Değersizlik

Konunuzu ve yorumları okudum, ben kendi hayatımda doğru şeyler yapamıyorum tavsiye vercek durumda pek değilim ama nacizane hissettiğim, iki tarafta da hata olduğu için ve yetişkin insanlar olduğunuz için bir yerde oturup karşılıklı konuşulması. Bir tarafın bu bekleyişe son vermesi, bu siz de olabilirsiniz ama ortak bir tanıdığınız bunu sağlasa hem gururunuzu hiçe saymamış olursunuz hem de belki ilişkiniz kurtulmuş olur.

Haklısınız şu saatten sonra neyi değiştirir ki. En zor zamanlarımı yalnız atlattım zaten. Sanırım insanların bu kadar kötü kalpli olmalarını sindiremiyorum . O kayınvalide kendi kızının sancısı tuttu diye yanımda hüngür hüngür ağlayan kadın. Ben nelerden geçtim şu süreçte. Lafa gelince gelin değil kızları olursun. İnsanlrın iki yüzlülüğü canımı acıtıyor daha doğrusu hazmedemiyorum kendime kızıyorum hiç mi tanımadım diye. Özellikle o eşim olacak adamı.
Ailesi konusunda girdiğiniz beklenti ben yanlış . Benim de oğlum olsa , bitti bu evlilik dese ben de gelini aramazdim. Sonuçta evlilik iki kişi arasında , kayınvalidenizin oğlu sizi istemezken sizi araması doğru olmazdı. Bir erkek annesi oğlu bu benim eşim deyince iyi davranması yeterli ama oğlu bitti derse de artık yapacak bişey yok. İkinizin evliliği bitince tabiki kayinvalideniz ile aranızdaki ilişki bitecek. İkiniz de bence evliliğin gerektirdiği olgunluğa sahip değilsiniz , anne babayı aramak son derece gereksiz olmuş kavga ile ilgili.

Allahım hep mi böyleler. Arkadaşlarımın eşleri de aynı. Ailede gördüğüm erkekler de aynı. Genel bi erkek sorunsalı galiba bu aile düşkünlüğü. Hayır ne dediğimizi de bi anlasalar dinleseler. Peşin hüküm. Dediğiniz gibi dümdüzler lafın ardını arkasını araştırma gereği duymuyorlar. Ne anlarlarsa o. Neyse umarım Birgün bu konuda beni yanlış anladığını açıklama fırsatım olur. Ben adım atarsam çok eminim başta kendini naza çekecek 😄 istemiyorum triplerine girecek o kadar eminim ki 🤪 sonra büyük ihtimalle dayanamaz gel beni al falan desem koşa koşa gelir alır bir kez görse dayanamaz zaten seni çok özledim eşek sıpam diye boynuma sarılır ☺️
Siz duramayip arayacak gibisiniz. Ama unutmayın sizi 2 aydır aramayan ve ailesine de arattirmayan bir insan var. Belki çoktan hayat düzenini kurmaya başladı. Sizi evden kovdu , bir adım attı. Siz de atın anlaşmalı boşanma ile bitirelim deyin bakalım ne olacak. Çünkü şimdi geri dönerseniz kuyrugunuzu kıstırıp geri dönmüş olacaksınız. Ve inanın kazandığı ve sizi ezdigi için daha çok üzerinize gelir.

Ailesi konusunda girdiğiniz beklenti ben yanlış . Benim de oğlum olsa , bitti bu evlilik dese ben de gelini aramazdim. Sonuçta evlilik iki kişi arasında , kayınvalidenizin oğlu sizi istemezken sizi araması doğru olmazdı. Bir erkek annesi oğlu bu benim eşim deyince iyi davranması yeterli ama oğlu bitti derse de artık yapacak bişey yok. İkinizin evliliği bitince tabiki kayinvalideniz ile aranızdaki ilişki bitecek. İkiniz de bence evliliğin gerektirdiği olgunluğa sahip değilsiniz , anne babayı aramak son derece gereksiz olmuş kavga ile ilgili.

