden de boşanır diye çünkü sizin şuan ki cazibeniz gizli ve heyecan verici olmanız. O kadın yerine kendinizi koyup ne yapılmasını isterseniz öyle davranın lütfen.

Ya ne yüce gönüllü bir bağyan arkadaşımızsın sen yarappim. Yuvalarını da mı kurtarmaya çalışıyormuşsun kıyamammmmmmm. Karını boşama mı diyormuşsunn kaldı mı böyleleri? Bir de metres mi demişler sana utanmaz kara kalpli bazı bağyanlar. Kınıyorum onları. Senden metres değil kilometres olur bu yüce kalplilikle.

Sanırım bir çok aldatılan kadıncağızın gazabını yaşıyorum şuan. Aslında masum bir arkadaşlıktan bahsetmek istemiştim ama gerçekten linç malzemesi oldum. Metres bile olmuşum aman yarabbi...

Öncesini bilemem, ama o adamın sizi sevdiğini söylemesi ve ardından evlenmek istemesi ile masum bir arkadaşlık başka bir noktaya evrilmiş oluyor.
Şu an o adam bir başka kadını seviyor, yani karısını aldatıyor. Siz de onunla konuşmaya devam ederek bu duruma destek oluyorsunuz.
Bugün kalkıp Türkiye'ye gelirse ve görüşürseniz de evet metres olmuş olacaksınız. Çünkü adam evli, evde onu bekleyen bir karısı var.

Napiyosun mesela?Evli adamlarla takılan kişiler bir de bu cümleyi kurmuyor mu ifrit oluyorum.Kadina iyilik yapmak istiyorsan kocasıyla konuşma...
E bakıyorlar adamın külfeti fazla, karısından boşanır gelirse başına dert olacak, eşi ile arasını iyi tutsun diye uğraşıyorlar. Biliyorlar ki bu heriflerin anca manit olarak bir gideri var, kocalıkları 5 para etmez. Akıllı kadınlar, tebriks. 😁

Yalnız o "aldatılan kadincagiz"diye küçümsemeye çalıştığınız kadinlara sizde dahilsiniz..Adam sizi de karısıyla aldatıyor ☺️size aşk cümleleri kurup karısıyla yatıyor,ona da aynılarını söylüyor..Uyanık olun az..Kanmayın bu heriflere hemen...Ne aşkı ya hahahahhaha
Hayır aşkım, konu sahibi aldatılmıyor. Aldatılacak bir konumda değil kendisi, dış kapının mandalı.

Ayrıca böyle adamlar boşanmaz bacım.
Söylemek istediğim paylaştığımız her şey dostça. Kötü bir niyet yok. Bir yanlış da yok.
Ben eşimin dostça da olsa bir kadınla özellikle kendisine ilgi duyan bir kadınla konuşmasını asla kabul etmem, edemem! Bunu doğruymuş gibi lanse etmeyin.

ortada bi kadın aldatılıyor
yapmayın yuva yıkmaya değmez
kimseyi de unutamam demeyin unutursunuz
ki bu ilişki denen şey yalan üzerine kurulmuş baştan
burada yalan söyleyen başka her yerde yalan söyler size

Ruh ikizin değil ruh üçüzün olmuş.ilişkiyi üç kişi yaşıyorsunuz.karısı sen ve o.yazık karısına,evladına.Şu yalanı söylemeyin”karısıyla arası düzelsin diye çok uğraştım” öyle olsun isteyen insan aramaz sormaz iletişimi keser zaten karısıyla arası hemen düzelir.sal ipini gitsin pakistanlılar aşırı pinti ve ailelerine çok düşkün olurlar.boşa zaman harcama.karısından ailesinden asla vazgeçmez.üzülen sen olursun

Arkadas adam evli evli. Evli bir adamla nasıl ilişki yaşayabiliyorsun bırak ilişkiyi hayal bile kuramazsın evliiii.. üstelik yalan söylemiş. Yaz aşkı gibi bşeysin gelip geçici.. türkiye aşkı. Arada kalmak diye konu mu açılır arada değilsin sen yoksun yok yoksun onun için. Vakit geçiriyor eğleniyor geziyor seninle bu kadar. Yapmayın evliyim cümlesi geçtiği an koşarak uzaklaşın şu adamlardan artık. Saygınız olsun kendinize en azndan.

Defalarca iletişimi kesmeyi denedim. O da bir kere denedi bu çabalarımız sadece birkaç saat sürdü :KK70: o bana her gün komik şarkılar söylüyor Türkçe konuşmaya çalışıyor, bana eşek sıpası demeyi öğrettim :KK70:
ne kadar komiksiniz....

evliliğini kurtarsın diye uğraştım falan yazmışsınız da, buradan bakınca hiç samimi gelmiyorsunuz,haberiniz olsun.

açıkçası pek de umrunuzda olduğunu sanmıyorum.

öğrenene kadar kesinlikle masummuşsunuz lafım yok,ancak evli olduğunu öğrendikten sonra bıçakla keser gibi bitirmeliydiniz bu ilişkiyi.

ama ay uy,mıy mıy devam etmişsiniz. ne bizi kandırın ne de kendinizi.

X