Diyet arkadaşı aranıyor - Hedef 60 kg

Hayırlı ramazanlar bu arada sahur menümü de yazayım. 2 kaşık yulaf süt bal yarım muz karışımı
2 yumurta haşlama salatalık domates yedim.

Kızlar selam,
Hayırlı ramazanlar. ben oruç tutmuyorum. tutan arkadaşlar da listelerini paylaşabilirler. ben listemi paylaşıyorum.

sabah: lor peyniri, zeytin, 1 dilim ekmek, salatalık
ara: 1 muz
öğle: azcık erişte ve tavuk yanına az salata
ara: 1 elma
akşam: barbunya ve yanına salata

spora gittim, tabi ki dönünce çoook açtım. spor beni çok acıktırıyor :KK43:
21:30 gibi 1 salatalığa iki kaşık yoğurt ekledim, biraz da pul biber kekik ekledim.

sizin nasıl geçiyor?

Kızlar selam,
Hayırlı ramazanlar. ben oruç tutmuyorum. tutan arkadaşlar da listelerini paylaşabilirler. ben listemi paylaşıyorum.

sabah: lor peyniri, zeytin, 1 dilim ekmek, salatalık
ara: 1 muz
öğle: azcık erişte ve tavuk yanına az salata
ara: 1 elma
akşam: barbunya ve yanına salata

spora gittim, tabi ki dönünce çoook açtım. spor beni çok acıktırıyor :KK43:
21:30 gibi 1 salatalığa iki kaşık yoğurt ekledim, biraz da pul biber kekik ekledim.

sizin nasıl geçiyor?
Benim orucum da bozuldu maalesed adetin son gunlerindeydim tutarım belki dedim ama olmadı. 1 buçuk gibi az patates 1 kepçe mercimek çorba 2 dilim portakal az reçel ve ekmek karışık yedim biseyler
5 buçuk gibi de etli menemen gibi bişey yaptım yanında çeyrek ekmek 1 kase tarhana salatlaik yedim birazda oğlundan kalan erişte

Kızlar selam,
15 Mart itibariyle güncel kilolarımızı aşağıya ekledim. her hafta çarşamba günü tartı günü yaparız :mapus:

gnc_ : 73.5 kg - hedef: 62
raincu:
Lizz: 68.8 kg - hedef:
hayaldebaris: 68.0 kg hedef:
portakalafisildiyordum: 68 kg hedef:
memurhanım: 68 kg hedef:
odik: 71kg hedef: 62
blacktea66: 67.7 kg hedef:60
Liliee_: 75 kg hedef: 65 kg

Kızlar selam,

boyum 162, kilom 72. Hedefim 2 ay içerisinde en az 8 kg vermek. kendi başıma asla motive olamıyorum. 2 kg kilo verip 3 kg alıyorum. kendimi en azından 2 ay kadar sıkı bir diyete sokmak istiyorum. var mı katılmak isteyen?
Merhaba, bende aranıza katılmak istiyorum. 22 Mart Çarşamba günü tartıldım 81.8 kiloyum.
Ramazana 1 gün önceden oruç tutmaya başladım. Şu anlık bir kaçamak yapmadım. Beslenmem iyi gidiyor. Şimdilik spora gidemiyorum hareketsizim. Spor üyeliğim var, haftaya gitmeyi planlıyorum. 59-60 kilodan şu Anki kiloma çıktım. Eski kiloma geri dönmek istiyorum. İlk hedefim 10 kilo vermek:)
Haftaya çarşamba güncellerim kilomu, yani hep birlikte :)
Gazamız mübarek olsun :))

Merhaba, bende aranıza katılmak istiyorum. 22 Mart Çarşamba günü tartıldım 81.8 kiloyum.
Ramazana 1 gün önceden oruç tutmaya başladım. Şu anlık bir kaçamak yapmadım. Beslenmem iyi gidiyor. Şimdilik spora gidemiyorum hareketsizim. Spor üyeliğim var, haftaya gitmeyi planlıyorum. 59-60 kilodan şu Anki kiloma çıktım. Eski kiloma geri dönmek istiyorum. İlk hedefim 10 kilo vermek:)
Haftaya çarşamba güncellerim kilomu, yani hep birlikte :)
Gazamız mübarek olsun :))
hoş geldiniiz, sizi de listeye ekliyorum :KK200:
çok güzel başlangıçlar olsun hepimiz için. bol motivasyonlu devam edelim:nazar:

İyi akşamlar herkese bugün oruca baslayabildim şükür sanırım sahuru yazmamıştım
Yulaf granola süt karışımı ve etli menemen ile az ekmek salatlalik yedim
İftarda 1 kase tarhana 6 7 tane köfte ile çeyrek kadar ekmek salata yedim

