Derin Endometriozis (Çikolata Kisti) sebepli Rahimin bağırsaklara yapışması - Bağırsak Ameliyatı-Yapışıklıklar

Biosteron hem çok pahalı hemde etkisini şıp diye göstermez hayat boyu bile kullanacaksın diyen doktor var, bence farklı markarın dhea desteğine bakın internetten Biosteron a o parayı vermeyin ben aylarca kullandım etkisini göremedim ama uyku düzeni hormonal dengesizliklere iyi gelmişti ama ben puritans pride, natures bounty gibi markalarınkini aldım belli bir zaman sonra Biosteron un fiyatına yetişemedim artık diye
Ama arı sütü kesinlikle kullanın
Co q10 aktif formunu kullanın

İnşallah ameliyat şifa olmuştur. Ağrıların geçer inşallah. Çekenbilir o ağrıları. Yalnız ben doktoruma sordum adenemyozisle birlkte endromiyosiz var mı diye. Yok dedi. Olsa yumurta oluşturmada zorlanırdık sende yumurta oluşuyo dedi. Sadece adenemyosiz var ve rahmi kastığı için embriyonun tutunmasını engelliyo. Hsg çekilmiştim yapışıklıkta yoktu. Şimdi tüp bebek deneyeceğim eğer tutmazsa açık ameliyat olacağım adenemyosizden dolayı. Sonra tekrar tüp bebek. Tabi inşallah gerek kalmaz zor bi ameliyatmış çünkü

Yaaaa bak arada kaldım şimdi .Halbuki tüp bebek öncesi de o ilaçları kullandırıyolarmış 15 günlük süreç tüp bebek demişti.Ben kanal tıkanmadan tekrar yumurta geliştirmeye calısıyorum .Acaba siz biliyomusunz yumurta gelşitirmeye cevap veriyosa icinde yumurta varmıdır yoksa bos mudur

15 günde dhea desteğinin cevap vereceğini pek sanmam uzun vadeli takviyeler onlar
Doktorunuz ne dediyse öyledir ben birşey diyemem
Yumurtanın dolu olup olmamasını kimse tahmin edemez arkadaşım nasip

Çok şükür arkadaşım konuyu da güncelledim
Adetim çok güzel geçti Allaha binlerce şükür olsun
Allah herkese şifa bulmayı nasip etsin
Adenomiuosiz için açık ameliyat olmadan önce Ercan beyden görüş alın derim

Ayyy çok sevindimm. Umut oldun teşekkürler.

Merhaba kızlar benimde çikolata kistlerim var doktor ameliyat olman şart diyor. İyi bir doktor araştırıyorum, ameliyat olup memnun kaldığınız doktorlar varsa bilgi verir misiniz? Hiç çocuğum yok ve çocuk istiyorum bu yüzden en az tahribatla çıkmam lazım ameliyattan

Ameliyat ücretin ne kadar tuttu

Merhaba aynı durumu şuan yaşıyorum uzun yıllardır sebebi bulunmayan karın ağrılarım vardı son bir yıldır adet sancıların asiti şiddetli bir hal olunca bikac ayrı doktor gittim öncelikle eskiden endimetriosiz konusunda hekimlerin fazla bilgisibolmadigini halada bir çok hekimin endometriosiz konusunda bilgisiz olduğunu gördüm özelliklede kistr olarak büyük bir kitleniz yoksa genelde göz ardı ediliyor ben en son iki hekime gittim birisi kartal lütfi kirdar sehir hastanesinde doktor ahmet kale bağırsaktaki nodülü o tespit etti zeynep kalbimdeki doktorlar sultan seren karakuş ce eşi resul karakusta iyidir ameliyat olmak konusunda biraz tereddütlerim var çünkü benim.asil sıkıntım 6 aydır bacağındaki siyatik sınır sıkışması için doktor doktor gezmem zaten kadın dogumada bu ağrı için gitmiştim ama bana bacağım ağrısının endometriosiz kaynaklı olduğuna garanti veremiyorlar bende ameliyat olmak istemiyorum ağrım geçmeyecekse ameliyat bikac yıl sonra olmak istiyorum yani durum çok karışık bir halde

Merhaba geçmiş olsun. siyatik sinir sıkışması için Prof. Dr. Taner Usta var İstanbul Acıbadem Hastanesinde Türkiyede ilk ameliyatı o yaptı diye biliyorum bir araştırın isterseniz.

Merhaba bende aynı durumdan muzdaribim iki yıldır çekiyorum ilk baslarda gaz sikismasiyla basladi gitmediğim doktor kalmadi 2 yıldır hic bir sey bulamayıp benm ağrılarımın psikolojik oldugunu soylediler en son gittiğim doktora durumumu anlattım doktor once şüphe etti ama oyle bir durum yok dedi jinekilojik degil dedi bana ağrılarımın geçmesi icin kök hücre tedavisi verdi oda ağrılarımı geçirmedi tekrar gittim bu sefer polip var dedi ameliyatsız uyuşturmadan hemen aldı acı duymadım doktorun eli hafif polip alindiktan sonra ağrı şiddeti daha da arttı kasiklarim da bir şeyler var ve asiri rahatsiz etmeye basladi beni gecen tekrar gittim şikâyetlerim gecmedi dedim bu sefer normal çikolata kisti var endometriozis dedi doğum yaparak ancak atarsin dedi ve normal yoldan daha once bir çocuğum olmuştu su anda bu normal yoldan engel olduğunu ve tüp bebek yapmamı soyledi tuo bebeğin bu hastalığa engel olmadığını söyledi kafam o kadar karisti ki ilk başta yok dedi daha aradan bir ay ancak geçmesine rağmen ikincisinde var demesi beni şaşırttı acaba ne yapmalıyım beni bir bilgilendirirmisiniz? Bu hastalık laporoskopi ile görülür su anda görülmüyor dedi da görülmüyorsa neden kesin var diyor kafam cok karıştı bu ağrılarla ben nasil sağlıklı çocuk dünyaya getiririm yardimci olurmusunuz?

ilk sayfada adı geçen doktoru yani ercan Baştu dan başkasını tavsiye edemem ben

endometriozis bulunduğu bölgeye göre sinirlere baskı yapar ve bacak ağrısına sebep olur bizzat yaşadım .
ama sinir sıkışmalsı vs şeklinde bir tanı almamıştım
ama şunu çok net söyleyebilirim ki
eğer adetlerin çok ağrılı geçiyor ise bence bu ameliyatı olmalısın
yeniden doğmuş kadar oldum diyebilirim
ben hayatımda hiç bu kadar rahat bir adet dönemi geçirmemiştim maşallah diyeyim .

Ercan bey işinin çoook ehli bir doktor git derim .

arkadaşım hiç bekeleme Ercan Baştu ya muayene ol
asla asla asla doğum endometriozis i geçirmez
benim konumun ilk sayfasını okumanı tavsiye ederim aynı şeyleri tekrar tekrar yazmak zor geliyor artık açıkçası :)
ilk sayfayı oku neler yaşadım ne süreçlerden geçtim
ben bu hastalığın peşinde 10 yıl harcadım
kesinlikle Ercan bey ile görüşmelisin

Yaklaşık 2ay olmuş ameliyatiniza şimdi nasılsınız

Şimdi nasılsınız

Son durumunuz.nedir benzer durumlar bendede var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…