diş teli taktırmak istiyorum...

Porselen braket ve cok uygun fiyat inanamoyorum cok tesekkur ederim en kisa zamanda muayenesine gidecegim cok cok tesekkur ederim yardimin icin ne kadar sevindim anlatamam

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba.Benim bir sorum olacaktı.Acaba kayseride önerebileceginiz ortodontist var mı?Tel taktirmak istiyorum ve suan gercekten iyi bir ortodontist tanimiyorum.Yardimci olursaniz cok sevinirim

ACİLL BANA CEVAP ATAR MISINIZ LÜTFEN BENDE TEL TAKTIRCAM VE TAKSİTLE BİR YER ARIYORUM NAKİT PEŞİN HEPSİNİ ÖDEYECEK İMKANIM YOK AMA TAKSİTLE SORUN OLMAZ LÜTFEN SİZDEN DÖNÜŞ BEKLİYORUM ADRES KONUSNDA :)

Porselen braket ve cok uygun fiyat inanamoyorum cok tesekkur ederim en kisa zamanda muayenesine gidecegim cok cok tesekkur ederim yardimin icin ne kadar sevindim anlatamam
MERHABA SEN TEL İÇİN FİYAT ALDIN MI VE YAŞ KAÇ 24 YAŞINDAYIM BENDE NE KADAR SÜRE KALACAK TELLER

MERHABA SEN TEL İÇİN FİYAT ALDIN MI VE YAŞ KAÇ 24 YAŞINDAYIM BENDE NE KADAR SÜRE KALACAK TELLER

1.5 ay zaman geçmiş, acil demişsin ama yeni gördüm. Adresi, mecidiyeköyde cevahir avm karşısı. telefonu : 212 230 47 48 . Taksit yapıyorlardı tedavi süresince(değişmediyse tabii ki) telefonla önce bir sorun isterseniz. Emre bey'e 2-3 arkadaşımı da yönlendirdim. Memnun olmayanı görmedim açıkcası. Selamlar...

Ceren ben ankara keçiörende oturuyom. Dişlerimde çarpıklık var ama yaşım 30 üstü. Eşim yaptırabilirsen yaptır dedi. gittiğin yerde yaş sınırı varmıki. ankarada şubelerı varmı bu gitdiğin yerin. peşin verememde taksitli ödeme yababilirim zati. Hadi bacım yardımçı ol sana zamet. numaralarını arayınca sölerler gerçi. Allaha emanet olunn

Ablacım ben 21 yaşındayım , ismim Ahsen , mesajını görünce ben cevap yazayım dedim. Ceren yok herhalde forumda.

Sağ köpek dişim arkasında bir dişim çıkmıştı, zamanla diğer dişlerimi sağa sola doğru iterek diş yapımı bozmuş. Sebebin o diş olduğunu sonradan öğrendim. Üst çene de de yamukluk vardı.

Gülmek çok zor oluyor gerçekten, eskiler varsa neyse, yeni birileri var ise ortamda, gülmemek için çok gayret göstermek gerekiyor.

Fiyatlara baktım 6000-8000 civarı ve peşin isteniyor genelde. Umudum kalmadı, nasıl vereyim o kadar parayı bir çırpıda, zaten öğrenciyim. Ailemi çok sarsmış olurdum.

Forumlara, diş teli kullanan insanların yorumları için girdiğimde, ceren in gittiği yeri ve fiyatın uygun olduğunu gördüm ancak taksit mantığını anlayamadım.

Çekinerek gittim muayeneye, Alpdent Emre Bey çok iyi davrandı, geçmiş düzelen hastaların başlama ve bitme resimlerini gösterdi, aynı benim dişlere benziyordu. Başkasının bitiş fotolarını görünce çok şaşırdım. Telle bu kadarına pes dedim. :)

Neyse 4000 tl fiyat verdi, 20 ay sürede her ay 200 tl ödeyebilirsiniz. Dedi, Başladık tedaviye o diş çekildi. Yukarıda diş çekmeye gerek yokmuş.
2 ay oldu başlayalı tedaviye çekilen dişten kalan boşluk doluyor. Diğer dişlerinde hizaya geldiğini hissediyorum.
Mutlu ve umutluyum .

Sorunuza gelince 60 yaşında bir teyzeye burda yanımda tel takıldı. Yaş sorun olmuyor. Taksitlendirmeyi zaten kendimden örnek vermiştim.
Ankara da yerleri var diye duymuştum. Ama soramadım.

