Diyet arkadaşı aranıyor - Hedef 60 kg

Kabak detoksi nasıl oluyor bende yapayım.birde haftaya Perşembe orucluyuz ya öncesinden de 3 gün oruç mu tutsak beraber
Hemen paylaşıyorum:

Sabah: 2 adet yumurta, 2 dilim peynir ve yeşillik
Öğlen: Kabak detoksu
Ara: 2 porsiyon meyve
Akşam: Kabak detoksu

Kabak tarifi: Rendelenen 2 kabağın rendelenmesi ve yağsız tavada öldürülmesi ile beraber bir kenarda soğutulduktan sonra içerisine 3 yemek kaşığı kadar herhangi bir yoğurt koyup karıştırılıyor. İsteğe göre sarımsak, dereotu, maydanoz, acı baharatlar konulabiliyor.

Merhabalar mesajları şimdi gördüm ama sabah tartilmistim. 68.9 çıktı. Kilo içinde doktora gittim bugün kan verdim bakalım ne diyecek artık bu kilolardan kurtulmak istiyorum

Kızlar selam,

boyum 162, kilom 72. Hedefim 2 ay içerisinde en az 8 kg vermek. kendi başıma asla motive olamıyorum. 2 kg kilo verip 3 kg alıyorum. kendimi en azından 2 ay kadar sıkı bir diyete sokmak istiyorum. var mı katılmak isteyen?
Merhabalar
Bende bugün 10kilo fazlamı vermeyi planlıyorum. Henüz bir planım yok aslında ama şekeri kesip su içmeye başladım. Bende katılmak isterim.
Şuan güncel kilom 71 hedef kilom 62 boyum 173
Şimdiden kolay gelsin

Hemen paylaşıyorum:

Sabah: 2 adet yumurta, 2 dilim peynir ve yeşillik
Öğlen: Kabak detoksu
Ara: 2 porsiyon meyve
Akşam: Kabak detoksu

Kabak tarifi: Rendelenen 2 kabağın rendelenmesi ve yağsız tavada öldürülmesi ile beraber bir kenarda soğutulduktan sonra içerisine 3 yemek kaşığı kadar herhangi bir yoğurt koyup karıştırılıyor. İsteğe göre sarımsak, dereotu, maydanoz, acı baharatlar konulabiliyor.
Çok az değil mi bu yemek acikmadin mi bacim

Aslında hepimizin vereceği çok kilo yok. En fazla 10 kilo. Ama işte irade irade irade. Ben bekarken instagrami yeni yeni kullanmaya baslamistim. O zamanlar nisanliydim ve düğüne kadar kendimce diyet yapmak istemiştim..instagram o zaman daha samimi bir yerdi, diyet yapan arkadaslar hep paylasim yapardı. Onları takip ederek 2 ayda 4 kilo vermiştim. Şimdi instagrama bakınca tek isteğim daha çok yemek yemek😅😅😅

Aslında hepimizin vereceği çok kilo yok. En fazla 10 kilo. Ama işte irade irade irade. Ben bekarken instagrami yeni yeni kullanmaya baslamistim. O zamanlar nisanliydim ve düğüne kadar kendimce diyet yapmak istemiştim..instagram o zaman daha samimi bir yerdi, diyet yapan arkadaslar hep paylasim yapardı. Onları takip ederek 2 ayda 4 kilo vermiştim. Şimdi instagrama bakınca tek isteğim daha çok yemek yemek😅😅😅
Evet ilk bı baslasak devamı gelecek sanki de başlamak zor geliyor. Yine canım abur cubur istiyor yorgunum oğlan TV yi kırdı canım sıkkın ☹️

Yarım saat Leslie yaptım cnm çıktı.aksam yemeği az salata ve haşlanmış patates yarım kase yoğurt .
2 litre su tam 15 bin adım ile günü kapatıyorum

İyi akşamlar kızlar,

ben gün sonu raporumu vereyim:

sabah 2 yumurta, 1 dilim peynir, 3 ceviz + yeşillik
ara:1 küçük muz
öğlen: kabak yemeği + 4 kaşık yoğurt + 3 ceviz
ara 2: 1 küçük muz
akşam: 4 yk pilav + 4 yk fasulye + 1 bardak ayran (hiç kabak yiyesim gelmedi valla :sus:)

7.30'da yeme içme işini bitirdim. bugün tam 3 bardak bitki çayı içtim, normalde 4 bardak kahve içerim onu da 2de tuttum.
spor yapmadım, yarım saat yürüyüşüm vardı.

sizde ne var ne yok?

o kadar uzun süre diyet yapınca irade falan kalmıyor :KK43: insan bıkıyor. hep son diyorsun asla bitmiyor ...

Evet ilk bı baslasak devamı gelecek sanki de başlamak zor geliyor. Yine canım abur cubur istiyor yorgunum oğlan TV yi kırdı canım sıkkın ☹️
çok geçmiş olsun :KK43: maalesef kendimize her durumda yemeye alıştırdık herhalde. mutlu olunca yiyeyim, mutsuz olunca yiyeyim. şu yemek yemeği unutan insanlara hayret ediyorum valla

çok geçmiş olsun :KK43: maalesef kendimize her durumda yemeye alıştırdık herhalde. mutlu olunca yiyeyim, mutsuz olunca yiyeyim. şu yemek yemeği unutan insanlara hayret ediyorum valla
Benim aklımdan hiç çıkmıyor ☹️ abur cubur yemedim süt içip biraz leblebi yedim. Evi topladım camasirlari hallettim yattım

Kızlar selam,
15 Mart itibariyle güncel kilolarımızı aşağıya ekledim. her hafta çarşamba günü tartı günü yaparız :mapus:

gnc_ : 73.5 kg - hedef: 62
raincu:
Lizz: 68.8 kg - hedef:
hayaldebaris: 68.0 kg hedef:
portakalafisildiyordum: 68 kg hedef:
memurhanım: 68 kg hedef:
odik: 71kg hedef: 62

Kızlar selam,

boyum 162, kilom 72. Hedefim 2 ay içerisinde en az 8 kg vermek. kendi başıma asla motive olamıyorum. 2 kg kilo verip 3 kg alıyorum. kendimi en azından 2 ay kadar sıkı bir diyete sokmak istiyorum. var mı katılmak isteyen?
Beni de ekle😊 60,3 hedef 52

X