Diyet arkadaşı aranıyor - Hedef 60 kg

Dün sahurda yulaf tostu ve bir domates
İftarda kıymalı bezelye yemeği bir tabak
3 kaşık basmati pilav
3 tane çiğköfte yedim
Komşum kahveye çağırdı
Sütlü nescafe
Küçük bir kare kadife tatlısı yedim
Dün kaçırdım biraz

Sahurda 1 haşlanmış yumurta
İki küçük salatalık
Bir domates
İki dilim füme piliç eti
Bir dilim örgü peynir
İftarda:
1 kase mercimek çorbası
1 kase salata
Üç yemek kaşığı kremalı mantarlı tavuk
Çayla abur cubur yemeyi düşünüyorum abartmadan

Kızlar selaam,

ben de midemi üşütmüşüm valla 2 gündür çok fenayım. sadece patates ve pilav yiyorum :KK43:
pisboğaz olduğum için çayla 2 kurabiye yedim.
diyete 1-2 gün ara veriyorum toparlayana kadar.

Selam kızlar,

toparlıyor gibiyim ama ağzım da boş durmadı valla. ben hiç bugünü saymayayım.
yarın kaldığım yerden devam edeceğim.

Kızlar ben 93 kiloyu gördüm bendeki duygusal açlık habire yiyorum ama durmam gerek Bi yerden başlamam gerek ramazanda iyi Bi fırsat bunun için

Kızlar günaydıın,

Bugün tartılma gafletinde bulundum. yine kilom artmış doğal olarak :KK43: bahsediyordum ya işte hep iki ileri bir geri, aynı yerde sayıyorum diye. tam olarak demek istediğim buydu. 1 hafta 10 gün mükemmel gidiyor, sonra bir sebepten bozuluyor. bu sefer de hastalıktan bozuldu ve toparlaması daha da zor oluyor. şu an canım sürekli karbonhidrat ve şeker istiyor.

neyse bu sabah 4 yemek kaşığı yulaf, iki kaşık yoğurt, 12 adet çiğ badem, 1 muzla yulaf lapası yaptım.

Umarım günün geri kalanı güzel ve hareketli geçecek. herkese iyi pazarlar :)

Benide ekler misiniz 63,3 üm üf bugün tatlı yedim ama diyete başlıycam. Bugün kayıt oldum nasıl oluyor hiç bilmiyorum bu siteyi ne yapmam gerektiğinide anlamadım😔

Kızlar ben 93 kiloyu gördüm bendeki duygusal açlık habire yiyorum ama durmam gerek Bi yerden başlamam gerek ramazanda iyi Bi fırsat bunun için
Bende aynıyım sürekli bozup bozup yedim durdum en son kasımda 58 dim şimdi 63 belim ve kalçam 4 cm kalınlastı

X