Siz duramayip arayacak gibisiniz. Ama unutmayın sizi 2 aydır aramayan ve ailesine de arattirmayan bir insan var. Belki çoktan hayat düzenini kurmaya başladı. Sizi evden kovdu , bir adım attı. Siz de atın anlaşmalı boşanma ile bitirelim deyin bakalım ne olacak. Çünkü şimdi geri dönerseniz kuyrugunuzu kıstırıp geri dönmüş olacaksınız. Ve inanın kazandığı ve sizi ezdigi için daha çok üzerinize gelir.
Fakat şöyle bir durum var. Oğullarını tanıyorlar. Oğulları kaç kere bitti bu evlilik dedi babası benim aile büyüklerimle iletişime geçti ve “ben seviyorum boşanma taraftarı değilim ama böyle böyle” dedi. Oğulları biraz keskin sirke. Öfkeyle kalkıp zararla oturan biri. Ama sizin de bakış açınızı anlıyorum . Muhtemelen esti gürledi siz karışmayın dedi belki oğullarına kırıldılar bile. Eltim söyledi şuan hala görüşmüyormuş ailesiyle de. Bi kaç gün üst üste aramışlar açmamış telefonlarını sonra kendisi de aramamış. Ondan da haber alamıyorlar yani. Emin olun aramayacağım . Bu hatayı daha önce yaptım. Evden kovdu gitmedim. Oturdum günlerce bekledim. Sabahında bana mesaj attı. Ben boşanma dilekçesi vermeye gidiyorum diye. Arayıp gel sakince konuşalım diyen ben oldum. Cebimde parAm yoktu da dilekçe parasını veremedim yoksa açacaktım davayı’ya getirdi lafı. Bende o g*t yok diyemedi. Bi çok hareketi blöftü biliyorum. Beni dize getirmek amaçlı. Şuan evet kesinlikle dediğiniz gibi bi adım atarsam beni dize getirmiş olacak. Kolay kolay çekip gidemeyeceğim birdaha. Her dediğine boyun bükeceğim. Fakat böyle bişey asla olmayacak. Gerekirse acımdan ölürüm. Kimsenin sevgisine ilgisine muhtaç değilim. Altında ezilip büküleceğim bi sevgi de istemiyorum zaten. Bir gün başının üstünde olup ertesi gün ayaklarının altında olmak istemiyorum kimsenin. Huzur istiyorum sadece. ve bunu sağlayamayacaksa yolu açık olsun. Zaten doğru düzgün bi işe girmediği sürece bu maddi sıkıntı süregeldiği sürece bu ilişkiden bi cacık olmaz zaten. Onun yerine getirmesi gereken şartlar daha fazla. O şartlar yerine getirildikten sonra çokta güzel geçiniriz aradığı huzuru da bende bulur zaten. Ama bu şekilde bu kafa yapısıyla olmaz ömrümü böyle geçirebileceğimi hiç sanmıyorum. Ayakları üzerinde sağlam durabilecek herşeyden önce. Maddi olarak babasına muhtaç o yüzden peşinde dolanıyor beni de peşinde sürüklüyor. Ben kimseye muhtaç olarak yaşayabilecek bi insan değilim. Anneme babama bile maddi anlamda muhtaç olmadım hiç bi zaman çok şükür. Başka türlü yapamam ben. He o saçma sapan işine beni değişiyorsa kendisi bilir. Onun olsun işi gücü, ben olmadıktan sonra neye yarar.

