Diyeti Sürdürme ve Motivasyon

hanımlar tartıldım 64.45 çıktm çok yavaş ilerliyor şuan da sanki ama akşamki yediğim çerez çubuk kraker ve az meyvesuynun vichan azabı hala içimde ve çokk acıktım muhtemelen öğlen abanıcam yemeğe :KK43:
Geçen hafta 65.2'ydi sanırım kilonuz. -800 gr ideal aslında 1 haftada. Elma bulma imkanınız varsa eğer bence bir küçük elma yiyin. Yemek yerken kendinize hakim olmanızı kolaylaştırır en azından. Bir de spor çok etkili. Ben kendimde bunu gördüm. Spora ilk başladıgimda 3 gun yaptım sadece. Hastalandim, sporu oyle bıraktım.saglikli da beslenmedim o süreçte .Sporu bıraktıktan 3-4 gun sonra tartildigimda kilo vermiştim. Gram olarak oynamıştı ama o bile cok mutlu etmişti beni. O yüzden sporu hayatımın bir parçası haline getirmek istiyorum. Siz de sıkın biraz dişinizi. Pazar gününe kadar tartılmayın. Bugünle birlikte 3 gün var önünüzde. Sporu 3 gün azmedip yapın bir de öyle bakalım kilonuza.

Merhabalar herkese, yeni gelenlere de hoşgeldiniz :) ben diyet programıma uygun şekilde ilerliyorum yine . Bu haftaki kontrolüm bugün olacak 3 de. Bakalım neler olmuş . Ama vücut olarak karın bölgemde ve bacaklarımda baya fark oldu. Bacaklarımda kilo yoktu zaten ama daha da incelmiş oldu . Bel kısmında hala istediğim yerde değilim ama sporun çok güzel etki ettiğini görebiliyorum. O yüzden sporsuz diyet yapmayın bence. Kolajene başladım 3 gündür . Öyle aşırı açlık hissetmiyorum artık gün içinde . Bir de şu züberin protein barlarından alıp stokladım. Biraz da okuldaki odama koydum. Günde yarısını yiyebilirmişim. Kolajen kullanananınız olursa eğer , bol su içmemiz gerekiyormuş 2.5 lt falan. Yoksa şişirir seni dedi diyetisyen . Diyet listesi sağolsun hayatımda ilk defa kelle paça çorbası içtim. Çok zorlandım ve nasıl bi tat alabiliyor insanlar bundan dedim 😅 Şimdilik iyiyiz bakalım bugün ne olacak , yazarım yine :)

Geçen hafta 65.2'ydi sanırım kilonuz. -800 gr ideal aslında 1 haftada. Elma bulma imkanınız varsa eğer bence bir küçük elma yiyin. Yemek yerken kendinize hakim olmanızı kolaylaştırır en azından. Bir de spor çok etkili. Ben kendimde bunu gördüm. Spora ilk başladıgimda 3 gun yaptım sadece. Hastalandim, sporu oyle bıraktım.saglikli da beslenmedim o süreçte .Sporu bıraktıktan 3-4 gun sonra tartildigimda kilo vermiştim. Gram olarak oynamıştı ama o bile cok mutlu etmişti beni. O yüzden sporu hayatımın bir parçası haline getirmek istiyorum. Siz de sıkın biraz dişinizi. Pazar gününe kadar tartılmayın. Bugünle birlikte 3 gün var önünüzde. Sporu 3 gün azmedip yapın bir de öyle bakalım kilonuza.
çokk teşekkür ederim inşallah hep birlikte güzel kilolar veriiriz burası beni çok motive etti herkesin ne yediğini ne spor yaptığını tek tek okuyorum bende şöyle yapayım böyle edeyim diyorum ama ara öğün yapmıyorum yerine su içiyorum çünkü acıktırıyor beni aksine zaten aramıyorum da hani acıktım dur bişey yiyeyim gibisinden sadece akşam azcık zorluyor işte gün içinde 3litre su şişiriyor karnımı yeterince :)