Merhabalar kiloyu haftalık mı gireceğiz
Bu arada dün ki yediklerimi yazayım.
Sahurda yulaf tost iki küçük salatalık bir küçük domates
İftarda bir tabak kuru fasulye 3 yemek kaşığı bulgur pilavı bir ızgara tavuk budu yedim
Bir kurabiye iki minik lokum yedim çayın yanında
Bu akşam tekrar yazarım yediklerimi

kızlar selaam,

akşama liste yapıcam hepinizi eklicem :) yeni katılan arkadaşlarımızı da katıldıkları tarihten itibaren eklerim.
grup olarak 15 martta başladık - herkes güncellemediği için kesin bir tartı tarihi belirlemek zor. normalde 15 mart - 22 mart - 29 mart olmak üzere her çarşamba demiştik. başka gün önerisi olan varsa paylaşsın lütfen.
benim diyet de iyi gidiyor, dün biraz pide fazla kaçtı. spora gittim akşam :spor:

kızlar selaam,

akşama liste yapıcam hepinizi eklicem :) yeni katılan arkadaşlarımızı da katıldıkları tarihten itibaren eklerim.
grup olarak 15 martta başladık - herkes güncellemediği için kesin bir tartı tarihi belirlemek zor. normalde 15 mart - 22 mart - 29 mart olmak üzere her çarşamba demiştik. başka gün önerisi olan varsa paylaşsın lütfen.
benim diyet de iyi gidiyor, dün biraz pide fazla kaçtı. spora gittim akşam :spor:
Benim için farketmez. Hafta ortası olması iyi aslında. Çarşambayı bekliyorum :))
Bu akşam iftarda; kavurma 1 yk pilav, ezogelin çorba ve kaşık salata yedim. Masa doluydu ama tadına bile bakmadım zaten karnım doyuyor aç gözlülüğe gerek yok :) bugünü de tatlısız geçirdim ✅ ve dün akşam bisikletimle yarım saat dışarıda dolaştım, toplam 5.5 km sürmüşüm

Hayırlı akşamlar kızlar sahurda sandviç
İftarda
Bir kase mercimek çorbası
İki yemek kaşığı kremalı mantarlı tavuk
Üç yemek kaşığı makarna
Bir kase mevsim salatası
Bugün hiç iştahım yoktu az yedim
Toplam 900 kalori falan aldım

Hayırlı akşamlar kızlar sahurda sandviç
İftarda
Bir kase mercimek çorbası
İki yemek kaşığı kremalı mantarlı tavuk
Üç yemek kaşığı makarna
Bir kase mevsim salatası
Bugün hiç iştahım yoktu az yedim
Toplam 900 kalori falan aldım
Allah kabul etsin. ben de yediklerimi yazayım.

sabah: 1 yumurta, 1 dilim peynir, 4 zeytin, 1 dilim ekmek, domates salatalık
ara: 1 mandalina
öğle: peynirli sandviç + az salata
ara: yeşil çay + 3 ceviz + 1 hurma
akşam: 4 yemek kaşığı et yemeği, 4 yk bulgur pilavı ve az yoğurt

spor olarak da yarım saat eliptik yaptım. adım sayım 3bin küsür.

tabloyu da güncelleyip ilk gönderiye sabitledim. çarşamba günü tartılıp güncelleriz.

İyi akşamlar dün yazamadım ama bugün yazayım. Sahurda etli menemen q kase yofurt ve salatlaik yedim. İftara yakin uyudum dayanamadım kalktm hemen ezan okundu yemek hazırlayan kadar 10 kadar fındık yedim pogaca yapmıştım yarım da ondan iftarda ise 1 kase şehriye çorba 6 7 kadar lahana sarma yoğurt az salata

Bugün iftarda 1 kase tarhana çorbası, (dün fazla yaptığım) 5 yk kavurma , avuç içi kadar pide, havuçlu karışık salata yedim. Canım çok tatlı istiyordu gün içerisinde irmikli fit yalancı tiramisu yaptım. Toplam tatlı 300 kalori oluyor. İçerisinde bal var sadece tatlandırmak için.
Bu akşamın kalori hesabını yapmadım, bundan sonra yapmayı düşünüyorum. İftardan 1 saat sonra 40 dakika dışarıda bisiklet sürdüm, fena terledim :)
Şu anda da dukan birası yaptım onu içiyorum :)

sabah: 1 yumurta, 1 dilim peynir, 4 zeytin, 1 dilim ekmek, domates salatalık
ara: 1 mandalina
öğle: peynirli sandviç + az salata
ara: yeşil çay + 3 ceviz + 1 hurma
akşam: 4 yemek kaşığı et yemeği, 4 yk bulgur pilavı ve az yoğurt

spor olarak da yarım saat eliptik yaptım. adım sayım 3bin küsür.

tabloyu da güncelleyip ilk gönderiye sabitledim. çarşamba günü tartılıp güncelleriz.

Çok güzel olmuş, uğraşmışsınız teşekkür ederim 🙏🏻 💐💐

İyi aksamalar kizlar
Sahurda 2 haşlanmış yumurta salatalık domates yarım poğaça yedim 1 bardak süt içtim
İftarda 1 kase şehriye çorba
Kısır yanında salata ve domates
Çay yaninda da oğlumdan kalan az poğaça yarım kurabiye bı kaç kaşık sütlaç

X