Konunuzu ve yorumları okudum, ben kendi hayatımda doğru şeyler yapamıyorum tavsiye vercek durumda pek değilim ama nacizane hissettiğim, iki tarafta da hata olduğu için ve yetişkin insanlar olduğunuz için bir yerde oturup karşılıklı konuşulması. Bir tarafın bu bekleyişe son vermesi, bu siz de olabilirsiniz ama ortak bir tanıdığınız bunu sağlasa hem gururunuzu hiçe saymamış olursunuz hem de belki ilişkiniz kurtulmuş olur.
Bu kesinlikle benim tarafımdan biri olmayacak. Çok isteselerdi bi şekilde devreye girer arayı bulurlardı zaten. Aslında çok yerinde bi yorum evet düzeltilebilirse ancak böyle düzeltilir ama onlar çaba göstersin. Ben veya benim ailem niye çabalıyor? Bu onları şımartmaktan başka bi işe yaramayacak. Annem onların korkusu yoksa benim hiç yok diyor. Onların umrunda değilse benim hiç değil diyor. Neticede son yaşayanan olay da çok çok haksız. Çöp poşeti gibi arabadan indiriliyorum üzerine onca hakaret. Ya kendileri düzeltecek ya da bu tavırlarını sürdürüp bitirecekler. Bu şekilde devam ederse bitecek zaten.

Şu iş kurma meselesi dışında benim eski eşle yaşadıklarımın aynısı. Ben de sizin kadar evliyken olay sadece bu kadardı. Sonra iş iyice büyüdü uzun süre küsüo dediğim zamanlar en son 6 7 aya cıktı ve fiziksel şiddet te başladı. Ben de annemi kaybetmiştim. Aile ve eski eş bana düşman oldular ve ben ailesine gercekten kötü hiçbirşey yapmadım. Ama aileye bizi köyü yapan da eş kişileri. Maalesef düzelmicek bu adam. Ben hep keşke daha önce boşansaydım dedim. Bu kadar yaram olmazdı belki de. Sizi anlıyorum herseyi yaptım elimden Baska birsey gelmedi demek ve vicdanınızda en ufak bişiy kalmasın diye çabalamak istiyorsunuz içten içe. Ben şöyle yaptım gittim psikoloğa ne var ne yok anlattım. En doğru yolu bana o gösterdi. Siz de bir gidin psikologa emin olun doğruyu yanlışı net şekilde görüceksiniz. Boşanma kararını verene kadar çok zorlandım ama sonrası dediğim gibi keşke daha önce bolansaydım oldu.

Artı olarak benim de anamı babamı arayıp kuzınızdan boşanıyırum derdi. Ben de ağlardım ezik gibi arama benim ailemi dşye. Yerin dibine girerdim çok utanırdım. Sonra bide gidip kendi ailesini ayaklandırırdı boşanıyırum diye. Aile toplanır bize gelir bana ayar çekerdi gözdagı verirdi. En son ben evi terk ettim. Daha da dönmedim aldım tayinimi ailemin oldugu yere geldim. Bence bir evlilikte huzur mutluluktan çok daha önemli.

Psikolojik siddet var,pul kadar deger görmemissiniz nesini özlüyorsunuz?
Kurtuldum diyin bakın önünüze.

Artı olarak benim de anamı babamı arayıp kuzınızdan boşanıyırum derdi. Ben de ağlardım ezik gibi arama benim ailemi dşye. Yerin dibine girerdim çok utanırdım. Sonra bide gidip kendi ailesini ayaklandırırdı boşanıyırum diye. Aile toplanır bize gelir bana ayar çekerdi gözdagı verirdi. En son ben evi terk ettim. Daha da dönmedim aldım tayinimi ailemin oldugu yere geldim. Bence bir evlilikte huzur mutluluktan çok daha önemli.
Öncelikle başını sağolsun 😢 Anne acısı çok daha zordur. Mekanı cennet olsun 🙏 Evet aynı şeyleri yaşamışız . Pişman oldu mu peki boşanmama çabası içine girdi mi iş ciddiye binince? Ben 2 aydır anne evindeyim. Yaptığı tek şey engelleri açmak oldu whatsapptan sosyal medyadan. Takip ediyor tahminimce ama aramak sormak bu iş böyle ne olacak demek asla yok ne kendisi ne ailesi tarafından. Zaten evi terkettiğim gün babasına haber vermiştim oğlunu aramış tartışmışlar artık aralarında ne geçtiyse. Onlarla da hâlâ görüşmüyormuş eltimden alıyorum haberleri. Boşanacağım diye ortalığı tutuşturuyordu o konuda da bi icraat yok. Ben ailesinin beni aramasını beklerken onlar da bizimkilerden bekliyormuş niye bi aramıyorlar sormuyorlar diye ne tuhaf. Eltim söyledi. S*ktir çeken oğulları biz niye arayacaksak? Aşırı kaba ve düşüncesiz insanlar.

