Dogum günü

Ağzını arayın Türkiyede yaşamayacaksak devam etmeyelim deyin bakalım ne diyecek çünkü sizin orada yaşamanız biraz imkansız gibi

öncelikle doğum gününüzü kutlarım

ilişki evresinde zaten ilk başlarda heyecan özenme önemseme olmazsa sonra hiç olmuyor , sizin söylemenize gerek bile olmadan ufak bi hediye bile düşünüldüğümüzü gösterirdi bi çikolata dahi olsa ,ki bunlar atla deve değil , internet çağındayız her türlü şeye bi tıkla ulaşıyoruz o ara nete girip en üstteki çiçeği seçip yollayamadı mı yani

benim inandığım bi şey var “ insan severse ve isterse her şeyi yapar “ o yüzden çok altını deşmemek lazım ,alenen belli adam sizi önemsemiyor, evlenmek için evleneceği birini arıyor doğum gününü önemsemeyecek kadar da duygusuz herifin teki

hediye değil ama ısrarla önemsemesi hem de daha her şey tazeyken, ne mal olduğunu belli etmiş , haaa bi de arkadaşına - sıradan bir arkadaşına - çiçek yollayacak kadar da düşünceli biri size yollamıyorsa duygusunda sorun vardır , isteyen unutmaz ,yol verin gitsin değmez bence hiç

Sizin konularda içime sinmeyen bir şeyler var ama anlattıklarınız gerçekse bu adama mecbur olacak kadar çaresiz olamazsınız, olmamalısınız.

Değer görmediğim, kendimi iyi hissetmediğim bir ilişkinin içerisinde neden olayım ki?

Nedir acaba içinize sinmeyen?

Daha flört ederken bu tarz bir şey yaşatan insan için bence önden düşünün ya. başkasına yapıyor olması sizi kırmışken hikayede paylaşmış olması bile bence büyük bir ayıp. Size yedi o boku madem başkasına yapmasın. Gözünüze sokmak gibi olmus.
Birini ilerde tanımakla da olmuyor o iş yapan insan başta da yapacak ki tanıyın, sevin değer verin değerinizi görün. Size internetten bende sallarım yoksa ayaklarınıza güller dökeceğim diye. :) Yapsında siz görüp karar verin.

Flört döneminde bunları yapmayan erkeğin ben evlenince hiç yapacağını düşünmüyorum ne yazık ki.

Bir yandan da şunları yazmış şimdi hem engelle diyor engelleyince başka yerden yazıyor ben anlamadım

Eklentiler

• Screenshot_20230404-193631_Messages.jpg
    87,6 KB · Görüntüleme: 127
Bu geçen gün konu açtığınız doğum gününde ne istersin çiçek yollayım mı falan diye soran adam mıydı ya?
Aman yol verin öküze gitsin.

Ya evet aynen bunu storysine eklemesi ayrı saçmalık. Alintilamasi gerekir değil mi yoksa tag olunca da çıkar mı? Çok eski arkadaşım falan demiş ama ayıp bence ya yaptıysa bile saklar insan

Bu geçen gün konu açtığınız doğum gününde ne istersin çiçek yollayım mı falan diye soran adam mıydı ya?
Aman yol verin öküze gitsin.
Aynen aynen o kişi yollamadı zaten ne yalan soyleyeyim ben burdan gaza gelip ima etmiştim bir küçük çikolata iki dal papatya bilr mutlu eder dedim

Bir yandan da şunları yazmış şimdi hem engelle diyor engelleyince başka yerden yazıyor ben anlamadım
erkekler böyle palavraları hep söyler bilmez misiniz ?

lafla olmuyor bu işler , icraat lazım o da yoksa yoktur yani ,denklem basit hiç kanmayın değer veren insan özel bi günde gösterseydi madem ,bi insanı mutlu etmek için büyük şeylere gerek yok ki

Bak simdi gelenleri attim yani duyan adam aşkından ölüyor zanneder. Saf mı görünüyorum acaba anlamadım ya da ben mi fazla kurcaliyorum

Başkasına hediye alıyor.Kendisine hediye bekliyor.Size birşey almıyor.Deger vermiyor.Normalde olsa hediye önemli değil illa başka günde alsa olur herkes özel gün kutlamaz derim ama sizi önemsemiyor burada görüşmeyi kesin.Fazla bir sevgililik döneminiz olmamış birde yurtdışı görüşmeyin.

Okuması zevkli bir roman gibi geliyor sizin konularınız bana
Aslında günlük olağan şeyler hepsi mesela biraz önce aynı sorunu yaşamış bir hanımefendi yazdı konuma. Ama ben biraz arabesk hale getirip konuyu dallandirip budaklandiriyorum biraz. Yoksa flortum doğum günümü kutlamadi dense arkadaş ortamında e sil geç denir olay bitti . Ama çok detay verince farklı geliyor olabilir. Bi de hep mal tipleri buluyorum özellikle galiba

Bin tane mesaj geldi zaten en son gelenleri de attım bir tane iyi ki doğdun yok adam ısrarla üç gündür kutlamıyor yemin etmiş galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…