çok gerginim çok

sıpıtıklıktan sonra çıldırıklığında çıktı:KK19: napcaz seni bilmiyorum:26: arkidişe yardımcı ol bari :KK9:

Her turlu uc duygular mevcut bende :KK1:

Arkadas ailesinden dugun icin ozel bir seyler istemeli bence. Nisandaki ihmalkarliklarini bir sekilde affettrmeliler. Ayrica taki meselesi de cok ayip olmus bence..

Her turlu uc duygular mevcut bende :KK1:

Arkadas ailesinden dugun icin ozel bir seyler istemeli bence. Nisandaki ihmalkarliklarini bir sekilde affettrmeliler. Ayrica taki meselesi de cok ayip olmus bence..

ben bu düğün olaylarında ailelerin o olmaz bu olmaz demelerini hiç anlamıyorum çok masum isteklere bile saçma sapan anlamlar yükleyebiliyolar imkan elverdiğince çokta takmamak lazım yapabiliyosa arkadaş nişanlısını ikna etsin bence işler değişir ozaman :KK34:

sende azıcık akıllan artık bu ne böyle uç duygularmış:KK19::KK19::KK19:

Ailen bana çok tuhaf geldi :KK43: hiç pastasiz nişan duymadım.. neden senden herseyi esirgemisler ki? Kiyafet pasta kurabiye takı. Bunlar her nişan töreninde olan şeyler. Sadece kurabiye son bikaç senedir var diğerleri yılların geleneği..
Ama burda kizilacak kişi bence kuzenin ya da teyzen değil. Senin annen ve babana kizman gerek. Sana yapilmadi diye kuzenine de yapılmaması çok saçma olurdu bence..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kusura bakmada kabul etmeseydın.sana o zamanda dedım içinde kalacak ne varsa yaptır pişman olma dedım.yaptırmadın.şimdi kuzenın senden akıllı çıkmış istedıgını yaptrıyor dıye onu kıskanma boşuna.kız haklı.boyle şeyler bır kere olur.pişman olmamak için hayır demeyı oğrenmelıydın.madem içinde kalacak yaptır nışanı.kim ne derse desın umursama
yalnız erkek tarafının dedıgı sız takı takmazsanız bızde takmayız ne kadar ayıp bır laf.....ne kadar cırkın...zaten taksanızda nışan takıları kızda kalır...çok yadırgadım bu cumlelerını.....sana takı takılmadımı yanı:KK53:

kusura bakmada kabul etmeseydın.sana o zamanda dedım içinde kalacak ne varsa yaptır pişman olma dedım.yaptırmadın.şimdi kuzenın senden akıllı çıkmış istedıgını yaptrıyor dıye onu kıskanma boşuna.kız haklı.boyle şeyler bır kere olur.pişman olmamak için hayır demeyı oğrenmelıydın.madem içinde kalacak yaptır nışanı.kim ne derse desın umursama
yalnız erkek tarafının dedıgı sız takı takmazsanız bızde takmayız ne kadar ayıp bır laf.....ne kadar cırkın...zaten taksanızda nışan takıları kızda kalır...çok yadırgadım bu cumlelerını.....sana takı takılmadımı yanı:KK53:

yok bana babası sadece altın taktı ben onlara hiç kızmadım ama çünkü onlarn tarafta iki tarafta takarmış eğer biz takmasaydık onlar kendi aileleri laf edecekti bende iki tarafta takmasın düğünde takılsın dedim

sıze ıstedıklerınızı yaptırmayan aılenız mı yoksa teyzenız mı anlamadım ben ...
ıstedgınız gbı yapsaydınız keske herseyı en mutlu olacagınız anları uzuntuyle gecırmıssınız

teyzem yaptırmadı çünkü annem babam ayrı ve evde bizim ev değildi annemler yanımda olamadı hazırlık surecınde bende buyuk olan baskalarından yardım aldım

k[sıze=2]ısa bi süre önce nişanlandım zaten yazmıştım hatta söz kestik sonradan ailem nişan saydı diye bayaga bi üzülmüştüm vs..