Son düzenleme:
Böyle konular görünce (kendimde dahil yanlış anlaşılmasın) ülkede bir tane normal erkeğin olmadığına kanaat getiriyorum. Ya nerede bu aklı başında adamlar seçmece gibi yemin ediyorum hepsi aynı b*kun laciverti. Affedici, hatasını bilen, kendisini bilen neredeyse bütün kadınların yanında bir gerizekalı. Yazık bize ya .

Böyle konular görünce (kendimde dahil yanlış anlaşılmasın) ülkede bir tane normal erkeğin olmadığına kanaat getiriyorum. Ya nerede bu aklı başında adamlar seçmece gibi yemin ediyorum hepsi aynı b*kun laciverti. Affedici, hatasını bilen, kendisini bilen neredeyse bütün kadınların yanında bir gerizekalı. Yazık bize ya .
O kadar haklısınız ki.
Artık umudum kalmadı benim.
İyi dediğinizin altından afedersiniz bi ton b*k çıkıyor.
Özellikle evlenince ortaya çıkıyor gerçek yüzleri.

Öncelikle başını sağolsun 😢 Anne acısı çok daha zordur. Mekanı cennet olsun 🙏 Evet aynı şeyleri yaşamışız . Pişman oldu mu peki boşanmama çabası içine girdi mi iş ciddiye binince? Ben 2 aydır anne evindeyim. Yaptığı tek şey engelleri açmak oldu whatsapptan sosyal medyadan. Takip ediyor tahminimce ama aramak sormak bu iş böyle ne olacak demek asla yok ne kendisi ne ailesi tarafından. Zaten evi terkettiğim gün babasına haber vermiştim oğlunu aramış tartışmışlar artık aralarında ne geçtiyse. Onlarla da hâlâ görüşmüyormuş eltimden alıyorum haberleri. Boşanacağım diye ortalığı tutuşturuyordu o konuda da bi icraat yok. Ben ailesinin beni aramasını beklerken onlar da bizimkilerden bekliyormuş niye bi aramıyorlar sormuyorlar diye ne tuhaf. Eltim söyledi. S*ktir çeken oğulları biz niye arayacaksak? Aşırı kaba ve düşüncesiz insanlar.
Allah razı olsun sağolun çok. Ben evden ayrıldıktan sonra yine çok cabbardı en son tayinimi aldım geldim. Sonrasında öncesinde hiç görmediğim bir sekilde ağlamaya, yalvarmaya başladı.Ama Bi insanda fren ayağı olmalı yanii sürekli git git, sürekli kavga kavga. 2 sene oldu hala derdi sözde barışmak ama ağlamak dışında asla elle tutulur bişiy yok. Gerci benim yapım çok uğdasırım vazgecince de bidaha gönlüm doğrulmaz yanii.yaptıklarını affetmeyi falan gecti bendeki duygular yani ona karşı hissizlik boşluk. Yani Bi süre sonra hiçbişiy hissetmiyorsun defolup gitsin ne halt ederse etsin banane diyosun. Şu an beter halde inanki ama kendi düşen ağlamaz

