Diyetisyen eşliğinde yaşam tarzını değiştirerek zayıfla!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kızlar selam, ilk defa motivasyonum bu kadar yüksek benim. 3 gündür yediklerime dikkat ediyorum, bazı kaçamaklarım oldu tabii ama şeker ve beyaz ekmeği kestim. untad tambuğdaylı ekşi mayalı ekmeğini tüketiyorum yemeklerin yanında bir iki dilim maksimum.

kendime 1,5 litrelik şişe aldım 2 olmasa da en azından onu bitirmeye çalışıyorum her gün.

tuzu da minimuma indirdim. sabah kalkınca bir iki kuru kayısı yanında bir bardak suyla. sonra soğuk kahve yapıyorum şekersiz, doğru mu bilmiyorum ama o benim kahvaltım oluyor. D diyetisyeninbiri

akşam yemeğini illa sebze olacak demiyorum ne yaptıysak yiyorum ama yatmadan 3-4 saat önce yiyorum sonra bir şey yemiyorum.

egzersiz yürüyüş yapamıyorum ne yalan söyleyeyim, ama kızım var onu gezdir indir kaldır ev işi derken o da hareket oluyor bence 😌

ve beni en motive eden şey 71.6 idim en son, bu sabah tartıldım 70.1 olmuşuuum 💃🏿💃🏿💃🏿 hatta tartı 69da gidip geldi bi.

umarım sizi de motive edebilmişimdir biraz 😇😇😇

edit: tiktokta görmüştüm bir kadın var haa huaa diye bağırarak bir karın egzersizi yaptırıyor, ona başlayacağım baya sonuç alan var günde 6 dakika
Egzersizi burayada atabilir misiniz? Ben de denk geliyorum gerçekten faydası var mı?

Estağfurullah ,Aralıklı Oruç tutmak tarzı beslenme günde bir veya 2 öğün beslenme kalan zamanlarda cay kahve su sado sıvı şekilde devam etmek internetten intermitten fasting beslenme diye bakabilirsiniz
Bende bugün den itibaren başladım aralıklı oruca
Ve tam 28 günde 6.700 gr verdim kızlar hem diyetisyenimizin hemde gittiğim diyetisyen sayesinde ve azimle inşallah daha da gidicek bugğn kontrolüm vardı acayip sevindim inşallah yol uzun ama içimdeki azim ve hırsla kilolar gidicek

Bende bugün den itibaren başladım aralıklı oruca
Ve tam 28 günde 6.700 gr verdim kızlar hem diyetisyenimizin hemde gittiğim diyetisyen sayesinde ve azimle inşallah daha da gidicek bugğn kontrolüm vardı acayip sevindim inşallah yol uzun ama içimdeki azim ve hırsla kilolar gidicek
Benimde ara ara kaçamaklarıma rağmen sırt yanlarımdaki katlar gitti dümdüz oldu sizede sevindim kilo çok kötü bişeymiş bunuda 4 senede tecrübe ettim inşAllah Allah sağlık versin gider elbet ben bayramdan sonra olacağım ameliyata odaklanıyorum bu ara hayırlısıyla inşAllah , hayırlı akşamlar sevgiler

Estağfurullah ,Aralıklı Oruç tutmak tarzı beslenme günde bir veya 2 öğün beslenme kalan zamanlarda cay kahve su sado sıvı şekilde devam etmek internetten intermitten fasting beslenme diye bakabilirsiniz
E ben zaten hep böyle besleniyorum sabah kahvaltı akşam yemek öğlen yemiyorum 😂😂😂😂😂😂 aralarda bazen meyve yersem oda evdeysem değilsem oda yok zaten 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X