Çok yalnızım,yakın arkadaş istiyorum

Ama işte sipariş usulü olduğunda bi bedel gerekir.
Sağlıklı arkadaşlıkta muhatabını kazanmak, emek vermek, karşılıklı görüşmeyi talep etmek vardır.
Bu baya ilan.
Ama ne deyim bulursun inşallah.
Şahsen Seğmenleri de pek severim ama alkol kırmızı çizgim.
Sahlep olur bak.
hshshshs peki.

21 yaşında kim evli çocuklu ya :KK70:
nerden bileyim konu sahibinin yasini? arkadas bulamiyorum diye yakinan cogu insanin arkadasi evlenmis esiyle, akrabalarla gorusuyor veya cocuk yapmis baska dunyaya dalmis oluyor. yasin gencse kendine gore okulda, kursu sagda solda arkadas bul demisim iste. daha ne diyeyim. simdi gordum ilk mesajinda yaziyor uyenin ama ilk okudugumda gormemistim degistirdiyse eger. ayrica 21 yasinda evli insan dolu bu forum. gayet de her yerde arkadas bulabilir 21 yas.

yakın arkadaş dediğin iki kişilik bir kazanç değilmidir. Ben ne kazanıyorsam o da onu kazanır.

evet bu konuda yardımcı olabilecek birini belki bulabilirim diye açtım hesabı. İnsan bazen gerçekten konuşacak birilerini arıyor yakın arkadaşlarımın hepsi başka şehirlere gitti aramız açıldı eskisi kadar konuşmuyoruz. Seğmelere gidip birer bira alıp sohbet edip kitap okuyacağım insanlar arıyorum umarım bulurum önerin için teşekkür ederim ama böyle bir dönemde kursa gitmek de zor olacaktır.
Seğmenlere gidip vakit geçirebilirsin 1 hafta duzenli takıl, kesın bi kac arkadsın olur millet dip dibe oturuyor zaten orda

nerden bileyim konu sahibinin yasini? arkadas bulamiyorum diye yakinan cogu insanin arkadasi evlenmis esiyle, akrabalarla gorusuyor veya cocuk yapmis baska dunyaya dalmis oluyor. yasin gencse kendine gore okulda, kursu sagda solda arkadas bul demisim iste. daha ne diyeyim. simdi gordum ilk mesajinda yaziyor uyenin ama ilk okudugumda gormemistim degistirdiyse eger. ayrica 21 yasinda evli insan dolu bu forum. gayet de her yerde arkadas bulabilir 21 yas.
Şey... Konusunda yazmış ya hani, oradan olabilir mi?

Sey.. siz bu alintiladiginiz mesajimi, ozellikle son satirlari bir daha okusaniz mi?
Bence 21 yaşında evli ve çocuklu olan insan oranı az ama benim ilgilendiğim konu bu değil ki?
Siz “Nerden bileyim konu sahibinin yaşını?” Yazmışsınız. Ben de ona ithafen yazdım.

arkadaşlar merhaba 21 yaşındayım Ankara da yaşıyorum çok sosyal biri değilim ama yakın arkadaşa ihtiyacım var gerçekten gezip tozup içip eğlenebileceğim, bir birimize güvenebileceğimiz derdimizi paylaşabileceğimiz kız arkadaş arıyorum çoook yalnız hissediyorum uzun bir süredir.
Yemek maaş sigorta bunlardan bahsetmemissin ☹️ öle siparişle olurmu

arkadaşlar merhaba 21 yaşındayım Ankara da yaşıyorum çok sosyal biri değilim ama yakın arkadaşa ihtiyacım var gerçekten gezip tozup içip eğlenebileceğim, bir birimize güvenebileceğimiz derdimizi paylaşabileceğimiz kız arkadaş arıyorum çoook yalnız hissediyorum uzun bir süredir.
Halk eğitim merkezlerine gitmeni tavsiye ederim. Sosyalleşmek için güzel bir yer

Üniversite son sınıfa gelene kadar hiç mi arkadaşınız olmadı? Şu başka şehirler girdi aramız açıldı muhabbetini hele hiç anlamıyorum, gerçekten yakın arkadaş olsaydınız mesafe aranızın açılma sebebi olmazdı. Liseden en yakın arkadaşlarım hala en yakın arkadaşlarım üniversiteyi başka şehirde okuduk, evlendik başka şehire gittik. İmkanlar el verdiğince hala görüşüyoruz. Üniversiteden arkadaşlarımın hepsi zaten başka şehirdendi hepsiyle hala görüşüyorum. Hatta ev arkadaşımla telefonu az önce kapattık. Hem sosyal olmayıp hem yakın arkadaş istemek şu durumda pek mümkün değil. Sosyalleşebileceğiniz yerler araştırın bence pandemi koşullarında nereler olur bilmiyorum gerçi

goblinn goblinn Üniversiteye gittin mi? Oradan yakın arkadaşın oldu mu? Illaki uzun soluklu arkadaşlık ilişkilerin olmuştur. Yakın arkadaş dediğin şey zor bulunuyor, imkansız değil tabiiki bulunur yaşın daha genç, pandemi döneminde olduğumuz için kurs vs aktiviteler çok olmadığı için bu ruh haline bürünmüş olabilirsin. Fakat emin ol ne kazık yediysem hep yakın bildiğim arkadaşlarımdan yedim, mesafe candır, çok sıkı fıkı ilişkiler aramamalısın, bir de zaman da çok değişti çıkarlar üzerine kurulu oldu. Bilmiyorum ya, pandemiden sonra bir iş bir kurs arayışına gir, muhakkak senin kafanda birileri çıkacaktır karşına.

X