Allah razı olsun sağolun çok. Ben evden ayrıldıktan sonra yine çok cabbardı en son tayinimi aldım geldim. Sonrasında öncesinde hiç görmediğim bir sekilde ağlamaya, yalvarmaya başladı.Ama Bi insanda fren ayağı olmalı yanii sürekli git git, sürekli kavga kavga. 2 sene oldu hala derdi sözde barışmak ama ağlamak dışında asla elle tutulur bişiy yok. Gerci benim yapım çok uğdasırım vazgecince de bidaha gönlüm doğrulmaz yanii.yaptıklarını affetmeyi falan gecti bendeki duygular yani ona karşı hissizlik boşluk. Yani Bi süre sonra hiçbişiy hissetmiyorsun defolup gitsin ne halt ederse etsin banane diyosun. Şu an beter halde inanki ama kendi düşen ağlamaz
Oh iyi olmuş haketmiş bu sonu. Muhtemelen sizde şuan yaşadığım duyguları yaşadınız o süreçte. Yani evlenmeden önce adam kapımda yatardı ödü kopardı lily benden ayrılacak diye. En fazla 1 hafta durabilmiştir arayıp sormadan. 2 aydır bu denli umursanmamak o kadar gururumu incitti ki. Ciddi olduğumu anlamıyor sanırım, çok merak ediyorum belki hala umutludur lily dönüp gelecek diye. 1 yıllık evlilik 10 sene gibi geldi bana. Evet benim de hatam çok oldu ama sürekli boşanmayla tehdit edilen, evden kovulan, değersizleştirilen, aşağılanan ben oldum. Sabredip bekleyen, çekip gitmeyen, gerektiğinde çağırıp medenice konuşmaya çalışan da ben oldum tabi. Adam yeni gelin gibi annesinin evine küs giderdi. Herkese blöf herkese afta tafra. Birgün babasına gitsin açsın davayı bu kadar meraklıysa dedim de açacak da biz engel oluyoruz dedi o kadar zoruma gitmişti ki. Şimdi engel olan yok 2 aydır neyi bekliyor? Tayinimi aldım geldim dediniz ya. Bende yurtdışına gitmeyi planlıyorum benim annem orda zaten. Annemin Türkiye’de ki evindeyim ben. Kız kardeşim yanımdaydı yeni gitti. Burda bir takım işler vardı gidemedim bi kaç hafta içinde gideceğim annem de onun o zaman kuyruğu sıkışacak diyor. İçim soğudu, aşırı kırgınım ama şu yerle bir olan gururumu bi nebze toparlayabilsem yeter. Ben burda düşünmekten kafayı yerken o yapmasını istemediğim işi yapmaya devam ediyor ya iyice sinir oluyorum . Geziyor tozuyor hatta. O yüzden çok istiyorum pişman olduğunu görmeyi. İki lafından biri boşanmak olan adamın boşanmamak için ağlayıp zırladığını görmek aşırı tatmin edici olurdu.

Son düzenleme:
Seninki kaslı olandı de mi, sana '' Benden sonra kel göbekli bulursun artık. '' falan demişti. Kaslarını falan seviyordu aynaya bakıp. 🤣😂🤣😂

Kızlar dertleşmeye geldim. İçim çok sıkıldı gece gece. Önceki konularımdan biliyorsunuzdur 1 senedir evliyim eşimle 2 aydır ayrıyız. Bi tartışma sonucu ben annemin evine geldim. Evlendiğimizden beri büyüklü küçüklü tartışmalarımız oluyordu ama bu genel olarak ailelere yansıyordu. Çok büyük olduğu için mi ailelere yansıyordu yoksa ailelere yansıttığımız için mi büyüyordu bilmiyorum. Çok sinirlendiği zaman annemi arar ben boşanacağım diye asar keser beni şikayet ederdi. Annem bıkmıştı artık bu durumdan. Sorununu benle çözemeyecek kadar acizdi bir kez olsun beni karşısına alıp yüzüme ben senden boşanmak istiyorum diyemedi. Küsmeyi aşırı severdi. Ufak tefek sorunları aşardık ama birşeye çok kızdığı zaman aylarca küsebilecek potansiyeldeydi. Konuşmaya çalışırdım yanaşmazdı. Ailem de uzakta olduğu için çok bunalırdım bu sebepten bi kaç kez babasına açtım durumu babasıyla konuşunca düzelirdi.

