Çok üzülüyorum annem hiçbir davranışımı beğenmiyor

Hanımefendi nereye gideceksiniz ? Doğru düzgün yazmıyorsunuz. Dramadan da zevk alıyorsunuz gibi geldi bana.
Beraber lazere yazılmışlar oraya gidecekmiş, Allahın emri sanki aynı seansta gitmek. Boşverin lütfen anlatmaya çalışmayın bence mazoşist kendisi. Annesinin kötü davranış ve hakaretlerinden zevk aldığını düşünüyorum son mesajlarından sonra

Beraber lazere yazılmışlar oraya gidecekmiş, Allahın emri sanki aynı seansta gitmek. Boşverin lütfen anlatmaya çalışmayın bence mazoşist kendisi. Annesinin kötü davranış ve hakaretlerinden zevk aldığını düşünüyorum son mesajlarından sonra
Gitmezsem bundan sonra hiç konuşmaz o yüzden yoluda bilmiyor

A

Alcam zaten terapi ama gerçekten sucluymusum gibi davranıyor başka diyenler bile var bu konuda
Sen lavaşı koymasan unutsan bile sana kalt*k ahlaksız diyemez. Buradaki haklı diyenlere bakma senin bu eziklik psikolojin yüzünden o da. Sen bilirsin dediğim gibi, istersen devam et kendini ezdirmeye

Ya bazi üyeler bayılıyor kurban psikolojisine. Siz de onlardan birisiniz. Anneniz küserse küssün, yalnız kalınca kendi döner bir şey olmaz. Kendinize kaltak dedirtmeye ne meraklısınız ya inatla arıyorsunuz.

Ya bazi üyeler bayılıyor kurban psikolojisine. Siz de onlardan birisiniz. Anneniz küserse küssün, yalnız kalınca kendi döner bir şey olmaz. Kendinize kaltak dedirtmeye ne meraklısınız ya inatla arıyorsunuz.
Peki görüşünce hala bir şeyler derse ne yapiyim

Peki görüşünce hala bir şeyler derse ne yapiyim
Ya kendisini çok sevmem ama Tülay Kök sınırlar video serisini izler misiniz bugün? Hatta diğer videoları da yardımcı olacaktır size. Aslında yorumda yazdığım gibi, görüşmeyin. Bu yazdıklarını haketmiyorum, ben senin düşmanın değil kızınım, bu hareketlerin devam ettikçe de gorusmeyecegim derdim.

Dün annem ve babam aramış balık aldık sizde pişirelim beraber yiyelim dedi. Bende eşimde balık sevmem der genelde o yüzden tamam onada bir soruyum dedim o da zaten tamam dedi eşim olur dedi .Annemde zaten sor onada demisti telefonla konuşurken neyse işte arkadaşlar gelirken eşim 2 paket lavaş almış birisini ben alabilir miyim dedi annem tamam dedim al dedim .İçeride de TV izliyorduk çay vs bende zaten sabahtan olan evdeki işler vs derken yemeği zaten annem yaptı salata ben yaptım .O gün TV izlerken akşam bir film çıktı babam da oturuyor heyecanlı bir sahne bende dalmışım annem ordan babama hadi kalk gidelim diyor babam kalkınca bende kalktım.Bugun de aramış sen ahlaksız birisin diyor ben orda kalkmışım diyor salondan kalkmadin lavaşi posete koymadın senin yüzünden saklama kabim kalmis sana birdaha gelmem diyor .Bir lavasla zengin olursun araba alırsın vs bir sürü laflar söyledi çok üzülüyorum napiyorum bilmiyorum 😭Bu cumartesi oraya gitcektim bir iş yüzünden geldiğinde o lavaşı cantana sokcam diyor psikolojim iyi değil ne yapacağımı şaşırdım bilmiyorum 😭Akşam çay içerken sordum anneme çay içiyor musun diye içmem dedi sonra kendi neyse bir bardak daha içeyim dedi bugün konuşma da çay içtiğimi de sormuyorsun vs dedi cidden psikolojim bozuldu .İşten geldim bugün eve yemek yiyecek iştahım gitti ev dağınık toplayamıyorum oturdum bir yere ağlıyorum neden böyle oluyor diye düşünüyorum 😞😞
Sizden değil annenizden kaynaklı, her doğuran anne olamıyor.Sizin annenizin daha beteri amcamın eşi var 4 oğlu 1 kızı var kız en büyük çocuk neler getirirdi başına hep aşağılar büyük oğluna dövdürdü amca yurtdışında olduğu için bilmezdi bişey kaç kere babama söyleyeyim annenle konuşsun korkudan bırakmazdı,en sonunda yengem kızını zorla kaynının oğluna verdi kız istemeye istemeye evlendi şuan 17 senedir evli eşini sevmiyor şiddet görmüş aldatılmış bu sene öğrendik niye ayrılmıyorsun dediğmde eve dönsem annem bana iftiralar atar kocamı haklı çıkarır bu arada küçük gelinini hiç istemiyordu oğlu kaçırdı yengem kıza birsürü iftiralar atıyor bışatcam diyor yani anlayacağınız sizin annenizden kötüleri de var, siz eşniz evlatlarınızla mutluluğunuza bakın bence annenize mesafe koyun bu kadar üzülmezsiniz sonuçta size muhtaç yavrularınız ilgi isteyen kocanız var ister istemez ailenize yansıtırsınız mutsuzluğunuzu bu arada yaşadıklarınızı eşinize söylemeyin o ailesine söyler en ufak bişeyde yüzünüze vurulur.Sevgiyle huzurla kalın🤲🏼🌺

X