Neyse şimdi teyzemin kızı nişanlanıyor.. Bende engelledikleri ne varsa hayalim dediğim ne varsa kız hepsini yapacak
ben siyah uzun bi elbise beğendim abiye giymek istedim evde olacak daha mütevazi bişey giy dediler tamam dedim kuzenim siyah aynı benım ıstedgım gıbı bı elbıse almıs bana resim atmış bidee canım elbisem nasıl diye bende iyi güzel dedim..

Bi nişan pastası yaptıracaktım bana baklava var ne gerek var yaptırma dediler tamam dedim.
Söz kurabiyesi yaptıracaktım 10 tane kız evlendirdik hiç öyle bişi yaptırmadık bu ne görmemişlik dediler.
Erkek tarafı takı takacaktı bizimkiler dediki nişanda kız tarafı takı takmaz onlar ne takarsa sen onla çeyiz alacaksın dedi.. Erkek arkadaşımda öyle sey olur mu iki tarafta taksın yada bızde takmayız dediler bende tamm iki tarafta takmasın o zaman dedim..

şimdi teyzem dıyo kı erkek tarafı hazırlık yapmıs takı takılacakmıs bızde bısey takmasak ayıp olacak ne yapsakki?
Zıkkımın kökünü yapın diyesim geliyo..

Bakın iki bilezik iki kurabiye derdinde değilim ama bana hayır neden ona evet denildi..
Hem şimdi biz nişanlımla o davete katıldıgımızda kendimizi nası kötü hissetcez böyle terbiyesizlik olur mu ya?
Nabayım ben şimdi nası davranayım.
Babama söyledim istersen nişan yapalım sana zaten seninkini herkes söz diye biliyodu falan dedi bende su saatten sonra nişan falan yapmam sonra kıskandı vs derler..

Tahminimce kuzenımın nısanında ona ne takılırsa banada sonradan vermek ısteyecekler eger kız tarafı bısey takarsa bende kabul etmeyeyım dıye dusundum kı tepkımı anlasınlar?
Ayrıca gidip aa baklava yok muydu da pasta yaptırdınız diyesim vaar?
Kurabıyelerede aaa bu ne görmemişlik!!!
Ya delircem ya benim hayallerimi bana yaşatmayıp kuzenime yaptırıyolaar yarabbım!!!!

Kimseyle konusamıyorumda kıskanıyorum resmen kendıme bıle ıtıraf edemıyorum mıllete nası dıyeyim :KK43:
[/sıze]

sende nişan yap, kim ne derse desin, kıskandımıyda bilmemneydi, size ne diyeceksin madem babanda yapalım demiş ne güzel işte, kuzenine bakıp üzüleceğine nişanı yapın gitsin :)

Sen ne kadar bos islerle aklini mesgul ediyorsunnn...don bir kendine bak..saglikliyimm.ailem var etrafimda..sabah uyandiginda sukret haline.elelrine bak islerini yapiyorsun .gozlerine bak gorebiliyorsun.kulaklarina dokun duyabiliyorsunnn...ayaklarina bak halen seni tasiyorrrrr...ve otur rabbine sukret .....sizin allah katinda en degerliniz en cok takva sahipleridir....bu ayeti unutma hicc.gerisi fasfiso guzelimmmmm...o kisi kim kii onu kiskanicaksin .onu yaradan senide yaratmadimi..ona ekmek su veren sanada vermedimi.gece uyutup gunduz uyandiran rabbine sukret.ve silkelen kendine gel.sen ne yapmak istiyorsan onu yap.baskalarini ne yapmis ne etmis.hiccilgilen me.
Evliligini dusun veguzellikler icinde bir yuvakurmaya caba goster.esinle nisannliligin tadini cikarr

Hayallerini yaşamak için başkasının iznini beklersen böyle olması normal.

Daha onceki konunu hatirliyorum, inan bana bosuna kafana takiyosun...