Onun dışında aslında çok severek evlendik. 5 senelik bi birlikteliğimiz vardı. İyiyken çok iyiydik. Geçinebilmeyi anlaşabilmeyi becerebildiğimiz zaman bizden iyisi yoktu. Biraz maddi sıkıntımız vardı. Kendi işimi kuracağım diye her seferinde borca girdi. Adam başkasının işinde çalışmam diye tutturdu evlendiğimden beri. Kendi işim diye böyle batıp çıkarak geçer mi ömür? Üniversite mezunu, diploması var, mesleği var ama icra etmiyor. İlkokul mezunu birinin pekala yapabileceği işlerle uğraşıp duruyor. Maaşlı işte çalışamazmış. Sanırım birden kısa bi süre içinde zengin olma gibi hayalleri vardı. Birgün tartıştığımız bir an bana “Bi işe yaramıyorsun” dedi. Çok üzüldüm. Ben kaç kez çalışacağım dedim karşı çıkmıştı oysa. Sonra özür falan diledi o anlamda söylemedim dedi ama ben o lafı sindiremedim zaten ondan sonra da toparlayamadık.

Son tartışmamızda arabadaydık. Tartışma büyüyünce bana nankör diyip durdu. Bunu sık söylerdi zaten. Tepem attı. Zamanında aileme maddi manevi desteği olmuştu sağolsun ama bu son kuruşuna kadar geri ödendi. Bunu mu kastediyorsun dedim cevap yok. Nankörlükse sende nankörsün benim senin ailene hiç mi iyiliğim dokunmadı hiç elim boş gitmedim annen hastalandı baktım babana yemeğini yaptım ne diyim şimdi nankörler boğazınıza dursun kıymet bilmezler mi diyim dedim. (Ailesiyle aram bozuktu son zamanlarda) Arabayı durdurdu ve in dedi. “Sen yaptığın iki yemeği boğazlarına dursun dedin” e çevirdi lafı. Onca mesaj hakaret. Sakın eve gelmeler, yüzünü görmek istemiyorumlar, defol gitler. Bende üç beş eşyamı alıp annemin evine geldim. Ailesine haber verdim böyle böyle oldu diye. Aramış babası ve tartışmışlar. Muhtemelen git karını al getir dedi yanaşmadı. Şuan 2 ay oldu beyefendi hala onlarla da görüşmüyormuş telefonlarını açmıyormuş. (Eltim söyledi) Ailesi de beni aramıyor.

Öncesinde babamı kaybetmiştim biliyorsunuz. Yanımda oldu destek oldu sağolsun. Sonra aramız bozuldu işte. Daha sonra babamın birsürü borcu çıktı icralık dosyaları çıktı onlarla uğraşırken bu süreçte o kadar yalnız hissettim ki. 4 ata diyorlar ya hani. Hiç saygım sevgim kalmadı bu insanlara karşı. Yani çok fazla şey oldu aslında. Babamın öldüğü eve hırsız falan girdi çok fazla şey oldu ve yapayalnız hissettim halin ne diye soran olmadı karşı taraftan. Çok kırgınım. Sanırım bu işin bittiğini hala idrak edemiyorlar. Sıkılıp kürkçü dükkanına döneceğimi düşünüyorlar. On kafadan on ses çıkıyor herkes bişeyler söylüyor. İlk zamanlar bi umut bekliyordum . Sevdiğim adam sonuçta yani bu benle evlenebilmek için kırk takla atan adam. Fakat her geçen gün umutlarım tükendi. Eşyalarımı alıp getireyim diyorum annem bekle diyor. Biraz daha sakinleş iyice emin ol eşya herzaman alınır diyor. Boşanacağım diye ortalığı inleten kendisi olduğu halde öyle bi girişimde de bulunmadı. Böyle hissetmemeliyim ama aşırı değersiz hissediyorum kendimi. Basit, boşverilmiş, gözden çıkartılmış. Zor bi süreç beni bekliyor ki zaten hayat yeterinde tatsız şu aralar. Bazen önüme bakıyorum gerçekleştireceğim hayallerim, planlarım var. Seviniyorum. Güzel bi mesleğim var. Fakat bazen onun orda olmayacağını bilmek hüzünlendiriyor. Çok fazla yer kaplamıştı hayatımda. Benim kahramanım babam değil oydu.