Merhabalar herkese, yeni gelenlere de hoşgeldiniz :) ben diyet programıma uygun şekilde ilerliyorum yine . Bu haftaki kontrolüm bugün olacak 3 de. Bakalım neler olmuş . Ama vücut olarak karın bölgemde ve bacaklarımda baya fark oldu. Bacaklarımda kilo yoktu zaten ama daha da incelmiş oldu . Bel kısmında hala istediğim yerde değilim ama sporun çok güzel etki ettiğini görebiliyorum. O yüzden sporsuz diyet yapmayın bence. Kolajene başladım 3 gündür . Öyle aşırı açlık hissetmiyorum artık gün içinde . Bir de şu züberin protein barlarından alıp stokladım. Biraz da okuldaki odama koydum. Günde yarısını yiyebilirmişim. Kolajen kullanananınız olursa eğer , bol su içmemiz gerekiyormuş 2.5 lt falan. Yoksa şişirir seni dedi diyetisyen . Diyet listesi sağolsun hayatımda ilk defa kelle paça çorbası içtim. Çok zorlandım ve nasıl bi tat alabiliyor insanlar bundan dedim 😅 Şimdilik iyiyiz bakalım bugün ne olacak , yazarım yine :)
Kollajeni zayıfladıktan sonra alayim ben o zaman. Yoksa moralim bozulur 😂😂
Ben de paçayı cok severim ama içinde sakatat veya yumuş yumuş beyaz et olmayacak. Siyah et olacak. Onu da en fazla 1 kase içerek tadında bırakıyorum 😂ay canım çekti 🤤

çokk teşekkür ederim inşallah hep birlikte güzel kilolar veriiriz burası beni çok motive etti herkesin ne yediğini ne spor yaptığını tek tek okuyorum bende şöyle yapayım böyle edeyim diyorum ama ara öğün yapmıyorum yerine su içiyorum çünkü acıktırıyor beni aksine zaten aramıyorum da hani acıktım dur bişey yiyeyim gibisinden sadece akşam azcık zorluyor işte gün içinde 3litre su şişiriyor karnımı yeterince :)
Ara öğün yiyince ben de öyle hissediyorum. Ama genelde öğüne yakın yiyorum. Böyle olunca açlık fazla olmuyor. Deneye yanıla insan kendini daha iyi görüyor.

Kollajeni zayıfladıktan sonra alayim ben o zaman. Yoksa moralim bozulur 😂😂
Ben de paçayı cok severim ama içinde sakatat veya yumuş yumuş beyaz et olmayacak. Siyah et olacak. Onu da en fazla 1 kase içerek tadında bırakıyorum 😂ay canım çekti 🤤
Tok tutma özelliği de olduğu için bence alabilirsiniz şimdi :)

bu arada liste şeklinde yediklerimi yazmayı unutmuşum.

/ / 1.gün 22.05.2024 / öğlen12: tavuksote 5ykp.pilvı 1 kase cacık akşam7: tavuk sote az makarna az salata - 3,5 lt su bitti//

/ / 23.05.2024 öğlen12: etli türlü 6,7 yk bulgur pl. akşamı yazarım yine şuana kadar 2litre su bitti. :)

Duvarla birlikte yapılan hareketler, ben alt karın bölgesini yok etmek için birkaç hareket yapıyorum, youtubeden bakabilirsin 😊
Bakayım mutlaka 😊
Tok tutma özelliği de olduğu için bence alabilirsiniz şimdi :)

Biraz kilo verip moralim düzelsin öyle alayım ben 😅
Bu arada eşime paçadan hiç bahsetmedim. Kendisi gidip malzeme almış. Keşke başka bir şey dileseymişim 😄
bu arada liste şeklinde yediklerimi yazmayı unutmuşum.

