çok gerginim çok

iyi de kuzenine neden kızıyorsun ki? herhalde kızcağız sana nispet olsun diye senin hayalini yaşamıyor, belli ki tarzlarınız aynı..

bence sen de nişan iste, zaten o saydıkların söz de yapılacak şeyler değil, gerçekten abartı olurdu.. ama ömürde bir kere nişanlanılıyor kim ne derse desin yap sende nişan birkaç ay sonra..

Bence haklısın , birincisi sen neden her şeye evet dedin ?

Hadi takı neyse ama pasta elbise bunlara neden tamam dedin sen ne istersen o olacaktı . .

Artık pek bir şeyin anlamı kalmamış bence pek bir şey yapma artık . . .
:KK31:

ev kendi evim değildi ve annem babamda yanımda değildi bu süreçte mecbur büyük birilerini dinlemek ve uygulamak zorunda kaldım

iyi de kuzenine neden kızıyorsun ki? herhalde kızcağız sana nispet olsun diye senin hayalini yaşamıyor, belli ki tarzlarınız aynı..

bence sen de nişan iste, zaten o saydıkların söz de yapılacak şeyler değil, gerçekten abartı olurdu.. ama ömürde bir kere nişanlanılıyor kim ne derse desin yap sende nişan birkaç ay sonra..

çünkü benim istediklerimin aynısı yapıyo kurabiyenin üstünde ki şekil bile benim istediğimden açıkcası ben olsam utanırım birebir aynısını yapmaktan o yüzden kızgınım

çünkü benim istediklerimin aynısı yapıyo kurabiyenin üstünde ki şekil bile benim istediğimden açıkcası ben olsam utanırım birebir aynısını yapmaktan o yüzden kızgınım

ay hekza ay, sende neden herşeyi bu kadar detaylı anlatıyorsun yahu.. tanımıyor musun kuzenini? boşver her sene yeni birşey moda oluyor zaten, sen de daha enteresan birşeyler bulursun sıkma canını böyle şeylere :KK34:

mutlu olun yeter ya hu

2 tane eşya da eksik oluversin. mezara götürmeyeceğiz ya dünyalıkları.
tekrar nişan da yapmayacgım diyorsun o halde kendini germeye gerek var mı?

Son düzenleme:
ay hekza ay, sende neden herşeyi bu kadar detaylı anlatıyorsun yahu.. tanımıyor musun kuzenini? boşver her sene yeni birşey moda oluyor zaten, sen de daha enteresan birşeyler bulursun sıkma canını böyle şeylere :KK34:

öyle yapcam artık nabayım :KK43: ne bileyim kız herseyı kendı nişanında yaapcak bide söz günü yanında ağladım istediğim hersey yarım oldu herkes beni engelledi diye oda beni teselli etti şaka gibii ya

İsteklerini bu kadar arka plana atmamalıydın. Ben sana boşver kıskanma, boşver vs.vs. diyemiyorum. Çünkü aradan yıllar da geçse içinde uhde kalan şey hep kalbinde bir yara olarak kalır. ve maalesef geçmişin tedavisini gelecekte yapamazsın. belki çok mutlu olursun, ama içinde bişi cız eder hatırladıkça.
Yok beni kıskandı zannederler yok beni çekemiyo zannederler deme. bırak insanların ne düşündüğünü. Zaten söz yaparken, başkalarının yönlendirmesiyle mutsuzluğuna imza atmadın mı?
bence sana isteklerini yaptırmayan ailene söyle, sana nişan yapsın. herşey istediğin gibi olsun.
bu arada bende anlamadın, sana bunları söyleyen teyzen mi, ailen mi?

Bosver mutlu ol diyemiyorum su an cunku sinirimden catladim su an. Git annenle babanla bunu konus. Senin icinden cikmaz ki bunlar cok sinir bozucu. Dugununde telafi etsinler!!!

kısa bi süre önce nişanlandım zaten yazmıştım hatta söz kestik sonradan ailem nişan saydı diye bayaga bi üzülmüştüm vs..

neyse şimdi teyzemin kızı nişanlanıyor.. bende engelledikleri ne varsa hayalim dediğim ne varsa kız hepsini yapacak
ben siyah uzun bi elbise beğendim abiye giymek istedim evde olacak daha mütevazi bişey giy dediler tamam dedim kuzenim siyah aynı benım ıstedgım gıbı bı elbıse almıs bana resim atmış bidee canım elbisem nasıl diye bende iyi güzel dedim..

bi nişan pastası yaptıracaktım bana baklava var ne gerek var yaptırma dediler tamam dedim.
söz kurabiyesi yaptıracaktım 10 tane kız evlendirdik hiç öyle bişi yaptırmadık bu ne görmemişlik dediler.
erkek tarafı takı takacaktı bizimkiler dediki nişanda kız tarafı takı takmaz onlar ne takarsa sen onla çeyiz alacaksın dedi.. erkek arkadaşımda öyle sey olur mu iki tarafta taksın yada bızde takmayız dediler bende tamm iki tarafta takmasın o zaman dedim..

