Diyet arkadaşı aranıyor - Hedef 60 kg

Evet ilk bı baslasak devamı gelecek sanki de başlamak zor geliyor. Yine canım abur cubur istiyor yorgunum oğlan TV yi kırdı canım sıkkın ☹️
Aaa🥺 çok üzüldüm hay Allah ya. çocuklu evde TV hep nasibini alıyor. Aslında TV koruyucu ekranlar var plastik. Zamanında çok uygunken almadik biz de. Şimdi hem pahalanmis hem o.ebatta bulamadık🙁 kelle koltuktayiz bakalım.

günaydın kızlaar,
mükemmel bir gün olsun :)

Ben güne ananaslı yeşil çay içerek başladım, ben de sade içemiyorum. henüz kahvaltı etmedim.

motivasyonunuz bol olsun:)

Aaa🥺 çok üzüldüm hay Allah ya. çocuklu evde TV hep nasibini alıyor. Aslında TV koruyucu ekranlar var plastik. Zamanında çok uygunken almadik biz de. Şimdi hem pahalanmis hem o.ebatta bulamadık🙁 kelle koltuktayiz bakalım.
Bu bizim 2. Desem ilki kırıldı ekran karardı tamamiyle eşim yaptirmadi ucuzundan aldı 1 tane koruyucu alalım dedim alinmadi kaldı öyle koruyucunun koruyacağına inanmiyormus eşim😂😂senin oğlun onu da kırar diyo😂 dünde üst tarafa atmış orda görüntü yok çatlaklar görünüyor

Bu bizim 2. Desem ilki kırıldı ekran karardı tamamiyle eşim yaptirmadi ucuzundan aldı 1 tane koruyucu alalım dedim alinmadi kaldı öyle koruyucunun koruyacağına inanmiyormus eşim😂😂senin oğlun onu da kırar diyo😂 dünde üst tarafa atmış orda görüntü yok çatlaklar görünüyor
Hay Allah ya🤦🏻‍♀️ koruyucunun koruyacagina inanmıyor muymus😃 artık inansın bir an önce bence😬

Yaza girerken hayal ettiğim vücut:

1678960724050.png

Yaz sonunda gerçekleşen :

1678960793225.png

kızlarr nasıl gidiyor? benim kabak detoksu yalan oldu, sabah yulaf yedim öğlen salata ara da diyet bisküvi, şimdi de spora gidicem. akşam tam listeyi paylaşırım.

Ben bence tükenmişlik sendromu yasiyorum. Kendimi oyaladigim tek şey biseyler yemek🥲 bunu nasıl kiricam bilmiyorum çünkü kendime ait bir alanım vaktim hiçbir şeyim yok
Aynen bende öyleyim bı telefonum var bir de abur cuburlarm. Vazgecmesi zor olacak gündüzleri çok yorucu geçiyor oğlum uyuyuncada tele bakıp abur cubur yiyorum 😟

kızlarr nasıl gidiyor? benim kabak detoksu yalan oldu, sabah yulaf yedim öğlen salata ara da diyet bisküvi, şimdi de spora gidicem. akşam tam listeyi paylaşırım.
Benim iyi gitmiyor regl oldum çikolata bisküvi yedim. tahlil sonuçlarmi aldım bı sorun yok diyor doktor diyetisyene yonlerdirdi ama ben kendi listemi kendim yapcam ve yarından itibaren başlayacam inşallah.

kızlar selam,

spor yalan oldu, regl oldum ben de :KK43: akşam nohut yapmıştım onu yedim.

X