Çok mu kuruntuluyum acaba...?

arwen85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2009
500
19
38
demin erkek arkadasım benı arası sehir dısındaydı..yeni geldi..sonra telefon etti ama ben telefonu acınca şaşırdı cok..ben alo diyince o aaaaaa diye tepki verdi..sonra bende sasırdım..dedimki yanlıs aradın dimi dedim..oda bir süre sessiz kalıp yok seni aradım dedi..geldigimi haber vermek için dedi..bende üsteledim yanlıs aradın şimdi dogru numarayı ara dedim..gülerek yok seni aradım dedi..bende neyse hoşgeldin grüşürz dedim..telefonumu tamamen kapatıım...sizce cok mu kuruntuluyummm benn...yoksa başka biri daha mı var hayatında...

demin erkek arkadasım benı arası sehir dısındaydı..yeni geldi..sonra telefon etti ama ben telefonu acınca şaşırdı cok..ben alo diyince o aaaaaa diye tepki verdi..sonra bende sasırdım..dedimki yanlıs aradın dimi dedim..oda bir süre sessiz kalıp yok seni aradım dedi..geldigimi haber vermek için dedi..bende üsteledim yanlıs aradın şimdi dogru numarayı ara dedim..gülerek yok seni aradım dedi..bende neyse hoşgeldin grüşürz dedim..telefonumu tamamen kapatıım...sizce cok mu kuruntuluyummm benn...yoksa başka biri daha mı var hayatında...

iLginç... ne desem $imdi ßu i$e...

canım belki ailesinden birini falan aramıştır sen alo diyince kırmamak için seni aradım demiştirkafamçokkarıştı

bir başkasını aradıgı kesın, şaşırmış çunku? ama sen nıye telini kapattın ki, ne gerek var kaçmana, kavga çıkarmana, sımdı bın kere hayır senı aradım ben dese ınanmayacaksın. arayı sıcak tut ve gızlıden takıp et. kusmene gerek yok belkı annesını falan aramıştır.

ama gemışte eskı sevgılımın benı aldattıgını bu şekılde öğrenmıştım. benım yanımda kokunu özledım, burnumda tutuyorsun dıye bana mesaj attı bızım kek. artık ne dese komık olacaktı, bı tarfımla gulerek ayrıldım kendısınden.

Ben de çok yaparım bunu.. Annemi ya da babamı arayacakken erkek arkadaşımı ararım ya da arkadaşlarıma mesaj çekecekken yanlışlıkla ona çekerim.. Çok normal bunlar.. ılla başka bir kızı araması gerekmiyor ki belki ailesinden birini arayacaktı sonra da seni arayıp haber verecekti.. Önce seni aramıştır yanlışlıkla sonra da nasıl olsa arayacaktım diye düşünüp bozuntuya vermemiştir..

bir başkasını aradıgı kesın, şaşırmış çunku? ama sen nıye telini kapattın ki, ne gerek var kaçmana, kavga çıkarmana, sımdı bın kere hayır senı aradım ben dese ınanmayacaksın. arayı sıcak tut ve gızlıden takıp et. kusmene gerek yok belkı annesını falan aramıştır.

ama gemışte eskı sevgılımın benı aldattıgını bu şekılde öğrenmıştım. benım yanımda kokunu özledım, burnumda tutuyorsun dıye bana mesaj attı bızım kek. artık ne dese komık olacaktı, bı tarfımla gulerek ayrıldım kendısınden.

:1shok: :1shok: :1shok:
O da pek safmış yani..
İyi ki seni yanımdayken bile özlüyorum aşkım diye kıvırmaya kalkmamış kaydirigubbakcemile3

El aLı$kanLıgı, ßazen ßenimki de, ßeni arıyor yanındayken... kaydirigubbakcemile3

:1shok: :1shok: :1shok:
O da pek safmış yani..
İyi ki seni yanımdayken bile özlüyorum aşkım diye kıvırmaya kalkmamış kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 :roflol: kaydirigubbakcemile3 :roflol: zaten öyle dedı... daha da gulesım geldı :roflol: sonra kendı de guldu ıtıraf ettı. iğrenç bir ılışkının eşiğinden dönmuşum desene dedım. haklısın dedı. :roflol:

Kuruntu iyidir canim, cok kuruntucu olmak iyi degildir..
tamamen dogal böyle süpheye kapilman
ama birden telefonunu kapatman dogru degil..
yinede olayi tam arastirmadan ön yargili davranirsan,
sonra senin pisman olacagin seylerde olusabilir...

Bence de seni yanlışlıkla aramış,sooona da kabalık olmasın diye seni aradım demiş....
Bu belli,kaz kafalılar bile bunu anlar...