şimdi teyzem dıyo kı erkek tarafı hazırlık yapmıs takı takılacakmıs bızde bısey takmasak ayıp olacak ne yapsakki?
zıkkımın kökünü yapın diyesim geliyo..

bakın iki bilezik iki kurabiye derdinde değilim ama bana hayır neden ona evet denildi..
hem şimdi biz nişanlımla o davete katıldıgımızda kendimizi nası kötü hissetcez böyle terbiyesizlik olur mu ya?
nabayım ben şimdi nası davranayım.
babama söyledim istersen nişan yapalım sana zaten seninkini herkes söz diye biliyodu falan dedi bende su saatten sonra nişan falan yapmam sonra kıskandı vs derler..

tahminimce kuzenımın nısanında ona ne takılırsa banada sonradan vermek ısteyecekler eger kız tarafı bısey takarsa bende kabul etmeyeyım dıye dusundum kı tepkımı anlasınlar?
ayrıca gidip aa baklava yok muydu da pasta yaptırdınız diyesim vaar?
kurabıyelerede aaa bu ne görmemişlik!!!
ya delircem ya benim hayallerimi bana yaşatmayıp kuzenime yaptırıyolaar yarabbım!!!!

kimseyle konusamıyorumda kıskanıyorum resmen kendıme bıle ıtıraf edemıyorum mıllete nası dıyeyim :KK43:

Teyzenle senin yapamadıkların arasında bir ilgi var mı ?

Yani sana baklava var boşver pastayı vs diyenler yalnızca annen babn mı yoksa tüm sülale mi?

Bence buna göre yorum yapılabilir.

öyle yapcam artık nabayım :KK43: ne bileyim kız herseyı kendı nişanında yaapcak bide söz günü yanında ağladım istediğim hersey yarım oldu herkes beni engelledi diye oda beni teselli etti şaka gibii ya

Ama sonuçta şu yazdığın şeyleri şu sıra nişanlanan herkes yapıyor tatlım.

Facede ne kadar foto görsem hepsinde pasta kurabiye abiye var yani.

Çok ekstrem bir şeyini taklit etmiş gibi gelmedi kuzenin.

Onun da hayaliymiş demek ki, ona kızmamalısın.

kısa bi süre önce nişanlandım zaten yazmıştım hatta söz kestik sonradan ailem nişan saydı diye bayaga bi üzülmüştüm vs..

neyse şimdi teyzemin kızı nişanlanıyor.. bende engelledikleri ne varsa hayalim dediğim ne varsa kız hepsini yapacak
ben siyah uzun bi elbise beğendim abiye giymek istedim evde olacak daha mütevazi bişey giy dediler tamam dedim kuzenim siyah aynı benım ıstedgım gıbı bı elbıse almıs bana resim atmış bidee canım elbisem nasıl diye bende iyi güzel dedim..

bi nişan pastası yaptıracaktım bana baklava var ne gerek var yaptırma dediler tamam dedim.
söz kurabiyesi yaptıracaktım 10 tane kız evlendirdik hiç öyle bişi yaptırmadık bu ne görmemişlik dediler.
erkek tarafı takı takacaktı bizimkiler dediki nişanda kız tarafı takı takmaz onlar ne takarsa sen onla çeyiz alacaksın dedi.. erkek arkadaşımda öyle sey olur mu iki tarafta taksın yada bızde takmayız dediler bende tamm iki tarafta takmasın o zaman dedim..

şimdi teyzem dıyo kı erkek tarafı hazırlık yapmıs takı takılacakmıs bızde bısey takmasak ayıp olacak ne yapsakki?
zıkkımın kökünü yapın diyesim geliyo..

bakın iki bilezik iki kurabiye derdinde değilim ama bana hayır neden ona evet denildi..
hem şimdi biz nişanlımla o davete katıldıgımızda kendimizi nası kötü hissetcez böyle terbiyesizlik olur mu ya?
nabayım ben şimdi nası davranayım.
babama söyledim istersen nişan yapalım sana zaten seninkini herkes söz diye biliyodu falan dedi bende su saatten sonra nişan falan yapmam sonra kıskandı vs derler..

tahminimce kuzenımın nısanında ona ne takılırsa banada sonradan vermek ısteyecekler eger kız tarafı bısey takarsa bende kabul etmeyeyım dıye dusundum kı tepkımı anlasınlar?
ayrıca gidip aa baklava yok muydu da pasta yaptırdınız diyesim vaar?
kurabıyelerede aaa bu ne görmemişlik!!!
ya delircem ya benim hayallerimi bana yaşatmayıp kuzenime yaptırıyolaar yarabbım!!!!

kimseyle konusamıyorumda kıskanıyorum resmen kendıme bıle ıtıraf edemıyorum mıllete nası dıyeyim :KK43:
sıze ıstedıklerınızı yaptırmayan aılenız mı yoksa teyzenız mı anlamadım ben ...
ıstedgınız gbı yapsaydınız keske herseyı en mutlu olacagınız anları uzuntuyle gecırmıssınız