Canim ben de gecen haftasonu gittim gorustum bana tedavin 15 ay surer dedi 4500 tl fiyat verdi 300 300 odersin dedi cevremdeki herkes cok fazla fiyat soylemis dedi, bence de oyle 18inde gidip taktiracagim ama fiyatta indirim yapmasini isteyecegim en once
Acaba yapar mi

Ablacım , Diş yapısına göre fiyat veriyorlar, konuştuklarımın birine 3500 fiyat vermişler. Başkası da 4500, porselen, görünmeyen diş fiyatları daha yüksekmiş. maliyet çok değişiyormuş. Benim metal oldu, size porselen fiyat mı verdi acaba ?
Ama diğer çok yere de sorduğumda en uygun yer orası idi. Kabul ettim düşünmeden. tanıştığım bir ablanın tedavisi bitmiş, bozulmaması için içten tel takılmış. Bir süre böyle devam edecekmiş. Telefonundan eski resmini gösterdi, şok oldum.
Ben internet yorumlarından ziyade birebir samimiyete inanırım. Onların 1-2 cümlesi yüzlerce kelimelik internet yorumlarından güvenilirdir bence. Sizde bana güvenmeyin , gelin buradaki tedaviye gelenlerle konuşun.

Benim dişler 2 aydır gayet iyi gidiyor.
Zaman içinde dişlerim ile ilgili yorumları yazarım, soran olursa .

Fiyatta indirim yaparlar diye düşünüyorum. Zaten peşin çalışmama sebepleri de budur gibime geliyor.
Ama bilmiyorum durum nedir , belki de dişlerinizin durumuna göre uygun bir fiyat bile vermiş olabilirler.
Bazı yorumlarda bazı kliniklerin fazla diş çektiği, daha kötü yaptığını okudum. Diğer klinikleri de araştırın. fiyat olarak karşılaştırın, güvenilirliklerini sorgulayın, ona göre net kadar verin derim ben.
Sevgiler...

Benim dislerimdeki tek sorun o ustteki kopek dis, kendisi de soyledigi digerleri son derece duzgun.. Porselen braket daha tuzlu eger estetik kaygin yoksa tel olani oneririm ikisinin de islevleri ayni dedi ben de daha uygun olani sectim dogal olarak.. Ben de kendisini cok begendim ve diger hastalarin oncesi sonrasi fotograflarini gosterdi cok basarili buldum ayrica her yer tedavi suresince taksit yapmiyor, ben de ogrenciyim 4500 tl biraz fazla bir rakam tabi

Günaydın kızlar, işe giderken bi baktım gözaltı lekeler için krem tavsiyesi arıyodum, bu konuya bi daha baktım ki almış yürümüş :) .

Splath ve ahsen , haberiniz olmayabilir. Bende öğrenci idim o zamanlar %10 indirim yaptılar . İnternete filan yazamıyorlarmış. Diş hekimleri birliği böyle indirim yazılarını yasaklamış.

Eminim ki size de indirim yaparlar. Splath , Emre Bey' gittiğinde lise ve üniversitelilere öğrenci indirimi varmış , 2.5 yıl önce gelen hastanız -Ceren Karlı - ya da indirim yapmışsınız dersen kesin indirir. Zamanla tanırsın iyi niyetlidir.

İnşallah indirim yaparlar da sana mahçup olmam.

metal mi şeffaf mı taktırıyorsunuz acaba?
Kizlar ben tellerimi dun taktirdim, alt ve uste takilacakti ilk once uste takildi onde olan disime yer acilip iki ay sonra onun da ustune ve alt dislerime de takilacak, fiyatta degisiklik yapilmadi ben de israr etmek istemedim zaten, normal klasik tellerden taktirdim porselen secegenim vardi ama o 500 tl farkla oluyordu estetik kaygim olmadigi icin istemedim zaten porselen braketler normal tellere oranla biraz daha dayaniksiz oluyormus.. Bugun ikinci gunum tellerin agzimda olmasina alisamadim hic ama simdilik dislerimde sadece hafif baski var agri yok, cok buyuk ihtimalle de bir iki gune aci agri baslayacak

Üzüldüm fiyatı inmediklerine
Hayırlı olsun yine de. 1-2 gün tellerin germesinden dolayı azcık sızı oldu bende sonra rahatladım.
3-4 aya düzelmeler başlayacak sende farkedersin.

Alpdent mediciyeköy Emre Bey 'den bahsediyoruz. (internette adresleri vardır) Giden tüm arkadaşlarımın dişleri milimetrik sıralı gibi oldu. İşlerini düzgün yapıyorlar ona şüphe yok ama
Öğrenci indirimi vardı, %10 kadar hatırlatınca iniyorlardı da ,uygulamaları mı değişti onu merak ediyordum.

Bende bu konuyu o kadar çok araştırdım ki devlet hastanesi bile 3.500 istedi benden ve 3 yıl sonra anca gelecekmiş bana sıra bende özelde yaptırmaya karar verdim ve yine baya araştırdım ankarada gitmediğim semt kalmadı çoğu dişçiye gidip fiyat aldım 7 diyende oldu 4 diyende daha ucuzu yok 4.500e Çankaya'da bi klinikte taktırdım çok memnunum hiçbi sıkıntı yaşamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…