Doğal siklus ile dondurulmuş embriyo transferi

Selam bugün randevum vardı bugün dominat olan yumurtam 17mm di. Dün akşam ovulation testim pozitif çıktı. Bugün Gonasi vurdular . Yarın tekrar gidicem kontrole muhtemelen yarın veya cumartesi belli olur transefer günü . 🙏🏻

Bende ovulasyon testi yapmadılar neden ki.benimde 17 mmdi en büyüğü öğlen 2 de ovitrella oldum baya bı hap iğne filan filan verdi perşembe de nasipse transferim olacak çok heyecanlıyım ama çokta korkuyorm. Olumsuz olursa bukez çok yikilcam :KK43:

Sen neler kullandın canım. Ben gonal f hergun 50 ml kullandım. 2 vitamin birde folik asit takviyesi aldım son olarakta oksapar kan sulandırıcı kullandım

Ben aylardır folik asit ve d vitamini alıyordum.
Bu süreçte sadece antibiyotik 4 tane hepsini birlikte aldım . her gün ultrasona girdiğim için enfeksiyon kapmamı engellemek için .
Bugün de 2 tane gonal f 500mg vurdular. Şu aşamaya kadar aldığım ilaçlar bunlar .

Bende ovulasyon testi yapmadılar neden ki.benimde 17 mmdi en büyüğü öğlen 2 de ovitrella oldum baya bı hap iğne filan filan verdi perşembe de nasipse transferim olacak çok heyecanlıyım ama çokta korkuyorm. Olumsuz olursa bukez çok yikilcam :KK43:
Her doktor farklı süreç uyguluyor galiba. Ben adetimin 8. Günün den beri sadece 1 gün hariç diğer günler her gün gittin ultrosonla bakıp kan tahlili verdim. Bir de sabah akşam ovulation testi yapmamı istedi dün akşam pozitif çıkıncada bugün baktılar ultrasonla sonrasında çatlatma iğnesi yaptılar . Bakalım yarın ne yapacaklar ne planlayacaklar haber veririm 😊

Onda da vardır bir hayır . Belki çok üzüleceğin bir durumla karşılaşıcaktın kim bilir . Geçmişde üzüldün şimdide ödüllendilirsin inşallah 🙏🏻

Selam bende şimdi muayeneden çıktım ovulation olmuştu. Çarşamba günü transferim olucak 😍. Yarın itibariyle vajna gel kullancam sabah akşam ve iğne kullancam akşam üstü bir tane . Bunları hamilelik testine kadar kullanmam gerekiyor. Eğer pozitif çıkarsa 10 -12 haftaya kadar kullandıracaz dediler. 3 Nisan da hamilelik testi yapıcaksın dediler 😊

Selam bende şimdi muayeneden çıktım ovulation olmuştu. Çarşamba günü transferim olucak 😍. Yarın itibariyle vajna gel kullancam sabah akşam ve iğne kullancam akşam üstü bir tane . Bunları hamilelik testine kadar kullanmam gerekiyor. Eğer pozitif çıkarsa 10 -12 haftaya kadar kullandıracaz dediler. 3 Nisan da hamilelik testi yapıcaksın dediler 😊
Bnimde 20 mart transferim olucak Allahım yüzümüzü güldürsün inşallah ☺️

X