Bosver mutlu ol diyemiyorum su an cunku sinirimden catladim su an. Git annenle babanla bunu konus. Senin icinden cikmaz ki bunlar cok sinir bozucu. Dugununde telafi etsinler!!!

bu kız ne diyosa doğrudur:KK52:

kıskandı diyemezler içinden ne geliyosa onu nişan yap kendini yemektense kalıyo bazı şeyler insanın içinde :KK23:

dimi dansmaure söylesene kız:KK24:

ya kuzenime bişey dediğim yok zaten ama onunda benim istediğim şeyleri bildiği halde bana sürekli yapacağı şeyleerin resmini atması hoş değil sanki nispet yapıyomuş gibi hissediyorum çok hassaslaştım ağlayıp duruyorum.

peki bu uygun düşmeyen şeylere karar verdiklerinde sizin için, kuzeniniz ne yorum yapmıştı
yani sanıyorum ki yakınsınız o zaman bu konu hakkında da bi yorumlaşmanız olmuştur ne diyodu

zaten bu gidişle söylıycem tutamıycam içimde kızın nişanında olay çıkarmam tabiki ama ya kendimi tutamaz ağlarsam gitmek bile istemiyorum kurabiye seçerken bile canıım senin istediklerinden ama kusura bakmıyosun dimi diyoo delircem yaa

yuh artık yaa nisbet yapıyo gibi ama bilemicem
ben utanırdım böyle bi durumda olsam kuzenime karşı ve ona sormazdım başka yakın arkadaşı mı yok
ben senin yerinde olsam öncelkle karıştırmazdım ama sonuçta adetimizde yoksa saçma olursa dedikodu olursa diye de tedirgin olup akrabalarıma tamam diyebilirdim
ama senin kadar hevesliysem yani bir şeyler planlamışsın o zaman vazgeçmezdim
ben çok bilmiyorum çünkü nedir ne yaplır olsun bitsin havasındayım neyse bunu geçiyorum olan olmuş

ama eğer ağlayabileceğini bile düşünüyorsan gitme kuzeninin sözüne yaa senden önemli mi gidipte mutsuz olacağın bir yer orası % 100
ben olsam gitmem kıskandı der mi diye tereddüt ediyorsan hastaydım falan dersin ama sakın gitme bence bırak
bu arada tavsiyem benm de hesap sorman tarafından
içine atıp atıp üzme kendini
ve şunu unutma en önemlisi senin mutluluğun başkalrının kuralları değil

Son düzenleme:
üzülmeye gerek yok. düğününe çok özenirsin kimseyi karıştırmaz herşeyi istediğin gibi yaparsın.büyük nişan yapan kalmadı nerdeyse herkes aile arasında yapıyor.düğünün çok güzel olur inş.:KK34:

Ay annenizin babanizin imkani varsa sizde evde degil bi cafede en guzelini yapin kurabiyemi bitti ulkede daha guzelini bulun kimse laf edemez soran olursa da kuzenim benim fikirlerimi ve sectiklerimi yapti bende yeni fikirler buldum dersiniz.siz bunu cok takacaksiniz orasi belli bence sizde yapin ve sizde kuzeninize yeni bulduklarinizin fotosunu atin fesatliktan yazmiyorum valla:)icinizde kalmasin diye hicc uzulmeyin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok sinir oldum çok.
burda bazı arkadaşlar "kuzeninin ne suçu var"demişler ama bana kalırsa en büyük suç kuzeninde ve teyzende.seni çok iyi anlıyorum canım çünkü tıpkısının aynısından bende de var.ne yapmak istersem,hangi şarkıyı dinlersem,hangi cafelere gidersem,hangi kozmetik ürününü kullanırsam hepsini oda yapıyor bide üstü çıkıyor.sanki ben herşeyi bundan öğrenmişim gibi.tutupta adama demezler mi benim sayemde yeni şeyler kesfettin ne bu beğenmemezlik.:KK47:
ama artık akıllandım.hiç birşeyimi paylaşmıyorum çünkü sonda çalıncağından eminim.hatta ilerde kendi düğünümde ilk dans şarkım bile belli ama bunu onunla asla paylaşmadım çünkü yüzde yüz eminim benden önce evlenirse uzaktan seyirci olarak kendi seçtiğim dans şarkımla onun dansını izliycem.bu kadar rahat insanlar var.
boşver diyemiyorum çünkü yapım gereği böyle şeylere tahammülüm yok ama bu konuda haklısın.sana nişan yap desem "kıskandı kendine nişan yapıyor" diyecekler ama en azından içinde tutma.kurabiyeleri,pastaları falan görünce herkesin içinde "aa benim yapmak isteğim kurabiyeleri,giymet istediğim elbise modelini çalımışsın seni gidi seni"dersin.:44:

bu kız ne diyosa doğrudur:KK52:

kıskandı diyemezler içinden ne geliyosa onu nişan yap kendini yemektense kalıyo bazı şeyler insanın içinde :KK23:

dimi dansmaure söylesene kız:KK24:

Valla ben akrep burcuyum alone istiyolarsa kiskandi desinler cildirirdim :KK43:((

X