Derdim vardı.....

• Konu Sahibi LayLayLomHop
sevgili balböcegi,konunu okurken o kadar duygulandimki anlatamam.azmini ve okuma istegini kiskandim dogrusu.bu yaziyi özellikle kizima okutturacagim.seni örnek almasini isterim.sevgiyle kal.:teselli:

tebrikler canım
Allahım yolunu açık etsin.

bu kadar azimli olman gerçekten çok güzel. okurken duygulandım . çevremizde o kadar kişi var ki okumak isteyipte aile baskısı yüzünden okuyamayan .. sen bunu başarmışsın tebrikler .

Allahım yolunu her zaman acık etsın canım

sabır herşeyin başışakkıdı

tebrikelr canım:1hug: inş. mesleginide alırsına.s.

canım benim çok duygulandım aferin sana istedikten sonra herşey olur ,bol şansssyerimseniben

bir damla yaş süzüldü gözümden okurken yazını allah bundan sonra da her istediğini gönlüne göre versin yoluna engel çıkarmasın inşallah

azminden dolayı tebrik ederim canım.Allah herşeyi gönlüne göre versin sevgiler

arkadaşım seni tebrik ederim olayın dramatik yanı aşagı yukarı aynı bana benziyor aynı şeyleri bende yaşadım bu arada birde zorla evlendirildim söz günü sabaha kadar ağladımda kimse gıkını çıkartmadı istemiyoruz seni dediler açıkçanetçe suçum kadın olamaktı düğünde yalvardım yakardım ...daha sonra doğal olarak evlilik sorunları onda bile olay çıkarttılar gelme bir daha bu eve yani ayrılıpta gelme diye..... şimdi çoçuğumvar okuyorum....şimdi babam bana gelip iyi baba gibi davranıyor...ama biliyorum ben evliysem o iyi baba....

okumak gibisi var ben bu yasta bile kucucuk cocuklain okula gittiyini gorunce gozlerim doluyor ben okulu cok eviyorum benim okuma sansim yoktu olsada okuyazdim cunku kafa almiyordu acikalsa keske almayinca almiyor neyapcan simdi 24yasindayim ama gene almiyor saatlerce okula giden cocuklara baksam doyamiyomicimde kaldi

inşallah üniversite de istediğin bölümde okursun kolaylıkla kazanırsın

ne güzel bir örneksin canim,tebrik ediyorum seni...dilerim en güzel yerlere gelirsin...herkese örnek olursun...

ben de seni alnından öpmek istiyorum canım

helal olsun sana. sabrına azmine maşallah. allah daha güzel ve daha iyi bi hayat nasip etsin sana hep böyle kal canım allah yolunu açık etsin.

cnm azmine sabrına hayran oldum.senin gibi çok aklı başında,saygılı bi evlata sahp oldukları için ailen çok şansllı.umarım onlarda farkındadır.herşey gönlünce istediğin gibi olsun inşallah

Aminnn:Saruboceq:
teşekkür ederim arkadaşlar allah sizlerinde gönlüne göre versin a.s.

ya depresyondamıyım neyim yazılanları ağlayarak okudum

a.s.işte örnek bir davranış,istediğini bilen ayakları yere basan............... keşke herkes senin kadar gayretli olsa, emeğinin karşılığını kat kat fazlasıyla alman dileğiyle :hooray:

Hikayen, inşallah seninle zıt yönde düşünenlere örnek olur seni tebrik ediyorum bundan sonra da yaşantında dilerim herşey gönlünce olur... :1hug: a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…