Ama aradığı kişinin kim olduğunu tabiki tahmin etmemiz zor....

kaydirigubbakcemile3 :roflol: kaydirigubbakcemile3 :roflol: zaten öyle dedı... daha da gulesım geldı :roflol: sonra kendı de guldu ıtıraf ettı. iğrenç bir ılışkının eşiğinden dönmuşum desene dedım. haklısın dedı. :roflol:

puhaa kaydirigubbakcemile3
ayy ne komiksiniz cok eglendim okurken sırnaşık şey
gülerek ayrilmissiniz siz resmen:dance:

ama bu arkadasın hayatı çok arap çorbası diğer başlıklara bakınca enteresan yani :uhm:

puhaa kaydirigubbakcemile3
ayy ne komiksiniz cok eglendim okurken sırnaşık şey
gülerek ayrilmissiniz siz resmen:dance:

yırtamayacak durumdaydı barı gulelım kasma dedım, ılışkımızın boyutu kokumu özleyecek kadar degıldi çünküm. :))) aman hayat işte ne ınsanlar göruyosun:sm_cool:

hala seni aradım diyo yaa...yok böyle bişey şimdi konustum..benım kuruntulu sevglim falan diyo..niye başkasını arayım arasam söylerim arkadan biri omuzuma dokundu aaa dedim diyo..sana saşırmadım diyo...o anda sende telefonu actın diyo ne diyicegimi şaşırdım diyooo..belkide dogrudur yaaaaa anammm ne bilemmm yiyim kafayı benn en iyisiii:kızgın:

hala seni aradım diyo yaa...yok böyle bişey şimdi konustum..benım kuruntulu sevglim falan diyo..niye başkasını arayım arasam söylerim arkadan biri omuzuma dokundu aaa dedim diyo..sana saşırmadım diyo...o anda sende telefonu actın diyo ne diyicegimi şaşırdım diyooo..belkide dogrudur yaaaaa anammm ne bilemmm yiyim kafayı benn en iyisiii:kızgın:

bu kadar stres yapma sen de dogrudur belkı. olabılır mantıklı bır açıklama. bu konuyu uzatma şeker haklıyken haksız duruma duşme bence. ama bıraz daha sessız ve derınden çaktırmadan takıp edersın, gönlun rahatlayıncaya kadar.

ayy ne var bende geçen kız arkadaşımı arayım derken sevgilimi aramışımmm delikafadulden
ayy dedimmm ben seni mi aradımm kaydirigubbakcemile3
kafa tabi hep onda olduğu içinn hep onu aradığım içinn
alışkanlık olmuş yine onu aradımm -tatlicadiarzu-
belki onunda aklı hep sendedir ondan öyle olmuştur
aşırı tepki ve yanlış tepki vermişsin canımm gönlünü al çocuğun bencee :nazar:

belkide dogrudur inşallah bu kuruntu olarak kalır..ama daha once birkaç hatası olunca insan ister istemez böyle düşünebiliyo..oda bu yüzden bana hak veriyoo..kolay şeyler atlatmadın böyle olman cok normal diyo alttan alıyo cogu şeyi..ama ben surekli arıza cıkaan biri degilim olmamda..anca böyle şeyler olur ondan sonra kuruntu yaparim..ama içim bir bakıma rahat cunku aileler biliyo ilişkiyi..sadece tanısma fasılları kaldı..oda annem gelin tanısalım derse..ne biiym inşallah böyle bişey yapmıyordur..

bence kuruntu degil neden yalan soyluyorki insani suphede birakiyor ailesi isede annemi armistim yanlislik oldu desin
bence kuruntu iyidir kuruntu yaparsan bazen gizli seyleri ogrenmis olursun

aslında cok zor bir durum benımki..seviyorum cok..ama böyle şeyler oldumuda sevgimin bitmesini istiyorum bazen..bende bazen aldatmak istiyorum böyle düşünce acayip kinciyim ben ya...ama kendime yakıstırmam bunu işte..bazen cok iyi niyetli görünmek te iyi olmuyo ilişkide..ben bununla nasıl evliligi düşünebilirim ki şimdi..bazen diyorum yapıyorsan söyle ben ceker giderim aldatmayı kmse haketmez dyorum ama sacmalama diyo..ama bazı haraketleri cok kaçakca..mesaj gelince mesajın kimden geldigine bile bakmıyo mesela..saatlerce bakmıyo..bilmiyorum bazen telefonumu kapatıp hç açmak istemiyorum..öylece ilişki bitsin istiyorum..yoruluyorum yaniiiii bilmiyorum ne yapıcam

X