Delirmek istiyorum.

Yani hiçbirşeyi takmak istemiyorum bu kadar hassas olmasam takmazdım.
Eşiniz sizi insan yerine koymuyor, bunun hassasiyetle alakası yok.
Yapacağınız 2 şey var, ilki buna dur deyip boşanmak.
İkincisi ise onu tamamen yok sayıp kendi hayatınızda mutlu olduğunuz alanlara yönelmek ve güçlenmek.
Fakat bu seçenekler arasında delirmek ya da üzülmek yok, farkındaysanız.
Bugün üzüldünüz, yarın yine üzüldünüz, 3 ay 6 sene eee?
Ömrünüz böyle geçmeyeceğine göre, bir yerden toparlamaya bakmalısınız.

Ben şöyle hatırlıyorum evliyken gönlünüz kaydı hatta eşiniz bunu farketti affetirmek için ugrastiniz diye
Bunlar nişanlıyken mi oldu
Ha yok o ben değilim ya nişanlıyken birinden etkilrndim demiştim de yani affettirme vs yoktu.. Etkilenöe dediğim lisede hoşlandığım çocuğu görünce bi tuhaf olmuştum oydu yani

Eşiniz sizi insan yerine koymuyor, bunun hassasiyetle alakası yok.
Yapacağınız 2 şey var, ilki buna dur deyip boşanmak.
İkincisi ise onu tamamen yok sayıp kendi hayatınızda mutlu olduğunuz alanlara yönelmek ve güçlenmek.
Fakat bu seçenekler arasında delirmek ya da üzülmek yok, farkındaysanız.
Bugün üzüldünüz, yarın yine üzüldünüz, 3 ay 6 sene eee?
Ömrünüz böyle geçmeyeceğine göre, bir yerden toparlamaya bakmalısınız.
Çalışıyordum çevrem vardı mutluydum ama şimdi evdeyim. Tek o var etrafımda o da böyle yapınca iyice kötü oldum.. Takmayım diyorum ama aynı evin içinde böyle oldukça çılgına dönüyorum günahım ne diye..

Açılmıyor neydi bu
Hakikatten açılmıyor hata verdi galiba, buydu;

0B6C28DD-B619-4B08-A34A-178A36831106.jpeg

Çalışıyordum çevrem vardı mutluydum ama şimdi evdeyim. Tek o var etrafımda o da böyle yapınca iyice kötü oldum.. Takmayım diyorum ama aynı evin içinde böyle oldukça çılgına dönüyorum günahım ne diye..
Önünüze bir set çekerseniz, ahh vah tühh seansınız da biter.
Şöyle, bir yerinize aynı darbeyi belirli aralıklarla yaptığınızda, ilki ile onuncusu aynı acıyı vermez, veremez.
Duyarsızlaşma başlar, başlamalı.
Kendinize acımak yerine aslında dün olandan farksız bir durumda olduğunuzu düşünürseniz üzülecek ya da çılgına dönecek herhangi bir veri kalmaz.

Önünüze bir set çekerseniz, ahh vah tühh seansınız da biter.
Şöyle, bir yerinize aynı darbeyi belirli aralıklarla yaptığınızda, ilki ile onuncusu aynı acıyı vermez, veremez.
Duyarsızlaşma başlar, başlamalı.
Kendinize acımak yerine aslında dün olandan farksız bir durumda olduğunuzu düşünürseniz üzülecek ya da çılgına dönecek herhangi bir veri kalmaz.
Dün olandan farksız bir durumda olduğumu nasıl düşüneyim o kısmı çok anlayamadım :KK43:

Ya burada ki herkesin hemen bir pürüzde bosan demesinden nefret ediyorum olayi sadece ablanin anlık psikolojisiyle dinliyorsunuz ne biliyoruz da hemen bosan diyorsunuz abla sen de eşini karşına alıp konuşsan belki onunda kendince problemleri vardır bir onu da dinlesen zaman zaman insanlarin karşılıklı problemleri oluyor kendini bu kadar bunalticagina icindekileri guzel bir dille dışarı vur içine atma olmadi psikolojik destek alin hemen boşan demek ne kadar kolay ya
Burayı dinlese herkes dul kalacak :KK70:

X