/ / 1.gün 22.05.2024 / öğlen12: tavuksote 5ykp.pilvı 1 kase cacık akşam7: tavuk sote az makarna az salata - 3,5 lt su bitti//

/ / 23.05.2024 öğlen12: etli türlü 6,7 yk bulgur pl. akşamı yazarım yine şuana kadar 2litre su bitti. :)
3 yk pilav 1 dilim ekmeğe denk geliyor. Yani ekmek yerine eger pilav veya makarna yemek isterseniz bu miktarı baz alabilirsiniz. Ama pilavda tercihinizi imkanınız olduğu zaman bulgurdan yana kullanın tabi 😊

Bakayım mutlaka 😊

Biraz kilo verip moralim düzelsin öyle alayım ben 😅
Bu arada eşime paçadan hiç bahsetmedim. Kendisi gidip malzeme almış. Keşke başka bir şey dileseymişim 😄

3 yk pilav 1 dilim ekmeğe denk geliyor. Yani ekmek yerine eger pilav veya makarna yemek isterseniz bu miktarı baz alabilirsiniz. Ama pilavda tercihinizi imkanınız olduğu zaman bulgurdan yana kullanın tabi

şanslısınız eşiniz ne sevdiğinizi biliyor :) ekmektense pilav iyi tabii bakalım 3 gün sonra tekrar bakıcam kiloma sizi dinleyip :) ama pek hareket yapamam sadece yürüürm inşallah bugün enjeksiyon lipolizim var çünkü ağrısı fazla oluyor :)

Ne kadar güzel ya 😊 günlük ev işleri vs çocukların beyin gelişimini olumlu etkiliyormus. Bazı ev eşyalarının oyuncağını almıştım ama bizimki genelde elimizdekini gasp etmeyi tercih ediyor 😅
Büyük ve gerçek eşyalar bence de çocukların dikkatini daha çok çekiyor:) kızınız durumun çok farkında ahahah 😂

İlk öğünümü saat 13.30 da yaptım
İki haşlanmış yumurta biraz peynir ve zeytinle.

Akşam döner yedim sade ve mercimek çorbası içtim biraz ekmek ile.

Yeşil çay içeceğim, maden suyu ve magnezyum içip yatış 😬😍

Pazar günü tartı günüm

Yarışı kim kazanacak bakalım

Merhaba. Bugün beslenme düzenim biraz besin öğeleri bakımından zatıf geldi. Arkadaşım geldi, kendime pek bir şey hazırlayamadım.16-8 olarak yaptım aralıklı orucu. Kahvaltıyı atladım, sadece bitki çayı içtim. İlk öğünde (11.00) iki çorba kaşığı mercimek çorbası içtim. Yarım dilim kek ile doğal karadut suyu içtim. Aralarda menengiç kahvesi ve yarım kupa sütlü şekersiz kahve içtim. 3-4 dilim de şeftali ve yeşil elma yedim. (Kızımın artan meyveleri)
Akşam yemeğinde ise; bir kepçe yüksük çorbası (içine ekstra tarhana da koymuştum), iki küçük dilim başemel soslu fırın makarna, beş tane köfte ve bir kaşık yoğurt yedim. 15-20 dk sonra da üç tane çilek yedim.
Şimdiye kadar bir buçuk litre su içtim. Yatana kadar iki litreye çok rahat tamamlarım. Canım isterse bir de yeşilçay içmeyi planlıyorum.

🚶‍♀️Günlük Adım Sayısı 🚶‍♀️:10092Günlük 2.5 Litre Su 💦✅

⭕Kalkar Kalkmaz Ilık Limonlu Su
❗1 KERE SPOR❗
⭕Sabah Kahvaltısı 11.30
⏺1 Haşlanmış Yumurta
⏺4 Adet Yeşil Zeytin
⏺1 Dilim Peynir
⏺Biraz baharatla Haşlanmış Domates
⏺Yeşil Çay
❗3 KERE SPOR ❗
⭕Öğlen Atıştırmalık 14.30
⏺1 Kase Çorba