Sadece suskunluklarına anlam vermeye çalışıyorum. İki taraflı hatalarla buraya geldi bu evlilik. Yani açık söyleyeyim bende sütten çıkma ak kaşık değilim yeri geldi o benim hatalarımı görmezden geldi, idare etti. Ama genel olarak özür dilemesini, hatalarımı telafi etmesini bilmişimdir. Bilmiyorum bu kadar umursanmamak şu durumda size ne hissettirirdi? Hakettim mi bunu? Evli olmasaydık bırakın 2 ayı 2 gün benden haber almadan duramazdı. Sağlam bi dayak yemiş gibi hissediyorum..
Merhaba son durum nedir

Merhaba son durum nedir
Hiç bir değişiklik yok 🤷‍♀️
Heryerden engellemişti 2-3 hafta önce engelleri kaldırdı.
Karşı taraftan kimseyle görüşmüyorum eltim dışında. Daha doğrusu onun dışında beni arayan soran yok.
Eltim beyfendinin ailesiyle de hala küs olduğunu görüşmediğini söylüyor.
Ailesi buna iş falan arıyormuş birilerini aracı koyuyorlarmış beyefendi kabul etmiyormuş.
Terkettiğim evde artık mutlu mesut mu perişan halde mi yaşıyor bilmiyorum ama orda kalıyor hala .
Bir kaç hafta içinde yurtdışına ailemin yanına gidiyorum bir kaç aylığına.
Ne halt edeceğini otursun düşünsün şayet bu gidişle ben boşanma davamı açmak üzere geri döneceğim.

Hiç bir değişiklik yok 🤷‍♀️
Heryerden engellemişti 2-3 hafta önce engelleri kaldırdı.
Karşı taraftan kimseyle görüşmüyorum eltim dışında. Çok severim kendisini.
Eltim beyfendinin ailesiyle de hala küs olduğunu görüşmediğini söylüyor.
Ailesi buna iş falan arıyormuş birilerini aracı koyuyorlarmış beyefendi kabul etmiyormuş.
Terkettiğim evde artık mutlu mesut mu perişan halde mi yaşıyor bilmiyorum ama orda kalıyor hala .
Bir kaç hafta içinde yurtdışına ailemin yanına gidiyorum bir kaç aylığına.
Ne halt edeceğini otursun düşünsün şayet bu gidişle ben boşanma davamı açmak üzere geri döneceğim.
Durusunuzu böyle devam ettirirseniz vallahi hayran kalacağım ♥️

Durusunuzu böyle devam ettirirseniz vallahi hayran kalacağım ♥️
Çok teşekkür ederim 🥰
Kaybedeceğim hiçbirşey yok.
Böyle bakıyorum olaya.
Evet çok sevdim, sevildim yeri geldiğinde .
Ama olmuyorsa olmuyor yapacak bişey yok.
Kangren olmuş birşeyi sürdürmeye gerek yok.
Zararı bir tek bana olmuyor. Annem üzülüyor ve bu hayatta isteyebileceğim en son şey.
Güzel günler hatırına kötü bi sonla bitsin de istemiyorum.
İnsan gibi vedalaşalım bitsin işte.
Onu bile beceremiyor görüyorsunuz.
Herşeyi olduğu gibi kabullenip dönmemi beklediğinden o kadar eminim ki.
Fakat öyle bir dünya yok.
Sanırım olumlu, olumsuz her duruma alıştırdım kendimi.
Son noktayı koyan muhtemelen ben olacağım bunun da farkındayım.
Son kozlarını oynasın bakalım..

X