çok arada kaldım...

Bir de bu yasak ilişki konularını açanlar genelde çok hadsiz ve saldırgan oluyor. Yani zaten evli adama yanlayan birinden ne beklenir
Üstelik hem bunu yazıp hem insanlara saldırmak ne. Ne bekliyordunuz yani "aayy canım büyük aşk bırakmayın birbirinizi" mi diyelim

harbiden yaa
olumlu ne yazabiliriz ki bir de hayır düşünüyorum düşünüyorum ne diyebiliriz diye
ne diyelim diye yazılmış acaba?

harbiden yaa
olumlu ne yazabiliriz ki bir de hayır düşünüyorum düşünüyorum ne diyebiliriz diye
ne diyelim diye yazılmış acaba?
Konuda uzun uzun güzelleme yapılmış yok işte uzun süredir tanıyor gibi oldum onu gördüm yemek yiyemedim. Biz şey diyelim oha çok romantik kalbinin sesini dinle

Eklentiler

• Screenshot_20210802-224534_Instagram.jpg
    Screenshot_20210802-224534_Instagram.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 48
Sanırım bir çok aldatılan kadıncağızın gazabını yaşıyorum şuan. Aslında masum bir arkadaşlıktan bahsetmek istemiştim ama gerçekten linç malzemesi oldum. Metres bile olmuşum aman yarabbi...
Ahahahaha... Ay çok güldüm 😅😅
Evli adamla ilişki yaşayan yaşamak isteyen sözel duygusal fiziksel ne olursa olsun. 2.KADINA👉🏻METRES denir canım....

Başka ne olacaktın ki?!

Bir de yarabbim filan yazmıs. Rabbini biliyor musun ki sen!? Bilsen bu konu ile gelmezsin zaten. 😆

Aldatılan kadıncağızların gazabı diyerekte 2.kadın psikolojisine egosuna kapıldığın da aşikar.

Allah seni ıslah etsin.
Yazık valla. Ben sizin gibilere çok ama çok üzülüyorum.
Hayatınız da hiç mi sevilmediniz siz de böylesine ahlaksız durumları bile sevgi sanabiliyorsunuz... Hiç mi sacınız oksanmadı, bi adam size değer vermedi. Gerçek sevgi nedir kıyısından bile geçmediğinizi düşünüyorum.

Size/sizin gibilere çok üzüldüm cidden..

Konuda uzun uzun güzelleme yapılmış yok işte uzun süredir tanıyor gibi oldum onu gördüm yemek yiyemedim. Biz şey diyelim oha çok romantik kalbinin sesini dinle

adam da az değil hee
daha dün evlenmiş bugün aldatıyor
yuh diyorum arkadaş
adam pakistandan almanyaya gelip türk kızı ayartıyor

Evli olduğunu öğrendiğin an iletişimi kesmeliydin ya bir de karısıyla arasını bile yapmaya çalıştım diyorsunuz.siz kimsiniz Allah aşkına ara yapacaksınız.
O kadının yerine kendinizi koyun. Kocası gidiyor.uzun zaman yolunu gözlüyor.adam asna fisne peşinde. Küçücük bebeği var.neyin arada kalması ya empati yap biraz

Kesinlikle irtibati kesin ona icten ice inanmaya meyillisiniz.
Öncelikle aralarini duzeltmeye calismayin bu sizin goreviniz degil ve sizin bunu yapmaya calismaniz komik oluyor yani ne alaka ? Zaten belki siz olmasaniz problem bile olmayacak .

X