Dövme DÖVME SİLDİRMEK İSTEYENLERİN Önerileri, Soru ve Cevapları

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
Ben sitede okudugum Lemor ile dövmelerimden kurtuldum

Merhaba benimde cok rahatsız oldugum bir dövmem vardi,s.pazrdan yüzde yüz tca siparis ettim,kullanmaya başladım soyulmaya basladı cok güzel sonuc alacagıma inanıyorum

Ben yuzde elli almistim alti seans yaptım yinede hiç fark olmadi suan baska ilacla çıkardım yara izini de tca ile halledecegim yara izinde daha etkili olur senin nasil fark mi suan

3 hafta önce MURAT AKYOL güzellik merkezinde kaş konturu yaptırdım. Açık, ince ve geçici olmasını bizzat istememe rağmen bana kalıcı dövme boyası ile koyu kahve kalın kaş yaptı. 10 gün içince renginin açılacağını ve kaşın inceleceğini söyledi ama rengi ne açıldı ne de kaş inceldi instagram hesabında paylaştığı kaş fotoğrafımın altına başka bir müşterisine bu kaş da kalıcı dövme boyası kullanıldı diye yazdığı yorumu görünce Şok oldum. Kaşımı sildirmek için para iadesi talep ettim ya da kendisinin bir şekilde silmesini istedim. Ne sildi ne paramı iade etti. Kendisi de ayrıca faturasız işlem yapmak da. Yaptığı hizmetten hiçbir şekilde memnun kalmadım. Eleştiri kabul etmeyen bir kurum.kesinlikle tavsiye etmiyorum beni çok mağdur ettiler

kızlar selam bayadır yoktum yazmıyordum dövmem gitmedi çünkü bayadır seanslara gitmiyorum gölge gibi duruyor şuan gidip devam edicem inşallah böyle daha kötü duruyor gölge şeklinde ama baya hafifledi inşallah gider

Arkadaşlar Ata Nejat Ertek'e giden var mı? Araştırmalarıma göre en iyi yer orası gibi. Bilgisi olan lütfen aydınlatsın

Alec diye kanadali öğrenci dövme silme kremi icat etmis denemeleri cok basariliymis hatta gelecegin tek acisiz izsiz kremi olcagini söylemiş arastirin daha testler bitmemis ama fiyati lazer e göre cok ucuza piyasata surulcekmis inşallah öyle olur

2.5 cm yuksekliğinde ve 0.8mm derinlikte bir dövmem var bileğimde. Siyah çizgilerden oluşan bi yelken. Tca ile mi silmeliyim yoksa lazer mi yaptırmalıyım. Dövmem daha 15 günlük. :KK43:

kızlar sadece siyah, vücudumda boyutu 5 cm olan dövmemi nd yag lazer ile sildirmeye başladım. boyası kabukla birlikte çıktı ama gölgesi kaldı. doktor hiç iz kalmayacak dedi rengi siyah olduğu için, beklemedeyim. merak edenler lazerden korkanlar iğne ile uyuşturdu acı hissedilmeyecek kadar azdı. tatmin edici bir sonuç alırsam tavsiye edecem sizlere.

Arkadaşlar lazerle dövme sildirenler olumlu sonuç aldılar mı,resim paylaşabilirmisiniz.Bende dün picosure lazerle ilk seansa gittim,normalinde kanama olmadan su toplayıp kabuk olurmuş ama benimki kanadı malesef ve gerçekten canım çok acıdı.Benim dövmem boynundaydı ve şu an acımıyor pek ama çok şiş durumda.Dövme yaptırdığım için çok pişmanım 5 hafta sonrasına yeni randevu yaptık ama kanaması beni çok tedirgin etti.Kullanılan boyanın kötü olabileceğini söyledi doktor bu nedenle olmuş olabilir dedi.Açıkcası kafam çok karışık bu arada devam edip etmemeye karar vereceğim,aranızda picosure uygulaması yapan varsa lütfen deneyimlerinizi paylaşın çok üzgünüm malesef

ben lazerle dövmemi sildiriyorum çok acılı ve zor bir süreç... ilk seansı 35 gün önce yaptırdım. üç gün önce ikinci seansı yaptırdım dövmemin ilk hali ve ikinci seans sonrası resimleri koyuyorum fikriniz olsun diye. dövme yaptırmadan önce çok iyi düşünün kurtulmak bğyğk paralar ve büyük acılar getiriyor. 5 seansta çıkar dedi doktor ama benim pek ümidim yok :KK43:....
Dövme sildirme işleminiz bittimi,lütfen sonuçları paylaşırmışsınız

Dövme sildirme işleminiz bittimi,lütfen sonuçları paylaşırmışsınız

kızlar üçüncü seanstayım. ben memnunun açıkçası. yalnız yanlış yönlendirmek istemem sizi benim dövme tamamen siyahtı ve 3 yıllıktı. karışım bir ilaç verdi seans sonrası her gün kullandım. temizliği hiç ihmal etmedim, hiç güneşe maruz bırakmadım. ikinci seansta canım ilkinden daha çok acıdı hatta üç gün ağrısını çektim. iş bilgisayarına resim atamıyorum maalesef. mail adresi verirseniz cepten resim atabilirim.

Merhabalar , bende Dövmemi silmek için önce TCA sonra da Dövme Silme kremi kullandım iğne izi bile kalmadı sayılır.. uğraştım kurtuldum silindi ama dövme yaptırmadan önce iyi düşünmek gerekli

Bende dövme yaptırmayı düşünüyordum ama sildirmek isteyenleri duyunca acaba diyorum şimdi. Sildirmeniyi istemeniz sebebini öğrenebilir iyim?

Arkadaslar merhaba ben siteye yenı üye oldum. Fövme silme işlemine dün başaladımn lazer ile. Bugun bı baktım kı bazı yerler kucuk kucuk kırmızı kan toplamıs bu normalmi. Doktor normal dedı rengı de 1 aya kadar solucak dedı ama ben tatmın olamadım bununla alakalı ne dıyorsunuz? :KK43:

ben hem dövme silme kremi kullandım hem de tca peeling kullandım uzun ve yorucu bir silinme süreci oluyor, her gün her gün uğraşmak zorunda kalıyorsunuz tamamen siliniyor ancak biraz sabır işi, doğru düzgün bir yerden temin etmek gerekiyor

X