Birak ne yapiyorlarsa yapsinlar , bos seyler bunlar onemli olan sonrasi .. 5 saatlik nisan dügün, gelip gecer bunlar canim.
onemli olan sonradan birbirinize nasil olmaniz...

kısa bi süre önce nişanlandım zaten yazmıştım hatta söz kestik sonradan ailem nişan saydı diye bayaga bi üzülmüştüm vs..

neyse şimdi teyzemin kızı nişanlanıyor.. bende engelledikleri ne varsa hayalim dediğim ne varsa kız hepsini yapacak
ben siyah uzun bi elbise beğendim abiye giymek istedim evde olacak daha mütevazi bişey giy dediler tamam dedim kuzenim siyah aynı benım ıstedgım gıbı bı elbıse almıs bana resim atmış bidee canım elbisem nasıl diye bende iyi güzel dedim..

bi nişan pastası yaptıracaktım bana baklava var ne gerek var yaptırma dediler tamam dedim.
söz kurabiyesi yaptıracaktım 10 tane kız evlendirdik hiç öyle bişi yaptırmadık bu ne görmemişlik dediler.
erkek tarafı takı takacaktı bizimkiler dediki nişanda kız tarafı takı takmaz onlar ne takarsa sen onla çeyiz alacaksın dedi.. erkek arkadaşımda öyle sey olur mu iki tarafta taksın yada bızde takmayız dediler bende tamm iki tarafta takmasın o zaman dedim..

şimdi teyzem dıyo kı erkek tarafı hazırlık yapmıs takı takılacakmıs bızde bısey takmasak ayıp olacak ne yapsakki?
zıkkımın kökünü yapın diyesim geliyo..

bakın iki bilezik iki kurabiye derdinde değilim ama bana hayır neden ona evet denildi..
hem şimdi biz nişanlımla o davete katıldıgımızda kendimizi nası kötü hissetcez böyle terbiyesizlik olur mu ya?
nabayım ben şimdi nası davranayım.
babama söyledim istersen nişan yapalım sana zaten seninkini herkes söz diye biliyodu falan dedi bende su saatten sonra nişan falan yapmam sonra kıskandı vs derler..

tahminimce kuzenımın nısanında ona ne takılırsa banada sonradan vermek ısteyecekler eger kız tarafı bısey takarsa bende kabul etmeyeyım dıye dusundum kı tepkımı anlasınlar?
ayrıca gidip aa baklava yok muydu da pasta yaptırdınız diyesim vaar?
kurabıyelerede aaa bu ne görmemişlik!!!
ya delircem ya benim hayallerimi bana yaşatmayıp kuzenime yaptırıyolaar yarabbım!!!!

kimseyle konusamıyorumda kıskanıyorum resmen kendıme bıle ıtıraf edemıyorum mıllete nası dıyeyim :KK43:

Senin kendi nisanin bu milletin lafiyla niye hareket ediyosun ki?

benim kuzenimin nişanlısı nişan istememişti sonra gelinin kız kardeşi nişanlandı bu tutturdu bende istiyorum diye neyse küsmesin diye kardeşine yapılanların aynısını hatta çiçeğin aynısını gelinede yaptılar gönlü oldu ama biraz garipsedi herkes tabi...çünkü zamanında yapılmayan şeyler sonradan yapılınca o anki kadar tat mutluluk vermiyo insana.bence siz bi kafede arkadaşlarınızı toplayın ve çok eğlenin bi pasta kesin ve ne kadar mutlu olduğunuzu gösterin hatta nişanlınız size bi süpriz yapsın:))))))size nispet yapanlara kapak olur.

Kuzene kizmak yersiz. Sonucta onun da genc kiz olarak hevesleri, istekleri var, niye sana nispet yapsin... Birtek sende mi var kurabiye, siyah elbise hevesi? O da istemis demek ki, bir kere yapiliyor bu isler sonucta.

Senin kizman gereken kisi oncelikle kendi annen baban. Teyzenler istedigi gibi yapmislar, sen de eyvallah demissin. Kuzenin daha baskin cikmis, istedigini yaptirmis, sen bunu hazmedememissin. Herkes kendi evladindan sorumlu. Kuzenine "olmaz, filancaya yapmadik, sana da yapamayiz" demek zorunda degiller. Ikna olmuslar demek. Teyzen kendi cocuguna birsey yaparken kimseye soracak degil tabii ki. Annen baban ayri da olsa senin ebeveynlerin onlar, istedigini onlara soylemeliydin. Dugununu istedigin gibi yapar, telafi edersiniz.

X